Seriál Ulice: Jirkovi se stane trapas s Magdou
13.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Trapas s Magdou: Co Jirka nezvládne?

Miki, nebo Jirka? Který z nich má u Magdy větší šanci? Z kámošů jsou nyní i soupeři kvůli sázce o Magdu. Jirka se snaží být férový, ale právě na to brzy tak trochu doplatí. Proč? Jaký trapas se mu stane s Magdou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak s Matějem zamává výslech na policii?
05.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Matěj na policii: Z čeho má nahnáno?

Výslech na policii Matějovi moc nepřidá, spíš naopak. Už takhle toho má naloženo ažaž, teď na tom bude ještě hůř. Co s ním tak zamává? Co všechno se na policii dozví? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 7
01.02.

FOTKY + ANKETA: Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Mikimu i Jirkovi se Magda hodně líbí. Oba jsou navíc singl, a tak se o Magdu vsadili. Kdo ji dříve sbalí, Jirka, nebo Miki? Magda se má na co těšit, protože kluci opravdu nebudou zahálet. Který z nich má u ní větší šanci? Podívejte se na fotky ve fotogalerii a tipujte v naší anketě.

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 4
01.02.

Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Seriál Ulice: Magda a její zachránci - 6
01.02.

FOTKY: Kráska v nesnázích: Kdo Magdu zachrání?

Magda se dostane do nemilé situace. V místech, kde zatím nikoho nezná, ji nechají ve štychu stěhováci. Záhy ale zjistí, že na malér sama nezůstane. Kdo ji zachrání? Podívejte se na fotky v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Magda a její zachránci - 2
01.02.

Magda a její zachránci

Magda a její zachránci

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadí o Magdu
01.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jirka vs. Miki: Sázka o Magdu

Jirkovi i Mikimu padne Magda do oka hned, jak ji poprvé spatří. Oba jsou singl, oběma by nová holka pomohla zapomenout a vykročit dál. Odtud je už jen krůček k praštěné sázce, k níž se kluci vyhecují. Co všechno za ní vězí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Sariál Ulice: Jaké jobovky má pro Matěje policie?
29.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jobovky od policie: Co se Matěj dozví?

Matěje si za pár dní pozve k prvnímu výslechu policie, která vyšetřuje jeho bouračku. Bohužel to pro něj zatím moc dobře nevypadá. Co s ním docela zamává? Co všechno mu hrozí? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Z čeho Matěj obviní Mikiho?
28.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Drsné obvinění: Kdo může za tragickou nehodu?

Matějovi se osudové okamžiky neustále přehrávají v hlavě. Dalo se jim zabránit? Kdo za to může? Z čeho obviní dokonce i Mikiho? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak na tom je Matěj po bouračce?
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Den po bouračce: Jak na tom je oběť a jak Matěj?

Matějovi se během pár sekund převrátil život vzhůru nohama. Neví, co bude dál, co dělat, jak to všechno ustát. Jak na tom je pár hodin po bourače? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Miki se pustí do Matěje
25.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Drsné kapky od Mikiho: Jak se pustí do Matěje?

Naštvaný Miki si nebere servítky a hned ráno si Matěje podá kvůli včerejšku. To je ale to poslední, co by Matěj teď potřeboval. Jak zareaguje? Čím Mikiho naprosto vykolejí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak dojde k Matějově bouračce a jaké má následky?
24.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jde o život! Jaké tragické okamžiky navždy změní Matějův život?

Matěj se včera vrátil z Kanady coby úspěšný manažer s velkými plány do budoucna. Již brzy mu ale převrátí život vzhůru nohama tragédie, jež se neobejde bez následků. Co jím hodně otřese? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.