Seriál Ulice: David Kučera je největším sympaťákem Ulice 13. sezony
26.07.

David Kučera největším sympaťákem Ulice

David Kučera obhájil své loňské i předloňské prvenství a opět vyhrál na celé čáře. O druhé a třetí místo se ale strhla nečekaná bitva. Kdo nakonec boduje a kdo se musí spokojit se třetí příčkou? Letošní výsledky naší ankety možná leckoho z vás překvapí. Všem sympaťákům gratulujeme k jejich bezvadnému umístění!

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
19.07.

FINÁLE ANKETY: Kdo je největší sympaťák Ulice? Hlasujte!

Je tu finále volby největšího sympaťáka Ulice 13. sezony! Kdo jím bude? To záleží jen na vás a na vašich hlasech. Konkurence je letos opravdu obrovská. Vyhraje Mára, vítěz třetího nominačního kola? Hlasujte právě teď!

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
12.07.

ANKETA: Zvolte největšího sympaťáka Ulice! Hlasujte ve 3. nominačním kole

Druhé nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice ovládl David Kučera, kterému jste poslali v uplynulém týdnu nejvíce hlasů. S kým se utká ve finále? Je to jen na vás. Hlasujte ve třetím nominačním kole a zvolte poslední tři finalisty.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
05.07.

ANKETA: Volba největšího sympaťáka Ulice pokračuje! Hlasujte ve 2. nominačním kole

První nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice třinácté sezony vyhrál s naprostým přehledem Lumír Nykl, jenž má slušně našlápnuto i na celkové vítězství. S kým se utká ve finále? To záleží jen na vás. Právě nyní můžete dát hlas dalším třem sympaťákům a vyslat je tak do finálového klání.

Seriál Ulice: Kdo je největší sympaťák Ulice?
28.06.

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte v 1. nominačním kole

Třináctá sezona Ulice byla nabitá událostmi, během kterých se leckdo pořádně vybarvil. Kdo je podle vás největším sympaťákem Ulice právě uplynulé sezony? Obhájí své loňské prvenství David Kučera? Je to jen na vás. Hlasujte v naší anketě a vyšlete do finále první tři sympaťáky.

Jaroslav Blažek
aktualizováno 01.09.

VIDEO: Upřímná zpověď Jaroslava Blažka vás dostane! Co vzkazuje Brunovi z Ulice?

Co na sebe prozradil fešák Jaroslav Blažek alias Bruno z Ulice prozradil? Například jak se mu podařilo zařadit do kolektivu Ulice, nebo co by vzkázal své seriálové postavě!

Seriál Ulice: David Kučera největším sympaťákem Ulice dvanácté sezony
aktualizováno 28.07.

David Kučera už podruhé největším sympaťákem Ulice

Vaše hlasy rozhodly! Největším sympaťákem Ulice dvanácté sezony se stal David Kučera, který tak obhájil své loňské prvenství. Jak dopadli ostatní finalisté? Možná budete překvapení…

Seriál Ulice: Zvolte největšího sympaťáka Ulice - finále
21.07.

ANKETA: Finále volby největšího sympaťáka Ulice! Kdo jím je?

Jsme ve finále! Právě teď vaše hlasy rozhodují, kdo se stane největším sympaťákem Ulice dvanácté sezony. Obhájí své prvenství z loňska David Kučera? Je to jen na vás!

Seriál Ulice: Zvolte největšího sympaťáka Ulice - 3. kolo
aktualizováno 28.07.

ANKETA: Kdo je největším sympaťákem Ulice? Hlasujte ve 3. nominačním kole

Je tu poslední nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice dvanácté sezony, ze kterého vzejdou poslední tři finalisté. Kdo to bude? To záleží jen na vás. Hlasujte právě teď v naší anketě!

Seriál Ulice: Zvolte největšího sympaťáka Ulice - 2. kolo
07.07.

ANKETA: Zvolte největšího sympaťáka Ulice! Hlasujte ve 2. nominačním kole

První nominační kolo volby největšího sympaťáka Ulice dvanáct sezony vyhrál s obrovským náskokem loňský vítěz David Kučera. S kým se utká ve finále? Je to jen na vás! Právě teď můžete vybrat jeho soupeře ve druhém nominačním kole naší ankety!

Seriál Ulice: Zvolte největšího sympaťáka Ulice - 1. kolo
aktualizováno 28.07.

ANKETA: Zvolte největšího sympaťáka Ulice! HLASUJTE v 1. nominačním kole

Vloni jste zvolili největším sympaťákem Ulice Davida Kučeru. Obhájí své prvenství také letos? To bude záležet jen na vás! Právě teď startuje prvním nominačním kolem volba největšího sympaťáka Ulice dvanácté sezony.

Seriál Ulice: David Kučera největším sympaťákem Ulice jedenácté sezony
28.08.

David Kučera největším sympaťákem Ulice

Ve finále volby největšího sympaťáka Ulice jedenácté sezony s naprostým přehledem zvítězil David Kučera, jenž je v Ulici teprve druhým rokem. Jak dopadli ostatní? Máme pro vás výsledky finálového hlasování!