Seriál Ulice: Co se provalí na Pavla?
včera 19:26

CO V TV NEUVIDÍTE: Co se provalí na Pavla?

Vendula se před babičkou prořekla, že o víkendu štípala dříví. Na Pavla toho ale doma prasklo mnohem víc. Co na něj prozradila jeho babička? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula?
14.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula kvůli babičkám?

Pavel a Vendula se rozhodli, že budou svůj vztah tajit, hlavně před babičkami. Tím si však pořádně zkomplikovali život. Proč kvůli nim nyní neskutečně trpí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jaké špatné zprávy se dozví Vendula?
13.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Špatné zprávy pro Vendulu: Co ji moc nepotěší?

Vilmu Nyklovou hodně zasáhnou novinky, které pro ni má Jarmila Pelcová. A protože se týkají i Venduly, Vilma jí je hned začerstva vyklopí, aby se to nedozvěděla od někoho jiného. Jaké špatné zprávy pro ni má? Co na to Vendula? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tajní spiklenci: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?

Lepší mikulášskou nadílku si Pavel a Vendula snad ani nemohli přát. Konečně se usmířili, zase jsou spolu. Má to ale malý háček. Jaký? Na čem se ti dva domluví? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se povedla mikulášská nadílka u Nyklových?
05.12.

VIDEO: Mikulášská show u Lumíra: Jak se letos předvedli Mikuláš, čert a anděl?

Je tu opět mikulášská nadílka! Ta letošní u Nyklových stojí opravdu za to. Výjimečná je hned v několika směrech. Anděl má raráška v těle, čert budí pořádnou hrůzu a Mikuláš ty dva přísně rovná do latě. Jak tato mikulášská show dopadne? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč si nechala Vilma Nyklová ujít Mikuláše u Lumíra a Světlany?
aktualizováno 05.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: To je oběť! Proč si Vilma Nyklová nechala ujít Mikuláše u Lumíra?

Takové události, jako jsou oslavy v rodině, Vánoce, Velikonoce či Mikuláš, se obvykle bez Vilmy Nyklové neobejdou. Teď ale na mikulášské nadílce u Lumíra a Světlany chyběla. Proč? Jaký vážný důvod k tomu měla? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co si Nyklová vymyslí na Mária?
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ďábelský plán Nyklové: Čím zaúkoluje Mária?

Vilma Nyklová už neví, co udělat, aby se Pavel a Vendula usmířili. Přestože se s Jarmilou Pelcovou snaží o sto šest, s jejich vnoučaty to zatím ani nehne. A tak Nyklovou napadne plán B. Co vymyslí? A jakou roli v tom má sehrát Mário? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici? - 13
aktualizováno 02.12.

FOTKY: Romantika, zděšení i humor: Jaký bude letošní Mikuláš v Ulici?

Již ve středu opět zavítá do Ulice Mikuláš s čertem a andělem. A tentokrát to bude opravdu nářez. Rapující anděl, hrůzostrašná čertice a Mikuláš, který nakonec zapomene, že je svatý muž... Tohle tu ještě vážně nebylo. Podívejte se již nyní na fotky v naší fotogalerii

Seriál Ulice: Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici? - 3
02.12.

Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici?

Jaká bude letošní mikulášská nadílka v Ulici?

Seriál Ulice: Mezi Pavlem a Vendulou dojde k velkému zlomu...
01.12.

Velký zvrat mezi Pavlem a Vendulou už tento týden

Pavel a Vendula kolem sebe stále opatrně krouží a čekají na novou příležitost k úplnému usmíření. Ani jeden z nich nějak nemá odvahu udělat první krok, i když oba k tomu mají našlápnuto. To se naštěstí již brzy změní. A nejen to. Ti dva pěkně vypečou i babičky, aby to nedej bože opět nevzaly do vlastních rukou…

Seriál Ulice: Jak se na vztahu Pavla a Venduly podepíše společná noc?
21.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Co udělá se vztahem Pavla a Venduly společná noc?

Pavel i Vendula už začínali pochybovat, že by se to mezi nimi mohlo obrátit k lepšímu. Teď ale nastává velkým zlom. Co je prozradí? A z čeho je v šoku Nyklová? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Pavel a Vendula opět tváří v tvář...
21.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Pavel a Vendula: Záchrana v pravý okamžik

Vendula si myslí, že o Pavla definitivně přišla. Ten se nyní znovu nečekaně vrátí do jejího života, navíc jako zachránce. Co udělá? A jak to zamává s Vendulou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.