Seriál Ulice: Jaké nepříjemné novinky se dozví David?
dnes 14:45

UKÁZKA z úterní Ulice: Přituhuje… Jaké jobovky čekají na Davida po návratu z Lince?

David se z Lince pokaždé hodně těší domů, ale tentokrát mu radost z návratu moc dlouho nevydrží. Jen co přijede, dozví se špatné zprávy. Jaké? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Uilce: Co je pro Terezu pořádný šok?
dnes 11:45

UKÁZKA z úterní Ulice: Tereza v šoku: Při čem nachytá tátu s Vlaďkou?

Tereza podezřívá tátu a Vlaďku, že spolu něco mají. Doteď to byly pouhé dohady, nyní však získá důkaz, že je tomu opravdu tak. Jaký? Při čem ty dva nachytá? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdo a při čem nachytá Tomáše a Vlaďku?
aktualizováno 15.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Obavy se naplňují! Kdo a při čem načapá Tomáše a Vlaďku?

David to začíná vidět mezi rodiči docela bledě. A bohužel už brzy bude ještě hůř. Podezření, že spolu Tomáš a Vlaďka něco mají, se potvrdí. Kdo je přistihne? A co to rozpoutá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čeho se obává David?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Špatné zprávy pro Davida: Co mu hrozí?

David má jen dva týdny před Vánoci plnou hlavu starostí kvůli rodičům. To, co zpočátku vypadalo jako špatný vtip, je, zdá se, realitou. Čeho se David obává? S čím se mu svěří táta? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Tereza nachytá Davida v posteli s Magdou
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: David s Magdou v posteli! Co na to Tereza?

Terezu, Davida i Magdu čeká hned po ránu pořádný šok. Tereza totiž načapá Davida v posteli s Magdou. Jak na to zareaguje? A jak přistižený David? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Magdu dostane Ota?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Čím Otu dostane krásná Magda?

Ota dokáže ženskou krásu ocenit hned dvojnásob – jako muž a jako umělec. Z Magdy bude paf, jen co ji spatří. Otázkou je, jestli jí to má lichotit, nebo by se měla spíš naštvat. Jakou poklonu jí svérázný Ota vysekne? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč rupnou Dušanovi nervy?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Dušanovi povolí nervy: Proč se pustí do Vlaďky a Tomáše?

Tereza a David se obávají, že Tomáš a Vlaďka spolu něco mají. Nejsou však sami, kdo ty dva začíná řešit. Proč kvůli nim rupnou nervy Dušanovi? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co vězí za Terezinou náhlou nevolností?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Co vězí za náhlou nevolností Terezy?

Magda a Tereza se potkají znovu po letech na srazu se spolužáky z vysoké školy. Tereza si setkání ale moc neužije. Proč se jí udělá tak zle, že ji Magda odveze domů? A jaká Magda vlastně je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak chce Vlaďku a Tomáše vyřešit Dušan?
04.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jde do tuhého: Jak řeší Vlaďku a Tomáše Dušan?

Čím déle to trvá, tím je jasnější, že z toho kouká pořádný malér. Už brzy začne řešit Vlaďku a Tomáše i Dušan. Jak? Co vymyslí, aby Tomáš nebyl takovou hrozbou jeho manželství? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co znepokojí Vlaďku a Tomáše?
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Znepokojivé signály: Co rozhodí Vlaďku a Tomáše?

Tereza si myslí, že její táta a Davidova máma spolu něco mají. David se proto rozhodne, že trochu vyzpovídá svého tátu, jestli se náhodou něco neděje. Co všechno to rozpoutá? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakým podezřením šokuje Tereza Davida?
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Překvapivé podezření: Jak David zareaguje?

Terezu to poprvé napadlo před víkendem. Tehdy Davida jen trochu naťukla, aby zjistila, jestli se náhodou něco neděje. Teď se mu se svým podezřením svěří, protože podle ní to už není jen tak. Čím šokuje Davida? Jaká je jeho první reakce? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Vlaďka zaskočí Terezu?
30.11.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jen Vlaďčino vstřícné gesto, nebo je za tím něco víc?

Terezu hodně překvapilo, když u táty v nemocnici natrefila na Vlaďku, která přišla taky na návštěvu. A nejen to. Vlaďka se míní angažovat mnohem víc. Je za tím jen snaha pomoci, nebo jí jde hlavně o Tomáše? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.