Seriál Ulice: Eddie a Ája tvářít v tvář
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Eddie a Ája tváří v tvář: Co Eddieho zarazí?

Po Robertovi má Ája na mušce Matěje, jenž splňuje všechna její kritéria. Matěj vztah s ní příliš neřeší, zato Ája se snaží, aby o něj nepřišla. Díky svým přepadovkám narazí u Matěje i na Eddieho. Čím ho překvapí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj znovu namíchne Katarínu
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Střet Matěje a Kataríny: Co Katarína hned tak nevydýchá?

Matěj by rád pomohl Benešovým, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Jenže Katarínu každý jeho pokus jen rozčílí. Čím ji Matěj namíchne tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj se postará Eddiemu o perné chvilky
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Spiklenci Matěj a Eddie v akci: Pomoc za všechny prachy?

Matěj by rád pomohl Kataríně, aby se jí podařilo udržet pradlenku v chodu. Když to nevyšlo s penězi, vymyslí nový plán, do kterého zapojí i Eddieho. S jakým výsledkem? Proč se kvůli Tomu Eddie docela zapotí? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Udělal Matěj správně, když oběti věnoval beze svědků peníze?
06.02.

HLASUJTE! Schvalujete Matějovo rozhodnutí věnovat oběti nehody peníze?

Matěj se snaží odčinit, co způsobil, a tak věnoval oběti nehody sto tisíc jako kompenzaci za újmu. Udělal to bez konzultace s právníkem, navíc na to nemá svědky a ani si nenechal převzetí peněz podepsat. Schvalujete toto jeho bezprostřední jednání? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16
04.12.

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Seriál Ulice: Čím vším si prošel v Ulici Matěj Jordán?
12.07.

VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Seriál Ulice: Měli by se dát Adriana a Eddie opět dohromady?
aktualizováno 24.06.

VIDEO: Adriana a Eddie: Vyznání lásky! Dají se opět dohromady?

Adriana se k tomu odhodlávala dlouho, nakonec to přeci jen udělala. Eddiemu otevřeně přiznala, co k němu cítí. Toho tím dostala, protože něco takového nečekal. Měli by se ti dva dát opět dohromady? Co si o tom myslíte vy?

Seriál Ulice: Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?
22.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: To je pořádný šok! Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?

Adriana se večer rozhodla, že do Austrálie přeci jen odletí. Hned ráno to zajde říct dědovi, tátovi a Amálce. Jak to vezmou? Zastaví ji? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Jirka a Adriana?
21.06.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaké je nečekané shledání Jirky a Adriany?

Adriana má na Jirku prostě štěstí. Jen co vejde do Coolny, hned na něj narazí, aniž by se předem na něčem domlouvali. Jak jejich nové shledání dopadne? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Adriana svádí Mikiho
21.06.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Konec románku? Miki drsně setře Adrianu

Adriana si s Mikim nezávazně užívá už nějaký ten pátek. Teď ale docela tvrdě narazí. Miki ji setře takovým způsobem, že Adriana zůstane stát jako solný sloup. Co se mezi nimi stane? A jak to s nimi bude dál? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Eddie překvapí Adrianu svým vyznáním
20.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Eddieho vyznání Adrianě: Že by nový začátek?

Eddie je už pár týdnů Adrianiným rytířem i její vrbou a největší oporou. Drží ji nad vodou, mají k sobě zase hodně blízko. Teď dokonce dojde i na velké vyznaní. Znamená to nový začátek mezi nimi? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Adriana konečně vystoupí z bludného kruhu
16.06.

Vyznání lásky i překvapivé rozhodnutí. Čím Adriana všechny šokuje?

Adriana se snaží vyrovnat s manželovými podrazy i jeho smrtí a jít dál. To není ani trochu jednoduché, i když má velkou oporu ve svých blízkých a hlavně v Eddiem. Před pár dny se jí do života překvapivě vrátil i Jirka Herman. A další návrat je na spadnutí. Jaký? A komu Adriana vyzná lásku?