Seriál Ulice: Starej vercajk vyrazí na hudební soustředění
11.07.

VIDEO: Divoké soustředění Starého vercajku: Jaké budu následky bouračky?

Starej vercajk se už za pár týdnů vypraví na své první velké hudební soustředění, které bude stát opravdu za to. A to nejen kvůli bouračce, jež kapele udělá pořádnou čáru přes rozpočet. Co všechno prozrazují Matouš, Bedřich a Ondra? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Ondry Koubka Josefem Vaverkou
aktualizováno 25.05.

Chat s Ondrou Koubkem: Já a Jindra?!

Ondrovi na Jindře stále záleží, i když ta čeká dítě s Bedřichem. Co všechno by pro ni udělal? Co k ní vlastně cítí? A co si o tom myslí představitel Ondry Josef Vaverka? Ve čtvrtek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Josef Vaverka zve na party
22.12.

VIDEO: Společně to rozbalíme! Speciální pozvánka pro vás

Josefa Vaverku znáte z Ulice jako rockera Ondru Koubka, který hraje na kytaru a zpívá v kapele Starej vercajk. V reálu má herec k hudbě taky hodně blízko. A vy se o tom nyní můžete sami přesvědčit. Už dnes vystoupí jako DJ na party, na kterou jste všichni zváni!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Ondry Koubka Josefem Vaverkou
aktualizováno 08.09.

Chat s Ondrou Koubkem: V trojúhelníku brzy přituhne!

Ondra by rád sbalil Jindru, i když je starší než on. Myslí si, že ona je ta pravá. Má u ní šanci? Dozví se o nečekaném trojúhelníku? A co si o tom myslí představitel Ondry Josef Vaverka? Ve čtvrtek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Aleš Háma rozesmál Martina Hofmanna
aktualizováno 02.01.

(NE)POVEDENÁ KLAPKA: Muka Aleše Hámy zaručeně rozesmějí i vás

Co natáčení, to výbuchy smíchu na place. S Alešem Hámou, který hraje v Ulici faráře Rybu, je v ateliérech opravdu veselo. Čím odboural své herecké kolegy i štáb tentokrát? Podívejte se.