Seriál Ulice: Jak šel čas s třídou Franty a Viki - 20
30.07.

FOTKY Frantovy třídy: Šest let na gymplu: Jak nám dospívali před očima?

Frantu a jeho třídu jsme sledovali od prvního ročníku na gymnáziu, kdy Franta začal chodit s Viki. Letos na jaře Frantova třída úspěšně odmaturovala a rozprchla se na vysoké školy i různě po světě. Jak s ní šel na škole čas? Podívejte se na nejlepší fotky Franty, Viki a jejich spolužáků.

Seriál Ulice: Jak šel čas s třídou Franty a Viki - 20
aktualizováno 30.07.

Jak šel čas s třídou Franty a Viki

Jak šel čas s třídou Franty a Viki

Seriál Ulice: Zklamaná Lucie si vyřídí účty s Davidem
18.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si Lucie vyřídí účty s Davidem?

Lucii hodně zasáhlo to, jak o ní David mluví za zavřenými dveřmi. Nečekala, že právě od něj si vyslechne tak drsná slova. Proč to s ní tolik zamávalo? A z čeho Davida obviní? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak na tom jsou Lucie, Viki a Tobiáš těsně před maturitou?
17.05.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jde do tuhého: Jak na tom jsou Lucie, Viki a Tobiáš těsně před maturitou?

Nervozita vrcholí, je tu předposlední den maturit, kdy zkoušku dospělosti skládají kromě jiných také Lucie, Viki a Tobiáš. A hned ráno dojde na nečekané komplikace. Jaké? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Davidova třída maturuje...
aktualizováno 14.05.

Maturity Davidovy třídy jsou tu! Kdo zkoušku dospělosti neustojí?

Tyto dny jsou rozhodující pro Davidovu třídu. Franta, Viki, Dominik, Lucka, Tobiáš, Frodo a jejich spolužáci maturují. Bez problémů se to ale neobejde. Kdo to nezvládne? A jaké to bude mít následky?

Seriál Ulice: Co Lucku hodně raní?
24.04.

Další rány pro Lucku: Co je pro ni obrovskou podpásovkou?

Lucka se po Matějově odletu do Kanady až příliš upnula na Davida. Ten se jí snažil pomoci, ale zaplatil za to hodně vysokou daň. Nyní je už mnohem opatrnější a Lucku si drží od těla. Ta to nese docela špatně. A bohužel bude ještě hůř. Co jí hodně ublíží?

Seriál Ulice: Alena se vrací Davidovi do života
12.04.

Alena o sobě dává opět vědět! Čím překvapí Davida?

David o Aleně neslyšel od jejich bouřlivého rozchodu a scén, které mu tehdy udělala. Teď se mu Alena znovu připomene. Proč? Oč jí jde tentokrát?

Seriál Ulice: Třída griluje Terezu
11.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Třída griluje Terezu kvůli Davidovi: Čemu musí čelit?

Na gymnáziu by se dala atmosféra krájet. Studenti se nehodlají smířit s rozhodnutím ředitelky školy, která jim vzala Davida. O jaké perné chvilky se kvůli tomu postarají Tereze? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Puklická šokuje Davida svým ortelem
05.04.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Podpásovka pro Davida: Jak na Weberův útok zareaguje Puklická?

David byl z Weberovy petice v šoku. Ale daleko větší šok zažije ve chvíli, kdy mu ředitelka školy oznámí svůj ortel vynesený na základě této petice. Jaký bude? A co na to řekne David? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hrozí Davidovi?
04.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další útok na Davida! Jak zlé to je?

Na Davida toho začíná být už moc. Jen co se zdá, že bude konečně klid, přižene se další malér, jehož následky jsou vždy horší a horší. Co je to tentokrát? Co mu hrozí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Weber to chce Davidovi spočítat i s úroky
31.03.

Další kolo štvanice proti Davidovi! Jak mu Weber zavaří?

Lucčin otec nevyhrožuje nadarmo. Již brzy podnikne další útok proti Davidovi, kterého viní ze zneužití Lucky, i když mu všichni tvrdí, že je to nesmysl a že k ničemu takovému nedošlo. Co Weber chystá? Jak chce Davida zničit?

Seriál Ulice: Weber si znovu došlápne na Puklickou
28.03.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Puklická v úzkých: Jak si ji podá Weber?

Weber se jen tak nevzdává. Je odhodlaný Davida zničit stůj co stůj. Když nepochodil podle svých představ na radnici, znovu se pustí do ředitelky Puklické. Jak ji přitlačí ke zdi? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.