Seriál Ulice: Jak Ája zavaří Nyklovým?
13.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další podraz na Nyklovy: Co by je mohlo zničit?

Ája ví, jak setnout, aby to protivníkovi co nejvíce ublížilo. Také tentokrát se neomylně strefí do černého. Udělá totiž něco, co by mohlo mít pro pekařství Nyklových ničivé důsledky. Co? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Mastný chystá proti Lumírovi?
11.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Mastný přitvrzuje: Jak se pomstí Lumírovi?

Radek Mastný znepříjemňuje Lumírovi život, jak jen může. Jedna kontrola mu evidentně nestačí. Už plánuje další akci, která by Lumíra mohla připravit o pekařství. Jakou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Rozhovor s Pavlem Novotným
26.01.

Koupil jsem si kajak, navrhuji zvony a chodím do posilovny: Starosta z Ulice je akční člověk!

Většího padoucha, než je starosta Mastný, byste teď v Ulici těžko hledali. Jeho představitel Pavel Novotný je přitom jeho pravým opakem. Zatímco v Ulici dělá jeho postava všechno pro to, aby zkomplikoval život a podnikání třeba rodině Nyklových, v Pardubicích, kde žije, má mimo jiné v plánu pokračovat v koníčku, který se mu stal další profesí!

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 24
16.01.

VIDEO: Svatba Venduly a Pavla: Jak vstoupili do manželství?

Vendula a Pavel se konečně dočkali. I když se na samém začátku roku zdálo, že svatba je v nedohlednu, ti dva to vzali tentokrát hopem a pár dní od druhé žádosti o ruku se vzali. Jaká byla jejich svatba? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 10
16.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Šok před oltářem: Co Mastný provede Vendule, Pavlovi a svatebčanům?

Vendula a Pavel se konečně berou. Ovšem vstup do manželství jim nečekaně okoření starosta Radek Mastný, jenž si neodpustí naschvál Lumírovi. Jak si jeho a všechny Nyklovy vychutná přímo na svatbě Venduly a Pavla? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 25
16.01.

FOTKY: Svatba Venduly a Pavla: Romantika, nervy i pořádný odvaz

Vendula a Pavel se konečně berou. Druhou svatbu zorganizovali hodně narychlo a před babičkami tajili její termín, aby jim ji opět nepřekazily svou hašteřivostí a snahou trumfovat tu druhou. Jaká nakonec jejich veselka bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 5
16.01.

Svatba Venduly a Pavla

Svatba Venduly a Pavla

Seriál Ulice: Jakou potupu zažijí na radnici Mastný a Ája?
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Potupa pro Mastného: Jak ho Lumír, Hložánek a Denisa setřou?

Pro Lumíra, Denisu i Tondu Hložánka je to chvílemi boj s větrnými mlýny. Přesto to nevzdávají a snaží se Mastnému hatit jeho křivárny. Jak si ho dokážou vychutnat? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný vyhrožuje Lumírovi
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Temné výhrůžky: Co by Lumír neměl podcenit?

Radek Mastný už několikrát dokázal, že nikdy nemluví a nevyhrožuje jen tak do větru. Pokud mu chce někdo zkřížit plány, umí být hodně zákeřný a nelítostný. Jaké je jeho poslední varování pro Lumíra? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Radek Mastný vyhrožuje Lumírovi...
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nezastaví se před ničím… Čím Mastný vyhrožuje Lumírovi?

Radek Mastný už párkrát předvedl, jak ostré lokty umí mít a že se opravdu nezastaví před ničím, pokud mu o něco jde. Hned na začátku roku si došlápne na Lumíra, aby ho odkázal do náležitých mezí. Proč? Čím mu začne vyhrožovat? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Ulice: Pavel Novotný
27.12.

Klidné Vánoce pode Pavla Novotného: Představitel záporáka z Ulice prozradil, jak se vyvarovat stresu!

Pavel Novotný v seriálu Ulice ztvárňuje postavu arogantního starosty Radka Mastného. Nikoho však jistě nepřekvapí, že to je pouze herecká maska, ve skutečnosti je herec neuvěřitelný sympaťák a pro diváky televize Nova má úžasné přání do nového roku!

Seriál Ulice: Pavel a Vendula narazí na nečekané překážky přímo v den svatby
26.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Pavel a Vendula: Svatba s překážkami

Napoprvé to nevyšlo, napodruhé už Pavel s Vendulou u oltáře stanou. Ovšem ani tehdy ještě nemají vyhráno. Proč? Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.