Seriál Ulice: Vendula již nezvládá stresy v pekařství...
13.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Vendulu! Co s ní je?

Neustálé stresy, jež Nyklovi zažívají v poslední době v pekařství, si začínají vybírat svou daň. Lumír, Nyklová i Vendula mají nervy na pochodu. A právě s Vendulou bude již brzy zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaká hrozba se vznáší nad pekařstvím?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další hrozba pro pekařství: Jak zlé to je tentokrát?

Jen co se Nyklovi jakžtakž vzpamatovali z první kontroly a jejích následků, začne se nad pekařstvím vznášet další hrozba – nová kontrola, jejíž výsledek by se na pekařství mohl podepsat ještě mnohem hůř. Kdo si na podnik Nyklových došlápne tentokrát? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Kdo to schytá od Vilmy Nyklové?
30.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Nyklová na mrtvici: Kdo a proč to od ní schytá?

Jen co se Vilma Nyklová dozví jobovku dne, tep jí okamžitě vystřelí střemhlav vzhůru. Něco takového si totiž nemíní nechat líbit. Na jaké dojde výhrůžky? Na koho má spadeno? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč se Vendula sesype?
30.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Vendula v slzách kvůli Pavlovi: Proč se sesype?

Vendula je od včerejšího průšvihu v pekařství jako hromádka neštěstí. Teď už stačí opravdu málo, aby se rozbrečela jako malá holka. Bohužel ji takhle raní člověk, u kterého by to nečekala – Pavel. Čím? A jak se to pokusí vyžehlit? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si na Pavlovi smlsne kontrola?
29.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Průšvih v pekařství: Jak si na Pavlovi smlsne kontrola?

Tohle je pech, který se může stát snad jen Pavlovi a Vendule. Jen co to Pavel za Vendulu na chvilku vezme za pultem pekařství, hned je z toho pořádný malér. Co se stane? Jak ti dva nechtěně zavaří celému pekařství? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 30
16.01.

VIDEO: Nový hit jako svatební dar: Jak to Mário rozbalí?

Svatba Venduly a Pavla Mária nadchla. A nebyl by to on, aby jim jako svatební dar nevěnoval svůj nejnovější track speciálně složený pro tuto příležitost. Jak se dalo čekat, opět stojí za to. Nevěříte? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 24
16.01.

VIDEO: Svatba Venduly a Pavla: Jak vstoupili do manželství?

Vendula a Pavel se konečně dočkali. I když se na samém začátku roku zdálo, že svatba je v nedohlednu, ti dva to vzali tentokrát hopem a pár dní od druhé žádosti o ruku se vzali. Jaká byla jejich svatba? Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Vendula ráno před svatbou moc nejásá...
16.01.

CO NEUVIDÍTE V TV: Žádná radost… Jak na tom je Vendula ráno před svatbou?

Vendule zbývá už jen pár hodin do chvíle, kdy se stane paní Pelcovou. Přestože je to její vysněný okamžik, ráno před svatbou nejásá. Co přizná Světlaně? A jak si s tím Světlana poradí? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 10
16.01.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Šok před oltářem: Co Mastný provede Vendule, Pavlovi a svatebčanům?

Vendula a Pavel se konečně berou. Ovšem vstup do manželství jim nečekaně okoření starosta Radek Mastný, jenž si neodpustí naschvál Lumírovi. Jak si jeho a všechny Nyklovy vychutná přímo na svatbě Venduly a Pavla? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 25
16.01.

FOTKY: Svatba Venduly a Pavla: Romantika, nervy i pořádný odvaz

Vendula a Pavel se konečně berou. Druhou svatbu zorganizovali hodně narychlo a před babičkami tajili její termín, aby jim ji opět nepřekazily svou hašteřivostí a snahou trumfovat tu druhou. Jaká nakonec jejich veselka bude? Fotky v naší fotogalerii vám napoví.

Seriál Ulice: Svatba Venduly a Pavla - 5
16.01.

Svatba Venduly a Pavla

Svatba Venduly a Pavla

Seriál Ulice: Jakou potupu zažijí na radnici Mastný a Ája?
15.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Potupa pro Mastného: Jak ho Lumír, Hložánek a Denisa setřou?

Pro Lumíra, Denisu i Tondu Hložánka je to chvílemi boj s větrnými mlýny. Přesto to nevzdávají a snaží se Mastnému hatit jeho křivárny. Jak si ho dokážou vychutnat? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.