Seriál Ulice: Petr se chce zbavit Evy a Miloše...
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Místo opory naschvály: Co je docela přes čáru?

Petr nese hodně těžce Ančino přátelství s Evou a její zájem o rodinu. Chce u ní být na prvním místě, jenže Anča má priority jiné. Jak to Petr hodlá změnit? Jaké naschvály jí začne dělat? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Krize mezi Ančou a Petrem
04.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Anča a Petr: Rozchod?!

Mezi Ančou a Petrem to začalo skřípat už na konci loňského roku. Na začátku toho letošního to bude ještě horší. Zajde to tak daleko, že padne i slovo rozchod. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Anča dojde s Petrem trpělivost
19.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Anče dojde trpělivost: Jak to od ní Petr schytá?

Anča se těší, jak dnes s Petrem oslaví jeho narozeniny. Ten jí to však hodlá pořádně osolit kvůli včerejšku, kdy dala přednost rodině. Co jí provede? A jak s ním naštvaná Anča zamete? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových
18.12.

VIDEO: Předvánoční nadílka pro Chrise a Ladu: Jak si to Liškovi užili?

Do Vánoc ještě pár dní zbývá, ale Liškovi si udělali Štědrý večer již dnes, aby nepřišli o jeho kouzelnou atmosféru a radost Chrise a Lady při rozbalování dárků pod stromečkem. Jak si to všichni užili? Z tohoto videa na vás dýchne kouzlo Vánoc již nyní!

Seriál Ulice: Jakou lekci dá Petr Anče?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr přitvrzuje: Jakou lekci dá Anče?

Petr se jen těžko vyrovnává s tím, že Anča dala přednost před jeho narozeninami předčasné nadílce pro Chrise a své rodině. Přestože se tváří, že je nad věcí, při nejbližší příležitosti jí dá lekci, aby se jí pomstil. Jakou? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?
17.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?

Petr nese dost nelibě, že Anča s ním neoslaví narozeniny tak, jak si představoval. Ovšem bude ještě hůř, až Petr zjistí, oč přichází, protože jeho k Bedřichovi nikdo nepozval. Nejen že začne být opět nepříjemný. Navíc Anče udělá i něco za zády. Co? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Bedřich zatají Anče?
17.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč má Petr u Anči smůlu?
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Překvapivé odmítnutí: Proč má Petr u Anči smůlu?

Petr není zvyklý, že by u Anči narazil. Téměř vždy se mu ve všem podřídí, čehož on začíná zdárně zneužívat. O to větší je ťafka, kterou teď od ní schytá. Co se stane? A jak to skousne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových - 26
15.12.

FOTKY: Předvánoční nadílka u Liškových: Kdo si ji užije nejvíc?

Už za pár dní jsou tu nejkrásnější svátky v roce, ovšem u Bedřicha se bude nadělovat mnohem dřív. Ježíšek u něj zaťuká na dveře příští týden s bohatou nadílkou. Jak si ji všichni užijí? Kdo se sejde u nazdobeného vánočního stromečku?

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových - 1
15.12.

Předvánoční nadílka u Liškových

Předvánoční nadílka u Liškových

Seriál Ulice: Jaké naschvály dělá Petr Anče?
aktualizováno 15.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?

Petr chce naprosto opanovat Ančino teritorium a mít ji jen pro sebe. Ve chvíli, kdy se to nedaří podle jeho představ, prudí a dělá naschvály. Co je už docela přes čáru? A jak na to Anča zareaguje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Franta dostane Jindru?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro Jindru: Jak ji Franta setře kvůli Ladě?

Jindra a Bedřich spolu zase skvěle vycházejí, to však neznamená, že se ve všem vždy shodnou. Teď ale atmosféra zhoustne kvůli Frantovi, jenž nechtěně Jindru podusí ve vlastní šťávě kvůli Ladě. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.