Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Odkopnutý Jirka ztrácí nervy: Co udělá Šárce?

Jirka se s kopačkami od Šárky kvůli někomu jinému jen hodně těžko vyrovnává. Chce vědět, kdo ho vystřídal. Jakou scénu kvůli tomu udělá Šárce přímo v hospodě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
23.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Žárlivá scéna: Jak to Šárka schytá od Jirky?

Kopačky od Šárky s Jirkou pořádně zamávaly. Něco takového ani v nejmenším nečekal, takže ho zákonitě zajímá důvod. A ten je nasnadě. Jakou scénu kvůli tomu Šárce udělá v hospodě? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Mastnému se vymstí vyhazov Šárky
11.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Květě teče do bot: Jak to odnese Mastný?

Květa začíná pomalu zjišťovat, že vyhodit Šárku na minutu byla chyba. Teď se to vymstí i Mastnému, jenž bude muset spolknout další hořkou pilulku. Jakou? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný se mstí Šárce
08.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Mastný se mstí: Jak zamete se Šárkou?

Radek Mastný si svou pomstu pečlivě připravil už před víkendem. Teď zasadí Šárce smrtící úder. Jak si ji vychutná? A co na to Květa? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný šikanuje Šárku
24.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Šikana se stupňuje: Čím Mastný vyhrožuje Šárce?

Radek Mastný šikanuje Šárku čím dál víc. Chce ji zlomit, aby byla konečně povolná. A jak se zdá, nezastaví se opravdu před ničím. Co jí provede tentokrát? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Květa setře Mastného před Šárkou
05.09.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Květa setře Mastného před Šárkou! Co musí skousnout?

Radek Mastný si před Šárkou hraje na velkého bosse a úspěšného muže, kterému by měla padnout k nohám. Už co nevidět mu ale Květa trochu srazí hřebínek, a zrovna před Šárkou. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka si vyřídí účty s Mastným
28.08.

UKÁZKA z úterní Ulice: Drsný střet Jirky a Mastného: Jak si vyřídí účty?

Mastný si vůči Šárce dovoluje čím dál víc. Jenže ta už ho má plné zuby stejně jako Jirka, kterému se svěřila. Jak dopadne jejich otevřený střet? Proč dojde i na temné výhrůžky? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný šikanuje Šárku
28.08.

UKÁZKA z úterní Ulice: Šikana a vydírání: Jak chce Mastný zkrotit Šárku?

Radek Mastný den ode dne zvyšuje nátlak na Šárku. Chce ji dostat a neváhá sáhnout i po prostředcích, jež jsou hodně za hranou. Jak vypadá bossing v jeho podání? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Radek Mastný obtěžuje Šárku
27.08.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Vydírání i otevřené sexuální narážky: Co všechno si Mastný dovolí?

Radek Mastný má už pár dní na mušce vnadnou Šárku. Čím razantněji ho jeho podřízená odmítá, tím více si vůči ní dovoluje. Co je již hodně za hranou? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný obtěžuje Šárku
13.08.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Sexuální obtěžování: Co si Mastný dovolí vůči Šárce?

Radek Mastný dostal zálusk na hezkou Šárku. Čím razantněji si ho Šárka drží od těla, tím je dotěrnější. Jak to na ni už brzy zkusí? A co na to Šárka? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Jak Věrka odhalí Michalovu nevěru?
11.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak Věrka odhalí Michalovu nevěru?

Věrku čeká další kruté prozření. Do poslední chvíle nechce věřit tomu, co je tak zjevné – že Michal strávil noc s Květou. Jak získá jistotu? A co to s ní udělá? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Oslava Maléřových s kapelou Čechomor - 34
08.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Veronika to rozbalí s Čechomorem! Čím všechny dostane?

Oslava je v plném proudu, Veronika si na ní dokonce i zazpívá se svými oblíbenými muzikanty z Čechomoru. Jak to umí rozbalit? Spadne vám brada! Podívejte se na ukázku ze čtvrtečního dílu Ulice.