Seriál Ulice: Při čem nachytá Světlanu a Vendulu Vilma Nyklová?
14.01.

CO NEBYLO V TV: Malér na spadnutí: Co je divné Vilmě Nyklové?

Přípravy svatby Venduly a Pavla jsou v plném proudu, ale babičky o ní stále nemají ani tušení. Teď však Vendule i Světlaně právě kvůli svatbě docela zatrne. Co se stane? Jak to uhrají před Vilmou Nyklovou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Na jaké nečekané komplikace narazí Pavel a Vendula ohledně svatby?
14.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: První komplikace: Co může nečekaně ohrozit druhou svatbu Pavla a Venduly?

Druhá svatba Pavla a Venduly se blíží. Tentokrát je zorganizovaná dost narychlo, což přináší i nečekané komplikace. Pavel jeden podstatný zádrhel sice hbitě vyřeší, ovšem Vendula z toho má pořádný šok. Proč? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Lumír zaskočí Pavla a Vendulu ?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Trable kvůli svatbě: Co Lumír doporučí Pavlovi a Vendule?

Vendula a Pavel se sice dohodli, že o svatbě nikomu neřeknou, záhy na to však změní názor. Jak na jejich novinku zareagují Lumír a Světlana? Čím Lumír docela zaskočí Vendulu? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Pavel znovu požádal Vendulu o ruku
aktualizováno 07.01.

VIDEO: Pavel a Vendula: Žádost o ruku

Vendula už v to přestávala doufat. S těžkým srdcem se smířila s tím, že ze svatby zřejmě nadobro sešlo. O to více ji Pavlova nová žádost o ruku překvapila. Co dostala místo prstýnku? Co ji dojalo k slzám? To se dozvíte z tohoto videa.

Seriál Ulice: Pavel a Vendula narazí na nečekané překážky přímo v den svatby
26.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Pavel a Vendula: Svatba s překážkami

Napoprvé to nevyšlo, napodruhé už Pavel s Vendulou u oltáře stanou. Ovšem ani tehdy ještě nemají vyhráno. Proč? Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co se provalí na Pavla?
17.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Co se provalí na Pavla?

Vendula se před babičkou prořekla, že o víkendu štípala dříví. Na Pavla toho ale doma prasklo mnohem víc. Co na něj prozradila jeho babička? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula?
14.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula kvůli babičkám?

Pavel a Vendula se rozhodli, že budou svůj vztah tajit, hlavně před babičkami. Tím si však pořádně zkomplikovali život. Proč kvůli nim nyní neskutečně trpí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jaké špatné zprávy se dozví Vendula?
13.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Špatné zprávy pro Vendulu: Co ji moc nepotěší?

Vilmu Nyklovou hodně zasáhnou novinky, které pro ni má Jarmila Pelcová. A protože se týkají i Venduly, Vilma jí je hned začerstva vyklopí, aby se to nedozvěděla od někoho jiného. Jaké špatné zprávy pro ni má? Co na to Vendula? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Tajní spiklenci: Na čem se dohodnou Pavel a Vendula?

Lepší mikulášskou nadílku si Pavel a Vendula snad ani nemohli přát. Konečně se usmířili, zase jsou spolu. Má to ale malý háček. Jaký? Na čem se ti dva domluví? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se povedla mikulášská nadílka u Nyklových?
05.12.

VIDEO: Mikulášská show u Lumíra: Jak se letos předvedli Mikuláš, čert a anděl?

Je tu opět mikulášská nadílka! Ta letošní u Nyklových stojí opravdu za to. Výjimečná je hned v několika směrech. Anděl má raráška v těle, čert budí pořádnou hrůzu a Mikuláš ty dva přísně rovná do latě. Jak tato mikulášská show dopadne? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč si nechala Vilma Nyklová ujít Mikuláše u Lumíra a Světlany?
aktualizováno 05.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: To je oběť! Proč si Vilma Nyklová nechala ujít Mikuláše u Lumíra?

Takové události, jako jsou oslavy v rodině, Vánoce, Velikonoce či Mikuláš, se obvykle bez Vilmy Nyklové neobejdou. Teď ale na mikulášské nadílce u Lumíra a Světlany chyběla. Proč? Jaký vážný důvod k tomu měla? To se dozvíte z této scény, která se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co si Nyklová vymyslí na Mária?
04.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ďábelský plán Nyklové: Čím zaúkoluje Mária?

Vilma Nyklová už neví, co udělat, aby se Pavel a Vendula usmířili. Přestože se s Jarmilou Pelcovou snaží o sto šest, s jejich vnoučaty to zatím ani nehne. A tak Nyklovou napadne plán B. Co vymyslí? A jakou roli v tom má sehrát Mário? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.