Seriál Ulice: Jirkovi se stane trapas s Magdou
13.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Trapas s Magdou: Co Jirka nezvládne?

Miki, nebo Jirka? Který z nich má u Magdy větší šanci? Z kámošů jsou nyní i soupeři kvůli sázce o Magdu. Jirka se snaží být férový, ale právě na to brzy tak trochu doplatí. Proč? Jaký trapas se mu stane s Magdou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 7
01.02.

FOTKY + ANKETA: Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Mikimu i Jirkovi se Magda hodně líbí. Oba jsou navíc singl, a tak se o Magdu vsadili. Kdo ji dříve sbalí, Jirka, nebo Miki? Magda se má na co těšit, protože kluci opravdu nebudou zahálet. Který z nich má u ní větší šanci? Podívejte se na fotky ve fotogalerii a tipujte v naší anketě.

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 4
01.02.

Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Seriál Ulice: Magda a její zachránci - 6
01.02.

FOTKY: Kráska v nesnázích: Kdo Magdu zachrání?

Magda se dostane do nemilé situace. V místech, kde zatím nikoho nezná, ji nechají ve štychu stěhováci. Záhy ale zjistí, že na malér sama nezůstane. Kdo ji zachrání? Podívejte se na fotky v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Magda a její zachránci - 2
01.02.

Magda a její zachránci

Magda a její zachránci

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadí o Magdu
01.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jirka vs. Miki: Sázka o Magdu

Jirkovi i Mikimu padne Magda do oka hned, jak ji poprvé spatří. Oba jsou singl, oběma by nová holka pomohla zapomenout a vykročit dál. Odtud je už jen krůček k praštěné sázce, k níž se kluci vyhecují. Co všechno za ní vězí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Jirky Hložánka Ondřejem Havlem
aktualizováno 09.01.

Chat s Jirkou Hložánkem: Další slečna na obzoru?!

Jirka by rád získal Šárku nazpět, jenže pro tu je rozchod definitivní, protože miluje Martina. Jak to s nimi bude dál? Dozví se Jirka o Martinovi a Šárce? A jak by se zachoval na Jirkově místě jeho představitel Ondřej Havel? Ve středu jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Bruno a Marcela?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Nečekané shledání: Co Marcela přizná Brunovi?

Marcela a Bruno se delší dobu neviděli. Když na sebe neplánovaně v Coolně narazí, je to setkání hodně rozpačité. Z čeho Bruno podezírá Marcelu? A co mu ona přizná? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Šárka neustojí?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Provinilá Šárka to nezvládá: Co by mělo být Veronice podezřelé?

V provinilé Šárce pokaždé pořádně hrkne, když ji osloví Veronika, ať už po telefonu, nebo napřímo. Kontakt s ní se snaží vždy co nejrychleji ukončit, až tím začíná být podezřelá. Co neustojí tentokrát? A co na to Veronika? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co se Jirkovi vymstí?
24.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Osudová chyba: Co se Jirkovi vymstí?

Jirka je do Šárky hodně zamilovaný. Naprosto jí důvěřuje, věří, že ona to má podobně. Proto udělá něco, co se mu už brzy vymstí. Co? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka si vyřídí účty s Mastným
28.08.

UKÁZKA z úterní Ulice: Drsný střet Jirky a Mastného: Jak si vyřídí účty?

Mastný si vůči Šárce dovoluje čím dál víc. Jenže ta už ho má plné zuby stejně jako Jirka, kterému se svěřila. Jak dopadne jejich otevřený střet? Proč dojde i na temné výhrůžky? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný na lovu Šárky...
23.08.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Mastný na lovu: Jak chce dostat Šárku?

Jen co Mastný zjistil, s kým chodí Šárka, dostal na ni zálusk. Líbila se mu odjakživa, ale zatím si vůči ní nic nedovolil. To se ovšem nyní mění. Jak ji začne oblbovat? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.