Seriál Ulice: Filipova partička udělá boudu na Otu
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Bouda na Otu: Co mu Filipova partička provede?

Kluci válčí s Otou od chvíle, kdy se dozvěděli, jaké známky od něj dostanou na vysvědčení. Místo aby se začali učit, využijí první příležitosti k tomu, aby mu dali menší lekci. Co udělají? A jak na to zareaguje Ota? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jakou lekci dá Magda Filipovi a Jakubovi?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Filip a Jakub tvrdě narazí: Jak se s nimi vypořádá Magda?

Filip a Jakub školu docela flákají a jen čekají, co jim u kantorů projde. Teď si otestují Magdu, jestli jim zbaští jejich historky stejně jako Ota. Ovšem ta je jiného ražení. A hned taky kluky odkáže do patřičných mezí. Jakou jim dá lekci? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Magda srovná třídu do latě...
04.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Smích je rychle přejde: Jak Magda srovná studenty do latě?

Ve Filipově třídě se hned po víkendu objeví dva nováčci – Blančina dcera Kristýna a vzápětí po ní Magda. Jak je studenti přijmou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Klici si na Otu dovolují čím dál víc...
15.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Filip a spol. přitvrzují: Jak válčí s Otou?

Filip, Jakub, Standa a Ben zkouší, co všechno si můžou u Oty dovolit. Neustále překračují meze a baví se tím, jak Otu vyvádějí z míry. Co mu provedou tentokrát? A jak na to Ota zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak si Ben vychutná Otu?
26.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další podraz na Otu: Jak to s ním skoulí Ben?

Ota se snaží vybudovat se svými studenty vztah založený na vzájemné důvěře a otevřenosti. Někteří z nich toho ale začínají zneužívat. Jedním z nich je také Ben, který zkusí, kam až může zajít. Jak si důvěřivého Otu vychutná? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ota si u studentů docela naběhne...
15.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ota ve vlastní pasti: Jak si ho vychutnají jeho studenti?

Ota bere své studenty jako parťáky, věří, že jeho přístup ocení. Ti ale zkouší, co to dá, kam až můžou zajít a dobře si ho povodit. Jak si Otu dávají? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: O jaký šok se postará Ota svým studentům?
aktualizováno 03.09.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Zděšení hned první den: O jaký šok se Ota postará studentům?

Ota chce na studenty zapůsobit hned první školní den. Půjde na to přes šokovou terapii, přesně jak je jeho dobrým zvykem. Bohužel to opět trochu přežene, takže následky na sebe nenechají dlouho čekat. Co vyvede? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co čeká Filipa a Marcelu po prázdninách?
31.07.

VIDEO: Filip a Marcela prozrazují: Koho čeká nová láska a koho velké změny?

Marcela a Filip si zatím užívají prázdniny stejně jako vy. Už za pár týdnů jim to ale začne – škola a s ní nejen povinnosti, ale také velké změny nebo trable s láskou. Který z nich bude co řešit? Podívejte se.

Seriál Ulice: Co čeká Filipa v novém školním roce?
aktualizováno 07.07.

VIDEO: Kráska i úhlavní nepřítel: Co čeká Filipa na gymplu?

Filip slavil před pár týdny přijetí na gympl. Kdyby už tehdy tušil, co ho v novém školním roce čeká, asi by tolik nejásal. Na koho ve škole narazí? A jak to vezme? Toto video vám napoví.

Seriál Ulice: Výuka se Otovi vymkne z rukou....
16.05.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Johančin striptýz ve škole: Jak zareagují studenti?

Johance odvaha opravdu nechybí. Jen co ji Ota vyzve, aby byla při hodině výtvarné výchovy studentům modelem, okamžitě vystřihne před tabulí striptýz. Co na to Ota? A co náctiletí studenti? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Filip všem brnká na nervy
30.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Filip na zabití: Co je jen pro pevné nervy?

Filip hnul Veronice a Martinovi řádně žlučí, když na něj praskly všechny jeho lži. Tím to ale zdaleka nekončí. Filip kolem sebe kope čím dál víc. Schytá to opět Martina, ovšem není sama. Kdo další? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Filipovo záškoláctví se provalí...
29.11.

Praskne to! Jak si Maléřovi vyřídí s Filipem jeho záškoláctví?

Bylo jen otázkou času, kdy se Filipovo záškoláctví provalí. Školu zazdívá již téměř dva týdny, k tomu doma zamlčel i třídní schůzky. Následky na sebe proto nenechají dlouho čekat. Jak se o všem dozví jeho rodiče? Jak si to s ním vyřídí a co mu nyní hrozí?