Seriál Ulice: Jakou potupu zažijí na radnici Mastný a Ája?
včera 16:46

UKÁZKA z úterní Ulice: Potupa pro Mastného: Jak ho Lumír, Hložánek a Denisa setřou?

Pro Lumíra, Denisu i Tondu Hložánka je to chvílemi boj s větrnými mlýny. Přesto to nevzdávají a snaží se Mastnému hatit jeho křivárny. Jak si ho dokážou vychutnat? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Mastný vyhrožuje Lumírovi
včera 15:01

UKÁZKA z úterní Ulice: Temné výhrůžky: Co by Lumír neměl podcenit?

Radek Mastný už několikrát dokázal, že nikdy nemluví a nevyhrožuje jen tak do větru. Pokud mu chce někdo zkřížit plány, umí být hodně zákeřný a nelítostný. Jaké je jeho poslední varování pro Lumíra? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Lumír setře Mastného?
18.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Ťafka pro Mastného: Jak ho setřou Lumír, Světlana a Tonda Hložánek?

Radek Mastný konečně dosáhl svého – stal se takřka neomezeným vládcem radnice. Má to ale malý háček. Lumír a Tonda Hložánek mu začínají nebezpečně šlapat na paty a taky ho při každé příležitosti s gustem setřou. Jak mu to nandají tentokrát? A jak na to samolibý Mastný zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Ája deptá Denisu Mastnou
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ája si nebere servítky: Jak deptá Denisu?

S nástupem Mastného na místo starosty dochází na radnici k takovým změnám, že i ostřílenému Lumírovi spadne čelist. Co všechno nyní musí skousnout Denisa Mastná? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Ája se svým obviněním ještě přitvrdí...
19.10.

CO V TV NEUVIDÍTE: Pokus o znásilnění: Co všechno Ája napovídala médiím?

S Lumírem to začíná být pořádně nahnuté. Ája ho v úterý obvinila ze sexuálního obtěžování, teď je z toho dokonce pokus o znásilnění. Jak se k tomu postaví Světlana? A co je pro Lumíra nejhorší? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Ája a Lumír opět tváří v tvář...
19.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Konfrontace Áji a Lumíra: Kdo to neustojí?

Přesně tohle je situace, po které pase bulvár. Oběť a ten, kdo ji sexuálně obtěžoval, se ocitnou nečekaně tváří v tvář přímo před novináři. A rozhodně se neminou bez povšimnutí. Jak jejich konfrontace dopadne? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Lumíra nyní nejhorší?
18.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Kruté paradoxy: Kdo byl nejvíce zneužit?

Lumír má den před volbami hlavu jako pátrací balón. Od chvíle, kdy Ája vyrukovala se svým obviněním ze sexuálního obtěžování, se Lumír nestačí divit, co všechno je možné. Jaká je smutná pravda? A kdo byl zneužit nejvíc? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Světlanu pořádně namíchne?
aktualizováno 16.10.

CO V TV NEUVIDÍTE: Pořádné svinstvo! Co Světlanu namíchne nejvíc?

Světlana se po příjezdu domů nestačí divit, co všechno je možné. S Lumírem najednou čelí sexuálnímu skandálu, jaký nemá obdoby. Proč Světlaně povolí nervy? A co na to Lumír? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Čím Nyklová šokuje Světlanu?
16.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Světlana v šoku: Co všechno se provalí?

Takové přivítání doma Světlana rozhodně nečekala. Jen co přijede z Málkova, hned uvidí rudě kvůli tomu, co se dozví o Lumírovi. A bude to ještě horší, až se do toho vloží i Nyklová. Jak? Co všechno jí na Lumíra prozradí? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Lumír si podá Áju
aktualizováno 15.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Spadla klec: Jak si Lumír podá Áju?

Jen co se Lumír dozví, že Ája má něco společného s Mastným, začne jednat. Aniž by Ája cokoliv tušila, ihned na ni udeří, aby zjistil, jak se věci mají. Co na to Ája? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: S kým bude mít Ája milostný poměr?
aktualizováno 14.10.

TIPUJTE! S kým bude mít Ája milostný poměr?

Představitelka Áji Holoubkové na svém chatu prozradila, že Áju čeká milostný vztah. A dokonce naznačila, kdo bude jejím vyvoleným. Tipnete si, kdo jí padne do oka?

Seriál Ulice: Na co doplatí Ája a Mastný?
12.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Praskne to! Na co Ája doplatí?

Ája a Radek Mastný si mnou spokojeně ruce. Lumírův tým je týden před volbami v rozkladu, zdá se, že Áje a Mastnému už nic nestojí v cestě. S jedním ale nepočítají – s božími mlýny. Jak se vše provalí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.