Seriál Ulice: Jana a Josef se do sebe ostře pustí
včera 09:59

UKÁZKA z úterní Ulice: Ostrá hádka: Čím Jana namíchne Josefa?

Radka je za Janu a Rozinu ráda, Josefovi ale dává společné soužití s impulsivní Janou docela zabrat. Už brzy u nich opět hodně zhoustne atmosféra. Co se stane? Který z nich to víc přežene? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Josefovi rupnou nervy kvůli Janě
28.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Josefovi rupnou nervy: Jak to od něj schytá Jana?

U Radky a Josefa v novém roce hodně zhoustne atmosféra kvůli Janě, která svůj i jejich život sdílí na sociálních sítích. Přestože se bude jednat o nedorozumění, Jana si to už brzy pořádně odskáče. Co se stane? Co jí Josef provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Marcela neskousne?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Proč Marcela znovu setře Rozinu?

Marcela stále nemůže přijít Rozině a Janě na jméno kvůli Brunovi, o kterého zřejmě definitivně přišla. S Rozinou se od výstupu v kavárně neviděla. Jaké je jejich nové shledání? Co Marcela nezvládne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdo a jak Martinovi pogratuloval jako první?
17.12.

CO NEBYLO V TV: Martin slaví! Kdo byl prvním gratulantem?

Byly to obrovské nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Martin udělal o víkendu zkoušky, hned po něm zdárně zvládl i obhajobu, takže si může konečně oddechnout a oslavit svůj úspěch. Kdo a jak mu jako první pogratuloval? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co tne u Radky do živého?
27.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další rána pro Radku: Co u ní tne do živého?

Pro Radku to byla obrovská rána, když jí syn prozradil, že se bude rozvádět. Jenže ono je to mnohem horší, než tušila. Jaká jobovka s ní hodně zamává? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Jana překvapí Josefa?
aktualizováno 26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Co si Jana vymyslí na Josefa hned po ránu?

Jana srší hned po ránu energií, která je hlavně pro Radku dost nakažlivá. Pro Josefa už to tak příjemné není, zvláště když si na něj Jana vymyslí překvapení ještě před snídaní. Jaké? A co na to Rozina a Radka? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jana zažije s Josefem pořádný trapas
15.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaký trapas se stane Janě s Josefem?

Jana a Rozina byly rády, když jim Radka nabídla azyl u ní doma. Má to ale svá úskalí, na která není nikdo připraven a která mohou být zdrojem velkých trapasů. Jaká například? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jana a Rozina se loučí
14.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jana a Rozina odcházejí: Jak zvládnou loučení?

Jana a Rozina se konečně dočkaly. Od Maléřových se stěhují na podnájem k Radce a Josefovi. Komu se překvapivě uleví a kdo to hodně těžce ponese? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Marcela a Rozina?
13.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Rozina a Marcela: Rivalky, nebo sestřenice?

Návratem Roziny se pro Marcelu mnohé změnilo. Jak ji bere? Je to pro ni rivalka, nebo sestřenice, se kterou si rozumí a které se dokáže se vším svěřit? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Marcelu hodně zasáhne?
08.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další ťafka pro Marcelu kvůli Rozině: Co ji zasáhne?

Od chvíle, kdy se vrátila domů Rozina, připadá si Marcela u Maléřových jaksi navíc. Měla u nich domov, teď se tam ale jako doma už necítí. A bude ještě hůř. Rozina ve snaze pomoci Janě udělá něco, co nejisté Marcele ani trochu nepřidá. Co? Jak se Janě zkomplikoval život? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Rozinu přivítají doma?
06.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Šok, radost i dojetí: Jak doma přivítají Rozinu?

Rozina se nečekaně vrací z Ameriky. Dokonce ani její nejbližší netuší, co má v plánu. O to větší šok to pro ně je, když se Rozina zčistajasna objeví doma. Jaké ji čeká přivítání? To se dozvíte z této emotivní ukázky z úterního dílu Ulice.