Seriál Ulice: Čím vším si prošla v Ulici Tereza?
24.01.

VIDEO: Přes třináct let v Ulici: Čím vším si Tereza prošla?

Tereza se rozhodla pro nový začátek v Rakousku, po boku svého muže Davida. Dnes se rozloučila s Ulicí, ve které vyrůstala a dospěla, se kterou má spojenou pěknou řádku vzpomínek – hezkých i mrazivých. Co všechno tu zažila? Připomeňte si spolu s námi zásadní okamžiky jejího života.

Seriál Ulice: Představitelé Mirinky a Šímy
04.01.

VIDEO: Jardova dcera Mirinka opět v Ulici?

Jardovu dceru jste naposledy viděli v Ulici před dvěma lety. Za tu dobu se z ní stala už malá slečna. Jak vyrostla? A co ji hodně dojalo? Podívejte se na toto speciální video ze zákulisí.

Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16
04.12.

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Mikuláši, čerti a andělé v Ulici

Seriál Ulice: Ota to natře Tereze a Davidovi
02.07.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Tereza a David v šoku: Jak jim to Ota natře?

Tereza a David se nestačí divit, co se přes prázdniny stalo s Otou. Jako by to snad ani nebyl on. Ovšem Ota je v klidu. Jeho proměna je totiž součástí jeho velkolepého plánu. Jakého? A čím uzemní Terezu a Davida? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mikuláši, čerti a andělé v Ulici - 16
04.12.

FOTKY: Velký přehled Mikulášů, čertů a andělů v Ulici: Poznáte je všechny?

Ulice je s vámi již dvanáct let. Za tu dobu jste v ní viděli pěknou řádku nejrůznějších Mikulášů, čertů a andělů. Někteří byli k poznání hned, jiní si dali na svých maskách hodně záležet. Víte, kdo je kdo? Podívejte se na naši velkou mikulášskou fotogalerii.

Ulice: Jak to všechno začalo: Štěpán a Tomáš vyhlásí válku Stránskému
17.08.

Válka se Stránským: Jak to odnesou Štěpán i Tomáš Jordán?

Štěpán si o svém otci nedělá žádné iluze a nechce s ním mít nic společného už pěkně dlouho. Teď k tomu dospěje i naivní Tomáš, který dost tvrdě narazí. Čím ho Stránský přitlačí ke zdi? A jaká bude odveta?

Ulice: Jak to všechno začalo: Kdo komu dá nakonec lekci a s jakým výsledkem?
aktualizováno 15.08.

Další Štěpánův průšvih kvůli drogám: Co mu hrozí?

Štěpán si kvůli drogám zadělá na další obrovský malér. Tentokrát ho s nimi sice nikdo nenachytá, ale jeho plamenná obhajoba legalizace lehkých drog v maturitní písemce hne pořádně žlučí profesorce Hejlové. A následky na sebe nenechají dlouho čekat...

Ulice: Jak to všechno začalo: Jarda a Karel Stránský bojují o Lenku
15.08.

Jarda vs. Stránský: Jaké zbraně nasadí v souboji o Lenku?

Lenka padla Jardovi do oka hned, jak ji poprvé spatřil. Tehdy mu ji vyfoukl Petr Boháč, teď si Jarda dělá zase naděje. Bude mít tentokrát více štěstí? Anebo se historie bude opakovat a Lenku sbalí pro změnu Karel Stránský? Souboj o Lenku právě začíná…

Ulice: Jak to všechno začalo: Kdo to o Velikonocích odskáče nejvíc?
11.08.

Divoké Velikonoce v Ulici: Kdo a jak to odskáče?

Na tyhle Velikonoce nikdo z Ulice hned tak nezapomene, i když pro pány nezačnou právě nejlépe. Pak se ale pomlázka tak rozjede, že si koledníci opravdu přijdou na své. Kdo to odnese nejvíc?

Ulice: Jak to všechno začalo: Štěpán lítá v pořádném průšvihu
07.08.

Nález drog ve škole! Kdo to odnese?

Profesorka Hejlová zažije pořádný šok, když ve školní lavici najde drogy. Co na tom, že to je „jen“ marihuana? Pro ni je to exemplární případ. A podle toho také naloží s hříšníky. Co jim hrozí?

Ulice: Jak to všechno začalo: Lenka nezvládá Viktorovo odmítnutí...
02.08.

Zhrzená Lenka to nezvládá: Čím překvapí Viktora?

Viktorovo odmítnutí Lenku hodně ranilo. Něco takového opravdu nečekala, i když jí Viktor několikrát naznačil, že jsou jen přátelé. Ona si ale vysnila něco úplně jiného. A nyní se jen těžce smiřuje s realitou. Znamená to konec mezi nimi?

Ulice: Jak to všechno začalo: Viktor Verner způsobí na gymnáziu pořádný rozruch
27.07.

Pozdvižení kvůli novému kolegovi: Proč z něj bude Miriam Hejlová na infarkt?

Lenka i profesorka Hejlová s napětím očekávají příchod nového kolegy. Od mužské posily gymnázia si obě hodně slibují, ovšem každá něco úplně jiného. Viktor Verner však dokonale zaskočí obě dvě i třídu, do které přijde učit. Něco takového nikdo nečeká ani ve snu...