Seriál Ulice: Jaké Šárčino tajemství se provalí?
14.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šárčino tajemství prozrazeno! Jak zareaguje Martin?

Martin měl co dělat, aby v hospodě ustál setkání se Šárkou. To má však nečekanou dohru i u něj doma. Co se provalí? A co Martin nezvládne? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mezi Martinem, Šárkou a Veronikou přituhuje...
03.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Martin mezi Veronikou a Šárkou: Praskne to?

Šárčino vyznání s Martinem hodně zamávalo. Raději se jí začne vyhýbat, ale kvůli Veronice do hospody za pár dní zase zajde. A rázem by se dala atmosféra krájet. Proč? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martinovo a Šárčino tajemství je odhaleno...
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martinovo tajemství odhaleno! Kdo ho nachytal?

Martin má nervy na pochodu nejen kvůli blížícím se zkouškám, ale i Šárce, která ho zaskočila nečekaným příjezdem do Loučky. Sice to s ní skončil, ovšem nebezpečí z prozrazení stále trvá. Navíc je větší, než tušil. Kdo a co viděl? Proč Martinovi před Veronikou pořádně zatrne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce?
aktualizováno 30.11.

TIPUJTE! Dozví se Jirka o Šárce a Martinovi?

Jirka dělá Šárce žárlivé scény kvůli rozchodu, Martin to s ní nyní utnul, aby neohrozil své manželství. Šárka ho ujistila, že Jirkovi nic neřekne, ovšem tyhle věci se tají jen hodně těžko. Co myslíte, zjistí Jirka, kvůli komu dostal od Šárky kopačky? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jak to Martin skončí se Šárkou?
30.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Konec! Jak Martin odmítne Šárku?

Čím je Šárka zamilovanější, tím více riskuje, jen aby mohla s Martinem být. U Martina ale znovu narazí. A tentokrát je to pro ni mnohem tvrdší než včera. Jak to s ní Martin skončí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na jakou mez se dostanou Šárka a Martin?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Martin a Šárka na hraně: Co je pro oba zlomové?

Martin a Šárka se svými city vůči tomu druhému stále bojují. Je to pro ně ale čím dál těžší. Martin kvůli Šárce začíná dost riskovat, teď se dokonce dostane do bodu, kdy už není návratu. Překročí pomyslnou mez? Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Odkopnutý Jirka ztrácí nervy: Co udělá Šárce?

Jirka se s kopačkami od Šárky kvůli někomu jinému jen hodně těžko vyrovnává. Chce vědět, kdo ho vystřídal. Jakou scénu kvůli tomu udělá Šárce přímo v hospodě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co všechno prozradili na live streamu představitelé Mikiho a Jirky Vašek Matějovský a Ondra Havel?
27.11.

VIDEO: Prozrazeno! Co čeká Jirku a Mikiho v Ulici?

Představitelé Jirky a Mikiho Ondřej Havel a Václav Matějovský odpovídali v pondělí živě na vaše dotazy, které se týkaly nejen děje v Ulici, ale také jejich soukromí. Jak to bude dál s Jirkou a Šárkou? Bude rvačka? Co kluci prozradili ze zákulisí Ulice? A co právě teď řeší v soukromí? Podívejte se, stojí to za to.

Seriál Ulice: Co je pro Martina hodně hořká pilulka?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin tváří v tvář Lukáši Binarovi: Co ho moc nepotěší?

Před týdnem udělal Martin Veronice žárlivou scénu kvůli parfému od Lukáše Binara. Teď se s tímto VIP klientem salonu osobně setká. Co je pro něj hodně hořkou pilulkou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulie: Jak se Jirka dozví krutou pravdu?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Krutá pravda pro Jirku: Proč dostal kopačky?

Pro Jirku to bylo v před víkendem jako blesk z čistého nebe, když mu Šárka dala kopačky. Teď zjistí, že to není žádné nedorozumění. A nejen to. Jak se dozví pro něj hodně krutou pravdu? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Šárka si projde vztahovým peklem...
aktualizováno 26.11.

Šárčino vztahové peklo už tento týden

U zamilované Šárky přituhuje. Zhrzený Jirka začne žárlit a dělat jí scény před hosty v hospodě, což pro ni nebude nic příjemného. Navíc hrozí čím dál víc, že se její zakázaná láska provalí. Co se stane? Kdo a proč to neustojí?

Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
23.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Žárlivá scéna: Jak to Šárka schytá od Jirky?

Kopačky od Šárky s Jirkou pořádně zamávaly. Něco takového ani v nejmenším nečekal, takže ho zákonitě zajímá důvod. A ten je nasnadě. Jakou scénu kvůli tomu Šárce udělá v hospodě? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.