Seriál Ulice: Co je pro Vilmu Nyklovou neskutečným utrpením?
aktualizováno 09.04.

CO NEBYLO V TV: Chudák drbna Nyklová. Co je pro ni velkým utrpením?

Vilma Nyklová je od nepaměti informační kanceláří Ulice. Vždy má zaručené informace a náležitě si svou zasvěcenost užívá. Teď je to ale jiné. Co musí chtě nechtě skousnout? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Nyklová hledá ve Vendule spojenkyni
23.01.

CO NEBYLO V TV: Nyklová si nedá pokoj. Do čeho chce navézt Vendulu?

Vilma Nyklová se jen tak nevzdává. Když nepochodí u Lumíra přímo, zkusí to přes Vendulu, ve které vidí silného spojence. Do čeho ji chce uvrtat? To se dozvíte ze scény, která se do úterního dílu už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Nyklová si smlsne na Urbance
aktualizováno 23.01.

CO NEBYLO V TV: Nyklová v ráži: Jak to od ní schytá Urbanka?

Urbanová a její Lindička leží Vilmě Nyklové v žaludku čím dál víc. Jen co se jí naskytne příležitost, Urbanku si náležitě vychutná, aby jí vrátila její řeči i s úroky. Co na to Urbanka? To se dozvíte ze scény, která se do úterního dílu už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Policie si podá Mária
17.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Na Mária vlítne policie! Co na to Nyklovi?

Na tuhle oslavu Lumír Nykl hned tak nezapomene. Přímo na ní totiž zasáhne policie, která si došlápne na Mária. A hned od začátku půjde do tuhého. Proč? Čím Mário všechny překvapí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Chosé a Klingon se už brzy pustí do další akce
16.11.

ODHALENO: Chosé přitvrdí! Koho bude mít na svědomí?

Představitel Chosého Milan Šimáček poodhalil na chatu, jak to bude dál s Chosém, Klingonem a dalšími. Ulicí už teď hýbe vyloupení Květina podniku. Ale to je nic proti tomu, co bude už brzy následovat. Co se bude dít a kdo si to odskáče?

Seriál Ulice: Jaké vyznání by od Mária nikdo nečekal?
16.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Máriovo vyznání: Co na sebe prozradí?

I Mário má občas slabou chvilku, kdy odhodí masku drsného rappera a ukáže svou pravou tvář. S čím se svěří Vendule? Co jí přizná? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co všechno ví očitá svědkyně loupeže?
aktualizováno 16.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Očitý svědek krádeže: Co viděla Urbanová?

Vyloupení hospody a penzionu se neobejde beze svědků. Miluši Urbanové nikdy nic neunikne, ani podezřelé dění kolem Květina podniku. Co všechno ví? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Věrka se hroutí
16.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Věrka se hroutí: Co je pro ni nejhorší?

Vyloupení hospody a penzionu s Věrkou pořádně zamává. Jako poslední totiž z hospody odcházela, jako první do ní vkročí. Proč se kvůli loupeži sesype? Co je na ni už moc? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Loupež v Ulici - 16
11.11.

FOTKY: Loupež v Ulici! Kdo je překvapivým svědkem?

Už za pár dní dojde k loupeži, o které se bude v Ulici hodně mluvit. Aby taky ne, když se místem činu stane hospoda a penzion. Přestože k vyloupení Květina podniku dojde v noci, najde se svědek, který posune vyšetřování nečekaným směrem… Kdo viděl zloděje? A co se bude dít v hospodě? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Loupež v Ulici - 15
11.11.

Loupež v Ulici

Loupež v Ulici

Seriál Ulice: Představitelka Světlany lehla smíchy na natáčení
09.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Proč nemohla Světlana kvůli smíchu točit dál?

Henry trpí, Nyklová bourá, ostatní herci i štáb jen stěží zadržují smích. A jsou i tací, kteří si to užívají a kolegu v tom ještě trochu vymáchají. Když sranda, tak pořádná! Podívejte se na další zkažené klapky z Ulice, které vás hodně pobaví.

Seriál Ulice: Další Jáchymovo tajemství je odhaleno...
02.06.

To by do něj nikdo neřekl! Co praskne na Jáchyma?

O Jáchymovi se toho v Ulici moc neví. O to větší zvědavost vzbuzuje, zvláště u místních drben, jakou jsou Nyklová a Urbanová. Právě tyhle dvě se začnou už co nevidět trochu šťourat v jeho soukromí. Co objeví?