Seriál Ulice: Co prozradila Aneta Krejčíková o svém návratu do Ulice?
23.10.

ODTAJNĚNO! Kdy a za jakých okolností se Gábina vrátí do Ulice?

Gábina se dnes loučí s Ulicí i se svými blízkými, zítra odjíždí do Berlína, kde ji čeká nový začátek. Nastálo tam ale nezůstane. Jak to s ní bude dál? Kdy ji zase uvidíme v Ulici? A jak si její představitelka Aneta Krejčíková užívá své mateřství? To vše a ještě mnohem víc prozradila na chatu.

Denny Ratajský - Den s Novou
30.09.

Denny Ratajský otevřeně: Co mu říkají lidé na ulici? Na křiváka Aleše reagují překvapivě!

Fanoušci mnohdy nerozlišují mezi hercem a postavou, kterou hraje. Jak vnímají představitele Aleše, který v seriálu Ulice nepatří mezi nejoblíbenější postavy? Denny Ratajský promluvil!

Seriál Ulice: Aleš udělá Gábině peklo ze života...
10.09.

VIDEO: Aleš udělá Gábině peklo ze života! Kam až zajde?

Aleš stále věří, že se s Gábinou k sobě vrátí, že ji přesvědčí o tom, že on je pro ni ten pravý. Místo toho ale udělá už brzy pravý opak. Postará se jí o hodně krušné chvilky, které se neobejdou bez následků…

Seriál Ulice: Jak to bude dál s Gábinou a Alešem?
26.07.

VIDEO: Jak to bude dál s Alešem a Gábinou?

Gábina se snaží vymazat Aleše ze svého života už několik týdnů. Bohužel to není tak jednoduché, jak si představovala. Jak to s nimi bude dál po prázdninách? Toto video vám leccos napoví…

Seriál Ulice: Co prozradila Aneta Krejčíková o svém návratu do Ulice?
27.06.

VIDEO: Jakub Krause alias Šimon z Ulice šokuje! Co si myslí o Alešovi? A co na to Gábina?

Co dělat, když se rozejdete s někým, koho váš syn zbožňuje? Tady je každá rada drahá. Gábina neví, jak dál. Jak by si se složitou situací poradila její představitelka Aneta Krejčíková? A co na Aleše říká Jakub Krause alias Šíma? Podívejte se na rozhovor!

Denny Ratajský - repka
27.05.

Denny Ratajský v roli záporáka: Jak lidé reagují na Aleše z Ulice? Negativní reakce se mu nevyhly

Sympatický hasič Aleš se zpočátku zdál být ideálním partnerem pro Gábinu, ale časem se z něj vyklubal dominantní muž, který své partnerce začal organizovat život. Jeho představitel Denny Ratajský je naštěstí úplně jiný!

Snídaně s Novou - Denny Ratajský
aktualizováno 18.04.

MILOSTNÝ ČTVEREC V ULICI? Představitel Aleše prozradil, jak to bude mezi ním a Gábinou. Bude dusno!

Představitel neohroženého hasiče Aleše se v rozhovoru rozpovídal o své postavě, a dokonce prozradil podrobnosti milostné zápletky! Jak to bude mezi ním a Gábinou dál?

Seriál Ulice: Chat s představitelem Aleše Vašečky Dennym Ratajským
aktualizováno 16.04.

Chat s Alešem Vašečkou: A bude hůř...

Aleš by Gábině snesl modré z nebe. Současně jí ale hodně znepříjemňuje život svými pravidly. Co se na jejich vztahu hodně podepíše? Jak si ho Aleš představuje dál? A co si o Alešovi myslí jeho představitel Denny Ratajský? Co by mu doporučil? V pondělí jste sním probírali na chatu vše, co vás zajímá.

Seriál Ulice: Mikuláš v Ulici - 4
05.12.

MIKULÁŠ HERCŮ Z ULICE: Strach z čertů, mikulášská premiéra i anděl filozof!

Aleš zařídil Šímovi parádního Mikuláše, na kterého Gábinin synek jen tak nezapomene. Šíma už na čerty nevěří, a tak Aleš vymyslel, že letos by mohli dělat čerta a Mikuláše společně. A přibrali si toho nejlepšího anděla – Gábinu!

Seriál Ulice: Proč začne Aleš žárlit na Gábinu?
19.11.

PROZRAZENO z Ulice: Nový účes Gábiny a žárlivý Aleš! Na koho bude mít pifku?

Co čeká v nových dílech Ulice Gábinu a Aleše? Aneta Krejčíková a Vašek Matějovský, který hraje Mikiho, si pustili pusu na špacír a prozradili, co se bude dít. Proč právě oni dva? To se dozvíte z tohoto videa ze zákulisí.

Seriál Ulice: Jak Hynek bere Gábinin vztah s Alešem doopravdy?
aktualizováno 11.11.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Jak Hynek bere doopravdy Gábinin vztah s Alešem?

Hynek se sice tváří, že je rád, že si Gábina konečně někoho našla a není už sama, ale opravdu je to tak, jak všem tvrdí? V tomto videu ze zákulisí, jež vás i pobaví, odhaluje svou pravou tvář.

Ulice: Natáčení v hasičárně - 3
aktualizováno 16.09.

VIDEO: Jak to vypadá, když s natáčením Ulice pomáhají hasiči? Podívejte se, jak vše probíhalo!

Nestává se každý den, aby se štáb seriálu Ulice vydal mimo ateliéry. A už vůbec ne do hasičárny! Jak netradiční natáčení probíhalo?