Seriál Ulice: Ája deptá Denisu Mastnou
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ája si nebere servítky: Jak deptá Denisu?

S nástupem Mastného na místo starosty dochází na radnici k takovým změnám, že i ostřílenému Lumírovi spadne čelist. Co všechno nyní musí skousnout Denisa Mastná? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Šárka neustojí?
31.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Veronika podusí Šárku ve vlastní šťávě: Co neustojí?

Šárka by se od jisté chvíle nejraději Veronice vyhýbala obloukem. To ale není možné. A právě Veronika uhodí na její hodně citlivou strunu, aniž by tušila, co všechno se děje mezi Šárkou a Martinem. Jak Šárka zareaguje? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak ustojí Martin a Šárka další setkání?
26.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: První setkání po polibku: Jak to Šárka a Martin ustojí?

Mezi Šárkou a Martinem to včera při polibku nečekaně zajiskřilo. Oba dva to hodně rozhodilo, ani jeden netuší, co si o tom ten druhý myslí. Teď se znovu nečekaně setkají, navíc v přítomnosti svých partnerů. Jak to zvládnou? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Přeskočí jiskra mezi Šárkou a Martinem?
25.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Polibek Martina a Šárky: Přeskočí jiskra?

Martin a Šárka tohle rozhodně neplánovali. Oba jsou zadaní, myslí si, že to mezi sebou mají vyřešené. Přesto dojde k polibku, který rozhodně není jen přátelskou pusou. Co mu předchází? A co následuje? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se Jirkovi vymstí?
24.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Osudová chyba: Co se Jirkovi vymstí?

Jirka je do Šárky hodně zamilovaný. Naprosto jí důvěřuje, věří, že ona to má podobně. Proto udělá něco, co se mu už brzy vymstí. Co? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co prozradila Aneta Krejčíková o svém návratu do Ulice?
23.10.

ODTAJNĚNO! Kdy a za jakých okolností se Gábina vrátí do Ulice?

Gábina se dnes loučí s Ulicí i se svými blízkými, zítra odjíždí do Berlína, kde ji čeká nový začátek. Nastálo tam ale nezůstane. Jak to s ní bude dál? Kdy ji zase uvidíme v Ulici? A jak si její představitelka Aneta Krejčíková užívá své mateřství? To vše a ještě mnohem víc prozradila na chatu.

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 14
23.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Překvapení pro Gábinu! Jak se s ní rozloučí její blízcí?

Gábina zítra hned ráno odjíždí do Berlína. Dnes je v Ulici naposledy, což si žádá samozřejmě rozlučku. Ta, kterou jí uspořádají její blízcí je i s velkým překvapením. Jak ji dostanou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Aleš znovu zaútočí na Gábinu
22.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Aleš opět zaútočí na Gábinu: Co se mu vymstí?

Aleš nemůže nechat Gábinu na pokoji. Jakmile se mu naskytne příležitost, okamžitě přejde do dalšího útoku. Teď si ale sám neskutečně naběhne. Na co doplatí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Aleš a Šíma na sebe opět narazí...
22.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ťafka pro Aleše: Co mu provede Šíma?

Šíma se Alešovi od jisté doby raději vyhýbá. O to větší šok zažije, když na něj nečekaně narazí ve škole. Jak to ustojí? Čím Aleše pořádně rozhodí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 8
aktualizováno 23.10.

FOTKY: Gábina se loučí…

Gábina se již příští týden stěhuje do Berlína, aby zde začala znovu, daleko od Aleše. Ona sama žádnou rozlučku neplánuje, její blízcí ji ale překvapí a rozlučku pro ni uspořádají. A jak dokazují fotky v naší fotogalerii, bude to hodně dojemné...

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 7
21.10.

Rozlučka s Gábinou

Rozlučka s Gábinou

Seriál Ulice: Gábina a Šíma
20.10.

VIDEO: Příběh Gábiny vrcholí! Jak prožívali loučení Aneta Krejčíková a Jakub Krause?

Gábina se rozhodla pro nový začátek v Berlíně, daleko od Aleše. Zpočátku se zdálo, že odjede i se Šímou, ten ale nakonec zůstává. Co je čeká ještě do Gábinina odjezdu? A jaké bylo loučení pro jejich představitele? Podívejte se.