Seriál Ulice: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tajní spiklenci: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?

Lepší mikulášskou nadílku si Pavel a Vendula snad ani nemohli přát. Konečně se usmířili, zase jsou spolu. Má to ale malý háček. Jaký? Na čem se ti dva domluví? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se povedla mikulášská nadílka u Nyklových?
05.12.

VIDEO: Mikulášská show u Lumíra: Jak se letos předvedli Mikuláš, čert a anděl?

Je tu opět mikulášská nadílka! Ta letošní u Nyklových stojí opravdu za to. Výjimečná je hned v několika směrech. Anděl má raráška v těle, čert budí pořádnou hrůzu a Mikuláš ty dva přísně rovná do latě. Jak tato mikulášská show dopadne? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč si nechala Vilma Nyklová ujít Mikuláše u Lumíra a Světlany?
aktualizováno 05.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: To je oběť! Proč si Vilma Nyklová nechala ujít Mikuláše u Lumíra?

Takové události, jako jsou oslavy v rodině, Vánoce, Velikonoce či Mikuláš, se obvykle bez Vilmy Nyklové neobejdou. Teď ale na mikulášské nadílce u Lumíra a Světlany chyběla. Proč? Jaký vážný důvod k tomu měla? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co si Nyklová vymyslí na Mária?
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ďábelský plán Nyklové: Čím zaúkoluje Mária?

Vilma Nyklová už neví, co udělat, aby se Pavel a Vendula usmířili. Přestože se s Jarmilou Pelcovou snaží o sto šest, s jejich vnoučaty to zatím ani nehne. A tak Nyklovou napadne plán B. Co vymyslí? A jakou roli v tom má sehrát Mário? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici? - 13
aktualizováno 02.12.

FOTKY: Romantika, zděšení i humor: Jaký bude letošní Mikuláš v Ulici?

Již ve středu opět zavítá do Ulice Mikuláš s čertem a andělem. A tentokrát to bude opravdu nářez. Rapující anděl, hrůzostrašná čertice a Mikuláš, který nakonec zapomene, že je svatý muž... Tohle tu ještě vážně nebylo. Podívejte se již nyní na fotky v naší fotogalerii

Seriál Ulice: Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici? - 3
02.12.

Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici?

Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici?

Seriál Ulice: Ája deptá Denisu Mastnou
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ája si nebere servítky: Jak deptá Denisu?

S nástupem Mastného na místo starosty dochází na radnici k takovým změnám, že i ostřílenému Lumírovi spadne čelist. Co všechno nyní musí skousnout Denisa Mastná? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Pavel zachraňuje Vendulu
aktualizováno 14.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Záchrana na poslední chvíli: Co Pavel udělá?

Mezi Vendulou a Pavlem to vypadá už hodně bledě, i když se babičky snaží, aby se ti dva usmířili. Co rozhodne, jak to s nimi bude dál? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Při čem nachytá Vendula Pavla?
08.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Vendula v slzách: Při čem nachytá Pavla?

Rozchod s Pavlem Vendulu hodně zasáhl. Stále ale doufá, že ještě není vše ztraceno, že se přeci jen usmíří. O to více ji raní zjištění, že Pavel to má už zřejmě jinak. Co na něj praskne? A co to udělá s Vendulou? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Lumír promluví Pavlovi do duše kvůli Vendule
08.11.

CO V TV NEUVIDÍTE: Lumír a Pavel o Vendulině zdravotních potížích: Co je pravou příčinou?

Pavel si chce s Vendulou vše vyjasnit. Ještě před tím ho ale náhodou odchytí Lumír a promluví mu do duše, protože má o Vendulu starost. Co se od něj Pavel dozví? Jaká je příčina Venduliných zdravotních potíží? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Konečně usmíření?
08.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Vendula a Pavel: Usmíření, nebo rozchod?

Vendulu i Pavla hodně mrzí, kam až to mezi nimi zašlo. Mají se pořád rádi, přesto se jejich vztah otřásá v základech a jsou jen krůček od rozchodu. Změní se to? Vyjasní si konečně otevřeně a v klidu vše, co je trápí? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaké kruté překvapení čeká Vedulu po návratu domů?
07.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Kruté překvapení: Co Vendulu čeká po návratu z Egypta?

Vendula se po týdnu vrací zpět ze svatební cesty do Egypta, kam s ní nakonec odletěl po zrušené svatbě místo Pavla Mário. A návrat to nebude ani trochu šťastný. Jaký šok zažije, jen co přijde domů? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.