Seriál Ulice: Milena Steinmasslová, Kryštof Rímský a Markéta Stehlíková jako Věrka, Mára a Karla
06.02.

VIDEO: Poznejte je jinak než jako Věrku a Máru! Co byste si neměli nechat ujít?

Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?

Seriál Ulice: Co odbouralo Karlu, Máru, Adrianu a Mikiho?
04.01.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Speciální postelovka, úprk do krytu i slušný trapas: Co se vážně povedlo?

Máme pro vás další zkažené klapky z Ulice, které vám určitě zvednou náladu a zpříjemní začátek nového roku. Co se občas děje na place během natáčení nových dílů? Kdo prchal do krytu, kdo si zadováděl v posteli a kdo lehl smíchy? Pobavte se spolu s námi při zkažených klapkách z Ulice.

Seriál Ulice: Kvašák dostane lekci od Ctibora a Máry - 30
aktualizováno 23.10.

VIDEO ZE ZÁKULISÍ: Jak to schytal při natáčení představitel Kvašáka?

Podrazák Kvašák dostal od Ctibora a Máry pořádnou lekci. Ctibor ho chytil pod krkem takovým způsobem, že se mu dělaly mžitky před očima. A jak na tom byl představitel Kvašáka Josef Rosen? Podívejte se, jakou dohru měla dnešní scéna mimo kamery.

Seriál Ulice: Co odbouralo Máru?
25.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Co odbouralo Máru? Přizabitá Monika i hlášky měsíce

Máloco dokáže pobavit herce i štáb víc než různé karamboly, jež se stanou na place přímo při ostré, nejlépe při natáčení nějaké vypjaté scény. To se přihodilo i představitelům Moniky a Máry, které jeden takový karambol naprosto odrovnal. Proč oba lehli smíchy? Podívejte se na další sérii zkažených klapek z Ulice, která vám určitě zvedne náladu.

Markéta Stehlíková ze seriálu Ulice
aktualizováno 24.03.

Markéta Stehlíková alias Karla z Ulice sledovala Kryštofa v divadle. On o tom ale nevěděl!

Herečka Markéta Stehlíková si ve volné chvíli šla zaplavat do bazénu a při té příležitosti se rozpovídala o svém soukromí i roli v seriálu Ulice. Co konkrétně prozradila, už zjistíte v reportáži!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Máry Kryštofem Rímský
aktualizováno 19.02.

Chat s Márou: Karla s bubnem?!

Mára si sice užívá idylku s Karlou, jinak to ale v jeho životě moc idylické není. A bude ještě hůř. Čemu všemu bude Mára čelit? Co s ním dost zamává? A co by Márovi doporučil jeho představitel Kryštof Rímský? V pondělí jste s ním probírali na chatu, vše co vás zajímá.

Herci Kryštof Rímský a Hana Kusnjerová
09.12.

Představitel Máry obětí šikany! Co mu provádí kolegyně z Ordinace? Tohle byste do ní neřekli

Často se stává, že se herci ze seriálů Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2 potkávají na divadelních prknech ve zcela odlišných rolích, kterými si získali pozornost diváků televize Nova. Což utváří zajímavé zážitky i historky. A o vše se podělí herci Kryštof Rímský a Hana Kusnjerová!

Karla a Mára o miminku
aktualizováno 21.10.

PROZRAZENO Z ULICE: Jak to bude s miminkem Karly a Máry a Lubošovým uvězněním?

Představitelé zamilované dvojice v seriálu Ulice, Markéta Stehlíková a Kryštof Rímský, si během natáčení našli chvíli a ve videochatu odpovídali na dotazy svým fanouškům. Na co se ptali? Otázky byly kromě seriálu směřované i na osobní životy herců!

Nová znělka Ulice
aktualizováno 20.08.

VIDEO: Nová sezóna Ulice přichází s novu znělkou! Co vše se změnilo a hlavně proč?

Na fanoušky seriálu Ulice čeká po prázdninách nejedna novinka! Samotní herci prozradili, jaké osudy potkají jejich postavy v nové sezóně. Kromě toho se ale změní znělka celého seriálu! Proč?

Seriál Ulice: Pavel Rímský a syn Kryštof
aktualizováno 31.07.

FOTKY: Devět skutečných rodičů a jejich dětí v Ulici! Víte o všech?

Ulice je s vámi již dvanáct let. Za tu dobu se v ní objevilo několik stovek herců. A protože je svět malý a jablko občas nepadá daleko od stromu, v Ulici jste mohli vidět i reálné rodiče a jejich děti. V článku vám prozradíme i ty, o nichž to možná netušíte…

Seriál Ulice: Čím Matěj odboural Terezu?
aktualizováno 01.07.

(NE)POVEDENÉ KLAPKY z Ulice: Spolu s Terezou lehnete smíchy! Čím ji dostal Matěj?

Tereza a Matěj jsou sehranou dvojkou stejně jako jejich představitelé Jakub Štáfek a Patricie Solaříková. Jakmile se sejdou na place tihle dva, bývá o zábavu postaráno. Co je dokáže rozesmát a čím oni sami odbourali štáb? Podívejte se.

Seriál Ulice: Budou mít Jirka a Digi miminko?
aktualizováno 15.06.

PROZRAZENO! Budou mít Jirka a Digi z Ulice miminko?

Představitel Jirky Hermana Jan Holík přiznal na chatu, že Jirku čekají velké změny. Jak velké budou? A co všechno prozradil ze svého soukromí? Možná budete překvapení…