Seriál Ulice: Jakou lekci dostane Franta?
08.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jakou drsnou lekci dostane Franta?

Franta si zahrává a koleduje čím dál víc. Už brzy se mu ale všechno vymkne z rukou a pěkně tvrdě narazí. Co se stane? Čím šokuje Bedřicha a Jindru? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaký trapas se stane Frantově holce?
31.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté vystřízlivění: Jaký trapas se stane Frantově holce?

V noci byli Franta a jeho nová holka pořádně rozjetí. Ovšem ty následky… Čeká je docela krušné ráno a Hedvika navíc zažije pořádný trapas s Jindrou a Bedřichem. Co se stane? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Frantu i Honzu docela těžká zkouška?
29.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Těžká zkouška: Co musí Franta a Honza překousnout kvůli byznysu?

Ani pro jednoho z nich to není snadné. Franta Honzu nemusí kvůli tátovi a Jindře, Honza zase moc neví, co od něj čekat. Jak ustojí setkání kvůli společnému kšeftu? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Krize mezi Ančou a Petrem
04.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Anča a Petr: Rozchod?!

Mezi Ančou a Petrem to začalo skřípat už na konci loňského roku. Na začátku toho letošního to bude ještě horší. Zajde to tak daleko, že padne i slovo rozchod. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Anča dojde s Petrem trpělivost
19.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Anče dojde trpělivost: Jak to od ní Petr schytá?

Anča se těší, jak dnes s Petrem oslaví jeho narozeniny. Ten jí to však hodlá pořádně osolit kvůli včerejšku, kdy dala přednost rodině. Co jí provede? A jak s ním naštvaná Anča zamete? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových
18.12.

VIDEO: Předvánoční nadílka pro Chrise a Ladu: Jak si to Liškovi užili?

Do Vánoc ještě pár dní zbývá, ale Liškovi si udělali Štědrý večer již dnes, aby nepřišli o jeho kouzelnou atmosféru a radost Chrise a Lady při rozbalování dárků pod stromečkem. Jak si to všichni užili? Z tohoto videa na vás dýchne kouzlo Vánoc již nyní!

Seriál Ulice: Jakou lekci dá Petr Anče?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr přitvrzuje: Jakou lekci dá Anče?

Petr se jen těžko vyrovnává s tím, že Anča dala přednost před jeho narozeninami předčasné nadílce pro Chrise a své rodině. Přestože se tváří, že je nad věcí, při nejbližší příležitosti jí dá lekci, aby se jí pomstil. Jakou? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?
17.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?

Petr nese dost nelibě, že Anča s ním neoslaví narozeniny tak, jak si představoval. Ovšem bude ještě hůř, až Petr zjistí, oč přichází, protože jeho k Bedřichovi nikdo nepozval. Nejen že začne být opět nepříjemný. Navíc Anče udělá i něco za zády. Co? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Bedřich zatají Anče?
17.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč má Petr u Anči smůlu?
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Překvapivé odmítnutí: Proč má Petr u Anči smůlu?

Petr není zvyklý, že by u Anči narazil. Téměř vždy se mu ve všem podřídí, čehož on začíná zdárně zneužívat. O to větší je ťafka, kterou teď od ní schytá. Co se stane? A jak to skousne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových - 26
15.12.

FOTKY: Předvánoční nadílka u Liškových: Kdo si ji užije nejvíc?

Už za pár dní jsou tu nejkrásnější svátky v roce, ovšem u Bedřicha se bude nadělovat mnohem dřív. Ježíšek u něj zaťuká na dveře příští týden s bohatou nadílkou. Jak si ji všichni užijí? Kdo se sejde u nazdobeného vánočního stromečku?

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových - 1
15.12.

Předvánoční nadílka u Liškových

Předvánoční nadílka u Liškových