Seriál Ulice: Co se Jirkovi vymstí?
24.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Osudová chyba: Co se Jirkovi vymstí?

Jirka je do Šárky hodně zamilovaný. Naprosto jí důvěřuje, věří, že ona to má podobně. Proto udělá něco, co se mu už brzy vymstí. Co? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka si vyřídí účty s Mastným
28.08.

UKÁZKA z úterní Ulice: Drsný střet Jirky a Mastného: Jak si vyřídí účty?

Mastný si vůči Šárce dovoluje čím dál víc. Jenže ta už ho má plné zuby stejně jako Jirka, kterému se svěřila. Jak dopadne jejich otevřený střet? Proč dojde i na temné výhrůžky? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mastný na lovu Šárky...
23.08.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Mastný na lovu: Jak chce dostat Šárku?

Jen co Mastný zjistil, s kým chodí Šárka, dostal na ni zálusk. Líbila se mu odjakživa, ale zatím si vůči ní nic nedovolil. To se ovšem nyní mění. Jak ji začne oblbovat? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Líbí se vám Šárka a Jirka jako pár?
21.08.

HLASUJTE! Líbí se vám Šárka a Jirka jako pár?

Šárka se svým soukromím nikdy nechlubila. Teď se ale netají tím, že je zamilovaná. Jirka za ní chodí do hospody, jak mu to čas dovolí, a může na ní oči nechat. Líbí se vám ti dva jako pár? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Dojde kvůli Šárce i na pěsti?
10.08.

VIDEO: Dojde i na pěsti kvůli Šárce?

Tajnůstkářka Šárka před prázdninami přiznala, že má kluka. Sbalil ji Jirka, který se už brzy stane jejím rytířem, a to doslova. Kvůli Šárce by se totiž popral s celým světem. Na koho a proč bude mít spadeno? Podívejte se.

Seriál Ulice: Jirka a Miki si nic nedarují...
aktualizováno 29.06.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Rizikové pracoviště! Co se stalo Jirkovi a Mikimu?

Některá rána jsou v ateliérech naprosto pohodová, ovšem pak jsou i taková, kdy se nic nestíhá, i kdyby se člověk přetrhl. A když na vás navíc čeká na place i přísný režisér, vypadá to v zákulisí třeba i takhle… Také to znáte?

Seriál Ulice: Miki a Matěj se nečekaně chytnou kvůli svému podnikání
26.03.

Matěj a Miki: Konec společného byznysu?

Matěj a Miki šli do společného podnikání jako parťáci, s obrovským nasazením i nadšením. Už brzy to ale mezi nimi pořádně zaskřípe nejen kvůli penězům. Každý z nich si totiž spolupráci představuje trochu jinak. Dojede na to i jejich byznys?

Seriál Ulice: Rozině se vzpomínáním na Richarda otevřou staré rány...
29.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Rok od Richardovy smrti! Jak to Rozina ustojí?

Za pár dní to bude již rok, co náhle zemřel při autonehodě Richard Weber. Smutné výročí si připomene jeho rodina, Rozina i přátelé. Jak to zvládnou? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Hodili by se k sobě Jirka a Markéta jako pár?
14.09.

HLASUJTE! Hodili by se k sobě Jirka a Markéta jako pár?

Jirka byl před necelým půldruhým rokem do Markéty až po uši zamilovaný. Tehdy měl ale smůlu, protože Markéta začala chodit s Karlem. Teď se k sobě Markéta a Jirka docela mají. Jak ty dva vnímáte vy? Hodili by se k sobě?

Seriál Ulice: Co spolu mají Jirka a Markéta?
14.09.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Co je mezi Jirkou a Markétou?

Tohle by do Jirky a Markéty Simona neřekla. Jako by to mezi nimi začínalo jiskřit. Nebo se jí to jenom zdá? Tato ukázka ze středečního dílu vám napoví.

Seriál Ulice: Ondra Havel jako Jirka Hložánek - 2
aktualizováno 28.06.

FOTKY Z ULICE: Jim Carrey v Ulici?!

To je neuvěřitelná podoba. Jako byste se dívali a fotky Jima Carreyho z dob, kdy se proslavil v Masce, nezdá se vám? Dokonce i ty grimasy jdou Ondřeji Havlovi jedna báseň, jak dokládají jeho fotky z nedávného natáčení svatby Simony a Rudolfa.

Seriál Ulice: Ondra Havel jako Jirka Hložánek - 2
27.06.

Ondra Havel jako Jirka Hložánek na natáčení svatby Simony a Rudolfa

Ondra Havel jako Jirka Hložánek na natáčení svatby Simony a Rudolfa