Speciální díl: Vánoce v Ulici - 14
14.12.

Galerie: Speciální díl: Vánoce v Ulici

Galerie: Speciální díl: Vánoce v Ulici

Seriál Ulice: Marcela, nebo Martin? Kdo je na tom kvůli lásce hůř?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Marcela, nebo Martin? Který z nich je na tom kvůli lásce hůř?

Brunova reakce na její pozvání Marcelu hodně ranila. Do Roziny se vzápětí pustila dost ostře, ve skutečnosti má ale pořád na krajíčku. S čím se svěří Martinovi? A jaká bude jeho reakce, jež se týká i jeho vztahu se Šárkou? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marcela bojuje o Bruna
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Marcela bojuje o Bruna: Konečně rande?

Co se týče Bruna, Marcela je hodně plachá a ostýchavá. Už dlouho sbírá odvahu k tomu, aby mu dala najevo, co k němu cítí a pozvala ho na rande. Teď se konečně odhodlá a zajde za ním. Jak Bruno zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Stanou se z Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?!

Janě padl Bruno do oka hned při seznámení. Má o něj zájem, aniž by tušila, že vlastně leze do zelí Marcele. Jak zareaguje, až se to dozví? Rozpoutá se o Bruna boj? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hodně raní Rozinu?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Rozchod jako dárek k narozeninám?!

Rozina má dnes narozeniny, ovšem slavit se jí ani trochu nechce. Chybí jí Victor, po kterém se jí už hodně stýská. Navíc si začíná uvědomovat, že jejich vztah vlastně nemá perspektivu. Co ji hodně raní? Co je pro ni jen potvrzením jejího neblahého tušení? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
aktualizováno 08.12.

Marcela vs. Jana: Boj o Bruna už příští týden

Marcela je do Bruna stále zamilovaná. Byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili, kdyby to mezi nimi bylo jako dříve. Teď ale začne mít velkou konkurentku v Janě, jíž Bruno také padl do oka. Která z nich u něj má větší šanci? Jak Marcela o Bruna už brzy zabojuje?

Seriál Ulice: Věrka šokuje Karlu svou akčností
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Věrka v ráži: Co čeká těhotnou Karlu?

Věrka je jako vyměněná od chvíle, kdy zjistila, že syn s Karlou by se nebránili miminku. Okamžitě vše organizuje, aby se vnoučete dočkala co nejdříve. Čím dnes docela zaskočí Karlu? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Stanou se s Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
aktualizováno 27.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?

Janě padl do oka okamžitě Bruno. A protože je docela ranařka, s bližším seznámením neotálí. Již brzy však narazí. Kupodivu ne u Bruna, ale u někoho, do koho by to neřekla. Proč? A jak to vezme? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: K jakému rozhodnutí dospěje Karla?
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velké změny u Karly: Čím zaskočí Jirku Hermana?

Karla to na sobě nedává znát, ale pohled do hlavně odjištěné pistole rozhodil i ji. Bylo to v době, kdy nevěděla, jestli náhodou už není těhotná. A právě to je rozhodujícím faktorem pro její velké rozhodnutí. Jaké? A jak na to zareaguje Jirka Herman, jehož se to taky týká? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Bruno a Tobiáš jsou paf z Jany a Roziny
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Vyrazí jim dech: Komu padnou Rozina a Jana hned do oka?

Pobyt v Americe je na Janě a Rozině znát. Kdekoli se objeví, ihned upoutají pozornost, aniž by o to ony samy usilovaly. Tobiáši i Brunovi spadne čelist, jen co je spatří. Který z nich bude z holek víc mimo? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Arnošt provede Věrce tentokrát?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Věrka zralá na panáka! Co jí Arnošt provede?

Jakmile se Věrka sejde s Arnoštem, vždy to skončí nějakou katastrofou. Také tentokrát se o Věrku bude pokoušet infarkt. Proč? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.