Seriál Ulice: Marcela bojuje o Bruna
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Marcela bojuje o Bruna: Konečně rande?

Co se týče Bruna, Marcela je hodně plachá a ostýchavá. Už dlouho sbírá odvahu k tomu, aby mu dala najevo, co k němu cítí a pozvala ho na rande. Teď se konečně odhodlá a zajde za ním. Jak Bruno zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Stanou se z Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?!

Janě padl Bruno do oka hned při seznámení. Má o něj zájem, aniž by tušila, že vlastně leze do zelí Marcele. Jak zareaguje, až se to dozví? Rozpoutá se o Bruna boj? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hodně raní Rozinu?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Rozchod jako dárek k narozeninám?!

Rozina má dnes narozeniny, ovšem slavit se jí ani trochu nechce. Chybí jí Victor, po kterém se jí už hodně stýská. Navíc si začíná uvědomovat, že jejich vztah vlastně nemá perspektivu. Co ji hodně raní? Co je pro ni jen potvrzením jejího neblahého tušení? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
aktualizováno 08.12.

Marcela vs. Jana: Boj o Bruna už příští týden

Marcela je do Bruna stále zamilovaná. Byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili, kdyby to mezi nimi bylo jako dříve. Teď ale začne mít velkou konkurentku v Janě, jíž Bruno také padl do oka. Která z nich u něj má větší šanci? Jak Marcela o Bruna už brzy zabojuje?

Seriál Ulice: Stanou se s Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
aktualizováno 27.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?

Janě padl do oka okamžitě Bruno. A protože je docela ranařka, s bližším seznámením neotálí. Již brzy však narazí. Kupodivu ne u Bruna, ale u někoho, do koho by to neřekla. Proč? A jak to vezme? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Bruno a Tobiáš jsou paf z Jany a Roziny
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Vyrazí jim dech: Komu padnou Rozina a Jana hned do oka?

Pobyt v Americe je na Janě a Rozině znát. Kdekoli se objeví, ihned upoutají pozornost, aniž by o to ony samy usilovaly. Tobiáši i Brunovi spadne čelist, jen co je spatří. Který z nich bude z holek víc mimo? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mají Bruno a Marcela ještě šanci?
05.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Marcela a Bruno: Nový začátek?

Marcela a Bruno dnes vyrazí na únikovku, kterou Marcela dostala jako dárek k narozeninám. Vyklube se z toho rande, nebo Marcelu čeká další zklamání? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Bruno a Marcela?
17.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nová naděje pro Marcelu: Jak to má nyní s Brunem?

Začátkem roku to mezi Brunem a Marcelou hodně jiskřilo, ale kvůli Marcelině anorexii z toho nakonec nic nebylo. Je mezi nimi navždy konec, nebo je šance, že by spolu mohli přeci jen začít chodit? Co Marcelu hodně potěší i povzbudí? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak šel čas s třídou Franty a Viki - 20
30.07.

FOTKY Frantovy třídy: Šest let na gymplu: Jak nám dospívali před očima?

Frantu a jeho třídu jsme sledovali od prvního ročníku na gymnáziu, kdy Franta začal chodit s Viki. Letos na jaře Frantova třída úspěšně odmaturovala a rozprchla se na vysoké školy i různě po světě. Jak s ní šel na škole čas? Podívejte se na nejlepší fotky Franty, Viki a jejich spolužáků.

Seriál Ulice: Jak šel čas s třídou Franty a Viki - 20
aktualizováno 30.07.

Jak šel čas s třídou Franty a Viki

Jak šel čas s třídou Franty a Viki

Seriál Ulice: Zklamaná Lucie si vyřídí účty s Davidem
18.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si Lucie vyřídí účty s Davidem?

Lucii hodně zasáhlo to, jak o ní David mluví za zavřenými dveřmi. Nečekala, že právě od něj si vyslechne tak drsná slova. Proč to s ní tolik zamávalo? A z čeho Davida obviní? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.