Seriál Ulice: Co všechno prozradili na live streamu představitelé Mikiho a Jirky Vašek Matějovský a Ondra Havel?
27.11.

VIDEO: Prozrazeno! Co čeká Jirku a Mikiho v Ulici?

Představitelé Jirky a Mikiho Ondřej Havel a Václav Matějovský odpovídali v pondělí živě na vaše dotazy, které se týkaly nejen děje v Ulici, ale také jejich soukromí. Jak to bude dál s Jirkou a Šárkou? Bude rvačka? Co kluci prozradili ze zákulisí Ulice? A co právě teď řeší v soukromí? Podívejte se, stojí to za to.

Seriál Ulice: Začne Miki balit Rozinu?
aktualizováno 16.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Miki neodolá: Začne balit Rozinu?

Mikimu málem vypadnou oči z důlků, když po delší době opět spatří Rozinu. Z její proměny je celý paf, což ani moc neskrývá. Bude ji chtít sbalit? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím všechny odbourala Amálie?
01.08.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Karamboly rozjeté Amálie: Proč její blízcí lehli smíchy?

Amálie umí být občas pěkně rázná. Dokonce natolik, že se to pak její představitelce Daně Syslové vymkne na place z rukou. Čím všechny rozesmála? A jak zachraňuje Vlastimil Pešek svá okna? Podívejte se na další sérii zkažených klapek z Ulice.

Seriál Ulice: Čím vším si prošel v Ulici Matěj Jordán?
12.07.

VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Seriál Ulice: Jakou scénu nemohli natočit představitelé Matěje a Mikiho?
11.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Tohle se nedalo: Proč Matěj a Miki lehli smíchy?

Nevybuchnout smíchy při natáčení se někdy prostě nedá, zvláště pokud se sejdou na place představitelé Mikiho a Matěje, kteří si navzájem nic nedarují. Jak pak takové natáčení vypadá? A proč se musí na chvíli přerušit? Podívejte se na jejich zkažené klapky, kterými vám zaručeně zvednou náladu.

Seriál Ulice: Jirka a Miki si nic nedarují...
aktualizováno 29.06.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Rizikové pracoviště! Co se stalo Jirkovi a Mikimu?

Některá rána jsou v ateliérech naprosto pohodová, ovšem pak jsou i taková, kdy se nic nestíhá, i kdyby se člověk přetrhl. A když na vás navíc čeká na place i přísný režisér, vypadá to v zákulisí třeba i takhle… Také to znáte?

Tereza Vítů - 1
25.06.

VIDEO: Kabaret v přímém přenosu! Jak se umí odvázat představitelé Matěje, Terezy, Davida, Aleny a Mikiho?

Na tenhle live stream z ateliérů Ulice jeho protagonisté hned tak nezapomenou. Původně byl plánován s představiteli Davida a Aleny, jenže pak se objevil zbytek jejich partičky a bylo vymalováno. Jak se do sebe navzájem pustili? Podívejte se, tohle video vás stoprocentně pobaví.

Seriál Ulice: Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?
22.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: To je pořádný šok! Jak na Adrianino rozhodnutí zareagují její blízcí?

Adriana se večer rozhodla, že do Austrálie přeci jen odletí. Hned ráno to zajde říct dědovi, tátovi a Amálce. Jak to vezmou? Zastaví ji? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak to spolu mají Jirka a Adriana?
21.06.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Jaké je nečekané shledání Jirky a Adriany?

Adriana má na Jirku prostě štěstí. Jen co vejde do Coolny, hned na něj narazí, aniž by se předem na něčem domlouvali. Jak jejich nové shledání dopadne? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Adriana svádí Mikiho
21.06.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Konec románku? Miki drsně setře Adrianu

Adriana si s Mikim nezávazně užívá už nějaký ten pátek. Teď ale docela tvrdě narazí. Miki ji setře takovým způsobem, že Adriana zůstane stát jako solný sloup. Co se mezi nimi stane? A jak to s nimi bude dál? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Eddie překvapí Adrianu svým vyznáním
20.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Eddieho vyznání Adrianě: Že by nový začátek?

Eddie je už pár týdnů Adrianiným rytířem i její vrbou a největší oporou. Drží ji nad vodou, mají k sobě zase hodně blízko. Teď dokonce dojde i na velké vyznaní. Znamená to nový začátek mezi nimi? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Adriana konečně vystoupí z bludného kruhu
16.06.

Vyznání lásky i překvapivé rozhodnutí. Čím Adriana všechny šokuje?

Adriana se snaží vyrovnat s manželovými podrazy i jeho smrtí a jít dál. To není ani trochu jednoduché, i když má velkou oporu ve svých blízkých a hlavně v Eddiem. Před pár dny se jí do života překvapivě vrátil i Jirka Herman. A další návrat je na spadnutí. Jaký? A komu Adriana vyzná lásku?