Seriál Ulice: Filipova partička udělá boudu na Otu
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Bouda na Otu: Co mu Filipova partička provede?

Kluci válčí s Otou od chvíle, kdy se dozvěděli, jaké známky od něj dostanou na vysvědčení. Místo aby se začali učit, využijí první příležitosti k tomu, aby mu dali menší lekci. Co udělají? A jak na to zareaguje Ota? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Magda srovná třídu do latě...
04.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Smích je rychle přejde: Jak Magda srovná studenty do latě?

Ve Filipově třídě se hned po víkendu objeví dva nováčci – Blančina dcera Kristýna a vzápětí po ní Magda. Jak je studenti přijmou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Klici si na Otu dovolují čím dál víc...
15.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Filip a spol. přitvrzují: Jak válčí s Otou?

Filip, Jakub, Standa a Ben zkouší, co všechno si můžou u Oty dovolit. Neustále překračují meze a baví se tím, jak Otu vyvádějí z míry. Co mu provedou tentokrát? A jak na to Ota zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si studenti vychutnají Otu?
02.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Ota ve vlastní pasti: Co se mu nečekaně vymstí?

Ota se snaží vycházet své třídě nadstandardně vstříc. Bere studenty jako dospělé parťáky, jenže se mu to již brzy docela vymstí. Co mu provedou? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si Ben vychutná Otu?
26.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další podraz na Otu: Jak to s ním skoulí Ben?

Ota se snaží vybudovat se svými studenty vztah založený na vzájemné důvěře a otevřenosti. Někteří z nich toho ale začínají zneužívat. Jedním z nich je také Ben, který zkusí, kam až může zajít. Jak si důvěřivého Otu vychutná? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co čeká Filipa v novém školním roce?
aktualizováno 07.07.

VIDEO: Kráska i úhlavní nepřítel: Co čeká Filipa na gymplu?

Filip slavil před pár týdny přijetí na gympl. Kdyby už tehdy tušil, co ho v novém školním roce čeká, asi by tolik nejásal. Na koho ve škole narazí? A jak to vezme? Toto video vám napoví.