Ulice: Arnošt
aktualizováno 10.12.

Nečekané vyústění: Čím překvapí Arnošt? VIDEO

Co čeká Luboše a Arnošta v Ulici? Dušan Sitek s vtipem poodhalil budoucí vývoj obou postav! Nebo ne? Podívejte se, jak by si to představoval!

Ulice: Nový Prostor
aktualizováno 09.12.

Herci z Ulice prodávali časopis Nový prostor. Jak se jim dařilo?

Nový prostor je časopis, který pomáhá jeho prodejcům, lidem bez domova a v nouzi, vydělat si nějaké peníze. Této úlohy se ve středu zhostili seriáloví hrdinové Luboš a Arnošt, kteří se ocitli ve stejné situaci. Jak jim to šlo v nové roli prodejců?

Seriál Ulice: Čeho se obává Mára?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Starost o Karlu: Čeho se Mára obává?

Mára a Karla se pilně snaží o to, aby se co nejdříve dočkali miminka. S tím však souvisí i Márovy obavy, ve kterých hraje velkou roli Jirka Herman. Z čeho ho Mára podezírá? A jak na to Karla zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Věrka šokuje Karlu svou akčností
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Věrka v ráži: Co čeká těhotnou Karlu?

Věrka je jako vyměněná od chvíle, kdy zjistila, že syn s Karlou by se nebránili miminku. Okamžitě vše organizuje, aby se vnoučete dočkala co nejdříve. Čím dnes docela zaskočí Karlu? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hrozí Lubošovi kvůli ukradeným dokladům?
05.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rána pro Luboše: Co mu hrozí kvůli ukradeným dokladům?

Luboš se chce odrazit ode dna, začít znovu. K tomu však potřebuje nové doklady, protože ty, které měl, mu ukradli na ubytovně. A to je právě ta potíž. Na kolik desítek tisíc ho přijde pokuta kvůli ztraceným dokladům? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Ulice: Bezdomovec Asterix
03.12.

VIDEO: Bezdomovec Asterix navštívil ateliéry Ulice. V životě by ho nenapadlo, co tam uvidí!

Asterix je na ulici už od roku 1990. Dům, ve kterém bydlel se svou sestrou a mladším bratrem, koupil cizí muž v restituci a následně je všechny vyhodil. V ateliérech Ulice se setkal se scenáristy, se kterými konzultoval dějovou linku kolem Luboše Marečka, který po rozvodu zůstal bez střechy nad hlavou...

Ulice: Luboš jako bezdomovec
aktualizováno 30.11.

Nová role pro Rostislava Nováka: Jako Luboš Mareček vyrazí spolu s Arnoštem do ulic. Potkat je můžete i vy!

Luboš a jeho kamarád Arnošt se v seriálu Ulice ocitli bez střechy nad hlavou a scenáristé seriálu se na tuto dějovou linku připravili do nejmenšího detailu! Ke spolupráci oslovili časopis Nový prostor, který pomáhá lidem v tíživé životní situaci.

Seriál Ulice: K jakému rozhodnutí dospěje Karla?
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velké změny u Karly: Čím zaskočí Jirku Hermana?

Karla to na sobě nedává znát, ale pohled do hlavně odjištěné pistole rozhodil i ji. Bylo to v době, kdy nevěděla, jestli náhodou už není těhotná. A právě to je rozhodujícím faktorem pro její velké rozhodnutí. Jaké? A jak na to zareaguje Jirka Herman, jehož se to taky týká? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Rostislav Novák
aktualizováno 27.11.

Představitel Luboše Marečka si nechal umělecky zkrášlit tělo: Ukázal tetování přes celý trup! VIDEO

Rostislav Novák starší, představitel Luboše Marečka ze seriálu Ulice, v rozhovoru prozradil, jakým směrem se jeho postava vydá. Co ji čeká? A jaké tetování zdobí tělo populárního herce?

Seriál Ulice: Co Arnošt provede Věrce tentokrát?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Věrka zralá na panáka! Co jí Arnošt provede?

Jakmile se Věrka sejde s Arnoštem, vždy to skončí nějakou katastrofou. Také tentokrát se o Věrku bude pokoušet infarkt. Proč? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak na tom je Karla den po dramatickém zatčení Ctibora?
23.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak na tom je Karla po včerejším dramatu?

Karla se snaží fungovat, jako by se nic nestalo. S Jirkou uzavírá Ctiborův případ, soustředí se na práci. V pohodě ale zdaleka není. Co Jirkovi prozradí? Jak na tom je? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Ctibora docela rozhodí?
22.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaké novinky rozhodí Ctibora?

Ctibor umí šikovně vyzvědět, co ho zajímá, aniž vy druzí pojali sebemenší podezření. Takhle se dozví i od Máry novinky, které mu ale žádnou velkou radost neudělají. Co je už docela podezřelé? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.