Seriál Ulice: Proč Šárce zatrne kvůli Veronice?
včera 15:52

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Napětí by se dalo krájet: Proč Šárce zatrne kvůli Veronice?

Od Šárčina otevřeného vyznání lásky kolem sebe našlapují Šárka a Martin hodně opatrně. Oba mají navíc výčitky svědomí kvůli Veronice. A právě ta se jim teď postará o krušné chvilky. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marcela, nebo Martin? Kdo je na tom kvůli lásce hůř?
včera 12:23

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Marcela, nebo Martin? Který z nich je na tom kvůli lásce hůř?

Brunova reakce na její pozvání Marcelu hodně ranila. Do Roziny se vzápětí pustila dost ostře, ve skutečnosti má ale pořád na krajíčku. S čím se svěří Martinovi? A jaká bude jeho reakce, jež se týká i jeho vztahu se Šárkou? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mezi Martinem, Šárkou a Veronikou přituhuje...
03.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Martin mezi Veronikou a Šárkou: Praskne to?

Šárčino vyznání s Martinem hodně zamávalo. Raději se jí začne vyhýbat, ale kvůli Veronice do hospody za pár dní zase zajde. A rázem by se dala atmosféra krájet. Proč? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martinovo a Šárčino tajemství je odhaleno...
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martinovo tajemství odhaleno! Kdo ho nachytal?

Martin má nervy na pochodu nejen kvůli blížícím se zkouškám, ale i Šárce, která ho zaskočila nečekaným příjezdem do Loučky. Sice to s ní skončil, ovšem nebezpečí z prozrazení stále trvá. Navíc je větší, než tušil. Kdo a co viděl? Proč Martinovi před Veronikou pořádně zatrne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce?
aktualizováno 30.11.

TIPUJTE! Dozví se Jirka o Šárce a Martinovi?

Jirka dělá Šárce žárlivé scény kvůli rozchodu, Martin to s ní nyní utnul, aby neohrozil své manželství. Šárka ho ujistila, že Jirkovi nic neřekne, ovšem tyhle věci se tají jen hodně těžko. Co myslíte, zjistí Jirka, kvůli komu dostal od Šárky kopačky? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jak to Martin skončí se Šárkou?
30.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Konec! Jak Martin odmítne Šárku?

Čím je Šárka zamilovanější, tím více riskuje, jen aby mohla s Martinem být. U Martina ale znovu narazí. A tentokrát je to pro ni mnohem tvrdší než včera. Jak to s ní Martin skončí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na jakou mez se dostanou Šárka a Martin?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Martin a Šárka na hraně: Co je pro oba zlomové?

Martin a Šárka se svými city vůči tomu druhému stále bojují. Je to pro ně ale čím dál těžší. Martin kvůli Šárce začíná dost riskovat, teď se dokonce dostane do bodu, kdy už není návratu. Překročí pomyslnou mez? Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Odkopnutý Jirka ztrácí nervy: Co udělá Šárce?

Jirka se s kopačkami od Šárky kvůli někomu jinému jen hodně těžko vyrovnává. Chce vědět, kdo ho vystřídal. Jakou scénu kvůli tomu udělá Šárce přímo v hospodě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na čem se Lukáš dohodne s Veronikou?
26.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Lukáš hned využije situace! Proč by měl být Martin ve střehu?

Není to tak dávno, co Lukáš Binar ležel Martinovi pořádně v žaludku kvůli hodně osobnímu dárku, který věnoval Veronice. Darovaným parfémem to u Lukáše ale zdaleka nekončí. Proč by se měl mít Martin před Lukášem na pozoru? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Martina hodně hořká pilulka?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin tváří v tvář Lukáši Binarovi: Co ho moc nepotěší?

Před týdnem udělal Martin Veronice žárlivou scénu kvůli parfému od Lukáše Binara. Teď se s tímto VIP klientem salonu osobně setká. Co je pro něj hodně hořkou pilulkou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulie: Jak se Jirka dozví krutou pravdu?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Krutá pravda pro Jirku: Proč dostal kopačky?

Pro Jirku to bylo v před víkendem jako blesk z čistého nebe, když mu Šárka dala kopačky. Teď zjistí, že to není žádné nedorozumění. A nejen to. Jak se dozví pro něj hodně krutou pravdu? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Šárka si projde vztahovým peklem...
aktualizováno 26.11.

Šárčino vztahové peklo už tento týden

U zamilované Šárky přituhuje. Zhrzený Jirka začne žárlit a dělat jí scény před hosty v hospodě, což pro ni nebude nic příjemného. Navíc hrozí čím dál víc, že se její zakázaná láska provalí. Co se stane? Kdo a proč to neustojí?