Seriál Ulice: Milena Steinmasslová, Kryštof Rímský a Markéta Stehlíková jako Věrka, Mára a Karla
06.02.

VIDEO: Poznejte je jinak než jako Věrku a Máru! Co byste si neměli nechat ujít?

Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?

Ulice Luboš Mareček
aktualizováno 15.11.

VIDEO: Luboše z Ulice čekají velké zdravotní i rodinné komplikace! Rosťa Novák naznačil, jak se vše vyvine

Luboš Mareček z Ulice se v seriálu aktuálně potýká s nemalými problémy, které ohrožují zdraví nejen jeho, ale i celé jeho rodiny. Nyní však přijde opravdové peklo. Rosťa Novák, představitel Luboše Marečka, prozradil, kam až celá situace zajde!

Seriá Ulice: Koho si zahraje v Ulici charismatický Rostislav Novák st.?
30.11.

TIPUJTE! Koho si v Ulici zahraje Rostislav Novák st.?

Již brzy se v Ulici objeví charismatický Rostislav Novák st., otec Rosti Nováka, kterého ze seriálu znáte jako Jáchyma Vršovického. Co myslíte, koho si Rosťův táta v Ulici zahraje?

Seriál Ulice: Chat s představitelem Jáchyma Vršovického Rostislavem Novákem ml.
aktualizováno 26.09.

Chat s Jáchymem Vršovickým: Dnešek pro mě bude rozhodující

Jáchym bojuje s exmanželkou o právo vídat se s dcerou Ilonkou. Čeho všeho je schopen, aby si vynutil kontakt? Co si o Jáchymově situaci myslí jeho představitel Rostislav Novák ml.? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Rosťa Novák jako Jáchym Vršovický
23.03.

Novou hereckou posilou Ulice je Rosťa Novák

Už od konce tohoto týdne budete v Ulici vídat skvělého herce a umělce, principála Cirku La Putyka, Rosťu Nováka. Představí se vám jako Jáchym Vršovický, kterého obestírá nejedno tajemství...

Seriál Ulice: Rosťa Novák jako Jáchym Vršovický
20.03.

TIPUJTE! Čí příběh už brzy ovlivní nová postava v podání charismatického Rosti Nováka?

Do dějů v Ulici již brzy zasáhne nová postava, kolem které bude spousta tajemství. Sympaťák Jáchym o sobě totiž hodně nerad mluví. To zákonitě vzbudí zvědavost těch, kteří se s ním potkají… Co myslíte vy, komu Jáchym zasáhne do života? Tipujte právě teď!