Seriál Ulice: Tereza Vítů jako Alena Koukalová
10.10.

SRDEČNĚ GRATULUJEME! Tereza Vítů je maminkou krásného kluka

Máme pro vás úžasnou novinku. Představitelka Aleny Koukalové Tereza Vítů se stala maminkou! Na svět přivedla nádherného chlapečka. My jí srdečně gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a štěstí.

Seriál Ulice: Která další herečka známá z Ulice čeká miminko?
28.06.

Baby boom v Ulici pokračuje: Která další herečka je těhotná?

To je neuvěřitelné! Letos nastal v Ulici opravdový baby boom. Již čtvrtá herečka, kterou znáte ze seriálu, tento rok oznámila, že je těhotná. Tušíte, o koho se jedná? Její jméno najdete v článku.

Tereza Vítů - 1
25.06.

VIDEO: Kabaret v přímém přenosu! Jak se umí odvázat představitelé Matěje, Terezy, Davida, Aleny a Mikiho?

Na tenhle live stream z ateliérů Ulice jeho protagonisté hned tak nezapomenou. Původně byl plánován s představiteli Davida a Aleny, jenže pak se objevil zbytek jejich partičky a bylo vymalováno. Jak se do sebe navzájem pustili? Podívejte se, tohle video vás stoprocentně pobaví.

Seriál Ulice: David zvažuje velké změny...
21.05.

Velké změny u Davida: K čemu se odhodlá?

Poslední školní půlrok s Davidem docela zamával. Učení ho hodně baví, ještě na konci loňského roku si nedokázal představit, že by z gymnázia odešel. Teď se ale zdá, že je všechno jinak. Jaké změny David zvažuje? Opravdu je nakonec i uskuteční?

Seriál Ulice: David požádá Terezu o ruku
aktualizováno 18.05.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Žádost o ruku! Jak David nabídne Tereze sňatek?

David si je jistý, že Tereza je ta pravá, že s ní chce strávit zbytek života. Naprosto nečekaně se proto rozhodne jejich vztah posunout o pořádný krok dál. Jak ji požádá o ruku? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Tereza Vítů
27.04.

Tereza Vítů prozradila: Vrátí se opět do Ulice? Odpověď vás překvapí! VIDEO

Herečka Tereza Vítů promluvila o návratu do Ulice a svém těhotenství. Objeví se ještě v seriálu? A čeká Tereza holku, nebo kluka? O Ulici i svém těhotenství se rozpovídala ve videu.

Seriál Ulice: David si podá Lucku
25.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Davidovi dochází trpělivost. Jak si to vyřídí s Luckou?

Zhrzená Lucka začíná překračovat všechny meze. David si ji už brzy podá kvůli zprávě, kterou mu poslala. Ovšem Lucka tentokrát zajde ještě dál, než by kdokoliv čekal. Co udělá? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Lucku hodně raní?
24.04.

Další rány pro Lucku: Co je pro ni obrovskou podpásovkou?

Lucka se po Matějově odletu do Kanady až příliš upnula na Davida. Ten se jí snažil pomoci, ale zaplatil za to hodně vysokou daň. Nyní je už mnohem opatrnější a Lucku si drží od těla. Ta to nese docela špatně. A bohužel bude ještě hůř. Co jí hodně ublíží?

Seriál ULice: Měl by David zažalovat za pomluvu Webera a bulvár?
15.04.

HLASUJTE! Měl by David zažalovat za pomluvu bulvár i Webera?

Alena vidí Davidovu kauzu naprosto jasně. Podle ní by měl co nejdříve očistit své jméno prostřednictvím soudu, jinak na to časem doplatí. David se ale na soud zatím moc netváří. Co byste mu doporučili vy? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jaké jsou první momenty setkání Aleny a Terezy?
13.04.

CO NEBYLO V TV: Alena a Tereza opět tváří v tvář! Jak to zvládnou?

Alena nedokázala dlouho skousnout, že dostala kopačky od Davida kvůli Tereze. Teď se s Terezou znovu potká, dokonce v Davidově přítomnosti. Jak to ustojí? A jak Tereza? To se dozvíte ze scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co Alena doporučí Davidovi?
13.04.

UKÁZKA z páteční Ulice: Překvapivé návrhy: Co Alena doporučí Davidovi?

Alena se na Davidovu kauzu dívá očima právníka. A podle toho mu i otevřeně předestře, co by měl dělat, aby očistil své jméno. Co by podle ní měl podniknout? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Alena se vrací Davidovi do života
12.04.

Alena o sobě dává opět vědět! Čím překvapí Davida?

David o Aleně neslyšel od jejich bouřlivého rozchodu a scén, které mu tehdy udělala. Teď se mu Alena znovu připomene. Proč? Oč jí jde tentokrát?