Seriál Ulice: Co zamilovanou Šárku hodně raní?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro zamilovanou Šárku: Co ji hodně raní?

Mezi Šárkou a Martinem došlo včera ke zvratu, který oba dva dost zaskočil. Pro Šárku to znamená naději, že by s Martinem přeci jen mohli být spolu. Co nevidět ale přijde pořádná ťafka, která jí vžene slzy do očí. Co s ní tak zamává? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Bruno a Marcela?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Nečekané shledání: Co Marcela přizná Brunovi?

Marcela a Bruno se delší dobu neviděli. Když na sebe neplánovaně v Coolně narazí, je to setkání hodně rozpačité. Z čeho Bruno podezírá Marcelu? A co mu ona přizná? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Šárka ustojí setkání s Veronikou?
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Co by mělo být Veronice podezřelé?

Šárce vždycky pořádně zatrne, když za ní přijde Veronika. Nikdy neví, co od ní čekat vzhledem k tomu, že vůči ní nemá čisté svědomí. Jak ustojí další setkání? Co by mělo Veroniku varovat, že se něco děje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Bruno překvapí Rozinu?
01.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Tohle nečeká: Čím Bruno dostane Rozinu?

Bruno umí překvapit, to o něm ví každý, kdo ho zná. Teď to zjistí i Rozina, která se nestačí divit, co všechno v něm vězí. Čím ji docela šokuje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
31.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?

Jirka se pořád nedokáže smířit s kopačkami od Šárky. Jakmile se přestane kvůli alkoholu kontrolovat, dost drsně se do ní pustí a pak napadne i Martina. Co se stane? A jak to Martin odskáče? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Josefovi rupnou nervy kvůli Janě
28.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Josefovi rupnou nervy: Jak to od něj schytá Jana?

U Radky a Josefa v novém roce hodně zhoustne atmosféra kvůli Janě, která svůj i jejich život sdílí na sociálních sítích. Přestože se bude jednat o nedorozumění, Jana si to už brzy pořádně odskáče. Co se stane? Co jí Josef provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Představitelé Maléřových přejí krásné Vánoce
23.12.

VIDEO: Přejeme vám krásné Vánoce!

Přejeme vám šťastné a veselé Vánoce, ať je prožijete s těmi, které máte rádi, spoustu dárků pod stromečkem, sváteční pohodu bez karambolů, prostě ať si ty nejkrásnější svátky v roce opravdu užijete.

Ulice: Anička Klausnerová
21.12.

Hektické Vánoce Aničky Klausnerové: Prozradila, proč bude mít pořádnou honičku!

Anička Klausnerová je sice v Ulici plachá, ve skutečnosti je to ale veselá dívka, která se těší na rodinnou pohodu o Vánocích. Co všechno prozradila a jak to má s nákupem dárků?

Seriál Ulice: Co Marcela neskousne?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Proč Marcela znovu setře Rozinu?

Marcela stále nemůže přijít Rozině a Janě na jméno kvůli Brunovi, o kterého zřejmě definitivně přišla. S Rozinou se od výstupu v kavárně neviděla. Jaké je jejich nové shledání? Co Marcela nezvládne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Šárka neustojí?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Provinilá Šárka to nezvládá: Co by mělo být Veronice podezřelé?

V provinilé Šárce pokaždé pořádně hrkne, když ji osloví Veronika, ať už po telefonu, nebo napřímo. Kontakt s ní se snaží vždy co nejrychleji ukončit, až tím začíná být podezřelá. Co neustojí tentokrát? A co na to Veronika? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdo a jak Martinovi pogratuloval jako první?
17.12.

CO NEBYLO V TV: Martin slaví! Kdo byl prvním gratulantem?

Byly to obrovské nervy, ale naštěstí vše dobře dopadlo. Martin udělal o víkendu zkoušky, hned po něm zdárně zvládl i obhajobu, takže si může konečně oddechnout a oslavit svůj úspěch. Kdo a jak mu jako první pogratuloval? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč to Veronika schytá od Martina?
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin to nezvládá: Proč seřve Veroniku?

Martin má nervy na pochodu, tentokrát ale ne kvůli Šárce, do níž je zamilovaný, i když se svými city bojuje kvůli Veronice. Dokonce ani ne kvůli Lukáši Binarovi, jenž se kolem jeho ženy nyní motá. Proč vybouchne tentokrát? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.