Seriál Ulice: Chat s představitelem Tomáše Jordána Petrem Vackem
aktualizováno 28.01.

Chat s Tomášem Jordánem: Matějovi hrozí kriminál!

Tomáš Jordán se nyní snaží být oporou Matějovi, který si právě prochází hodně těžkou zkouškou. Co je čeká? Co si o Tomášově přístupu myslí jeho představitel Petr Vacek? Jak by se na Tomášově místě zachoval on? V pondělí jste s ním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: (Ne)povedené klapky z Ulice
31.12.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Pořádné okno, vtipné přeřeknutí i nečekané komplikace na svatbě! Co se stalo?

Natáčení Ulice je vždy připraveno do nejmenších detailů, ale občas se chybička vloudí. Představitelku Adriany dostalo okno jak výkladní skříň, představitelka Amálie všechny odbourala svým přeřeknutím a na natáčení svatby všichni lehli smíchy kvůli nerozbitné rekvizitě. Co se přihodilo? Podívejte se a pobavte spolu s námi při těchto zkažených klapkách.

Seriál Ulice: Jak vážné to je s Tomášem?
aktualizováno 25.11.

Borelióza postihla Tomáše z Ulice. Ve skutečnosti má tuto nemoc někdo jiný

Už delší dobu se seriálový Tomáš Jordán z Ulice, kterého hraje Petr Vacek, potýkal s nemocí. Nikdo ale dlouho nevěděl, co mu doopravdy je. Teď lékaři zjistili, že trpí boreliózou. O této zákeřné nemoci se rozpovídal nejen právě Petr Vacek, ale i herečka Anna Kadeřávková, která s ní sama už dlouhou dobu zápasí.

Ulice: Kadeřávková
24.11.

Speciální klidový režim, dieta, antibiotika. Anička Kadeřávková popsala namáhavou léčbu boreliózy

Anička Kadeřávková se sice coby Rozina do seriálu Ulice vrátila, natáčení ale nemá vůbec jednoduché. Musí mít speciální režim i dietu. Co všechno obnáší její léčba a jaká je šance na uzdravení?

Seriál Ulice - Petr Vacek
16.06.

STRACH A NERVOZITA: Petr Vacek alias Tomáš Jordán promluvil o svém návratu do Ulice! VIDEO

Do seriálu Ulice se po několika letech vrací jedna z oblíbených postav, kterou hraje Petr Vacek. Jak prožíval svůj návrat a z čeho měl strach? Podívejte se!