Seriál Ulice: Jakou hláškou dostal Robert Světlanu?
aktualizováno 08.08.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Robertova legendární hláška i přistižená Nyklová: Čím všechny odbourali?

Jakmile se sejdou na place Nyklovi, o zábavu bývá postaráno. Dokonce nakazili i Roberta, jenž se tak soustředil na svůj výkon týkající se Světlany, až z toho vznikla hláška měsíce. Jaká? A čím Lumíra naprosto vykolejil Alex? Podívejte se na další sérii (ne)povedených klapek.

Eddie a Robert
aktualizováno 13.07.

Šárka Vaculíková o Adrianiných osudových mužích: Jací jsou Eddie a Robert ve skutečnosti?

Robert Bláha nadělal ve 13. sezóně Ulice pořádnou neplechu. Adrianu nejprve zmanipuloval tak, že se odcizila své rodině, poté ji i okradl. Provalení podrazů, nevěry, ztráta vlastních iluzí... To vše mělo za následek, že si sáhla na život. Naštěstí přežila! A začala žít nový život...

Seriál Ulice: Proč musel zemřít Robert Bláha?
05.05.

VIDEO: Proč musel zemřít Robert Bláha?

Robertova smrt nenechala chladným asi nikoho. Takový zvrat a rychlý konec jednoho z největších podrazáků v Ulici asi nikdo nečekal, i když mu všichni přáli, aby dostal pořádně za vyučenou. Co za Robertovým náhlým odchodem vězí?

Šárka Vaculíková
aktualizováno 03.05.

DRAMA V DNEŠNÍ ULICI: Přežije Adriana pokus o sebevraždu? Šárka Vaculíková promluvila!

Adriana Bláhová si v posledních několika dnech s manželem pořádně užila. Nešlo však o romantické chvilky, ale o pořádné chvíle hrůzy, kdy o něm ztratila veškeré iluze. Nyní si Adriana sáhne na život. Jestli přežije, prozradila její představitelka Šárka Vaculíková.

Seriál Ulice: Vuk Čelebić jako Robert Bláha
02.05.

VIDEO: Představitel Roberta Bláhy se loučí! Co vám vzkazuje?

Robertovy dny jsou sečteny. I v jeho případě došlo na boží mlýny. Robert zemřel náhle, při dopravní nehodě. Ani se nestihl s nikým rozloučit. Jeho představitel Vuk Čelebić se nyní s vámi loučí tímto videem.

Seriál Ulice: Jaký je Robertův plán B?
02.05.

Odtajněno: Jaký je Robertův plán B?

Poté, co s ním Adriana na minutu skončila, zmínil Robert plán B. Co měl v úmyslu a jak se to týkalo právě Adriany? A opravdu zemře, nebo svou smrt finguje? Teď už je vše jasné!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Roberta Bláhy Vukem Čelebićem
aktualizováno 30.04.

Chat s Robertem Bláhou: Adriana se ještě bude divit!

Robertovy dny jsou sečteny. I v jeho případě dojde na boží mlýny, které melou pomalu, ale jistě. Jaký je jeho plán B? A co si o Robertovi myslí jeho představitel Vuk Čelebić? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Robert a Adriana se ocitnou na osudové křižovatce
07.04.

VIDEO: Robert a Adriana před osudovými událostmi

Již brzy se stane něco, co všemi pořádně otřese, něco, co nikdo nečeká. Robert rozjede svůj plán B, který se mu naprosto vymkne z rukou. Dny Adrianina nevěrného muže jsou sečteny…

Seriál Ulice: Čí smrt hodně zasáhne Adrianu?
26.04.

PROZRAZENO! Čí smrt hodně zasáhne Adrianu?

Ve středu jsme vám prozradili, že zemře jeden ze členů rodiny Peškových. Nyní Vašek Matějovský ve svém pořadu HASHTAG odhaluje, kdo to bude. S kamerou se podíval na jedno z nejemotivnějších natáčení této sezony se Šárkou Vaculíkovou v roli Adriany.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Roberta Bláhy Vukem Čelebićem
aktualizováno 05.03.

Chat s Robertem Bláhou: Půjdu přes mrtvoly!

Robert si jde tvrdě za svým a šikovně manipuluje lidmi kolem sebe, aby toho dosáhl. Kam až je schopen zajít? A co si o něm myslí jeho představitel Vuk Čelebić? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Pavla a Vendulu rozesmál trapas Nyklové
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Lexík objevitel i trapasy Nyklové a Roberta

Co vyvádí Lexík, když si má hrát? Tenhle malý šikula se rozhodně neztratí, zato jeho rodiče díky němu úplně ztratili nit rozhovoru. A jakmile se na place s nimi objeví Robert či Nyklová, je vymalováno. Jaké se jim dějí trapasy? Pobavte se s dalšími (ne)vydařenými klapkami z Ulice.

Seriál Ulice: Chat s představitelem Roberta Bláhy Vukem Čelebićem
aktualizováno 22.09.

Chat s Robertem Bláhou: Objeví se další kořist...

Robert bral Adrianu celou dobu jako příjemné zpestření. Teď se to, zdá se, mění. Proč? Co Robert plánuje dál? A co si o Robertově chování myslí jeho představitel Vuk Čelebić? V pátek jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.