Seriál Ulice: Čím vším si prošel v Ulici Matěj Jordán?
12.07.

VIDEO: Velké lásky, milostné karamboly, pořádné průšvihy, nevěra i drsné facky: Čím si prošel v Ulici Matěj Jordán?

Matěj si nyní buduje kariéru v Kanadě, ale ještě před pár lety to s ním vypadalo docela bledě. V řádném termínu se nedostal k maturitě, protože měl úplně jiné starosti než školu. Samozřejmě v tom sehrála velkou roli láska. A právě milostné karamboly Matěje provázejí už od druháku na gymplu. S kým chodil a co všechno se za ta léta navyváděl? Podívejte se na toto video.

Seriál Ulice: David otevřeně přizná Tereze, proč chce odejít
21.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: David otevřeně o odchodu z gymnázia: Co je pravým důvodem?

David se rozhodl, že na gymnáziu skončí a přijme nabídku práce v Rakousku. Překvapivě ale z gymnázia neodchází kvůli této nabídce. Co je hlavním důvodem velkých změn u Davida? A jak na to zareaguje Tereza? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Který z nich si víc zavařil?
18.05.

CO V TV NEUVIDÍTE: David, nebo Ota? Který z nich si víc zavařil?

Otovi ani Davidovi není ráno moc do smíchu. David si dělá starosti kvůli Lucii, Ota zjistí, že má na krku další malér. Jaký? A jak David vnímá Lucčin poslední zkrat? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Zklamaná Lucie si vyřídí účty s Davidem
18.05.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si Lucie vyřídí účty s Davidem?

Lucii hodně zasáhlo to, jak o ní David mluví za zavřenými dveřmi. Nečekala, že právě od něj si vyslechne tak drsná slova. Proč to s ní tolik zamávalo? A z čeho Davida obviní? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Lucku hodně raní?
16.05.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rána pro Lucku: Co ji setne den před maturitou?

Maturity jsou v plném proudu, zkouška dospělosti čeká co nevidět také Lucku. Jenže den před maturitou se stane něco, co s Luckou pořádně zamává. Co? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: David si podá Lucku
25.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Davidovi dochází trpělivost. Jak si to vyřídí s Luckou?

Zhrzená Lucka začíná překračovat všechny meze. David si ji už brzy podá kvůli zprávě, kterou mu poslala. Ovšem Lucka tentokrát zajde ještě dál, než by kdokoliv čekal. Co udělá? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Lucku hodně raní?
24.04.

Další rány pro Lucku: Co je pro ni obrovskou podpásovkou?

Lucka se po Matějově odletu do Kanady až příliš upnula na Davida. Ten se jí snažil pomoci, ale zaplatil za to hodně vysokou daň. Nyní je už mnohem opatrnější a Lucku si drží od těla. Ta to nese docela špatně. A bohužel bude ještě hůř. Co jí hodně ublíží?

Seriál ULice: Měl by David zažalovat za pomluvu Webera a bulvár?
15.04.

HLASUJTE! Měl by David zažalovat za pomluvu bulvár i Webera?

Alena vidí Davidovu kauzu naprosto jasně. Podle ní by měl co nejdříve očistit své jméno prostřednictvím soudu, jinak na to časem doplatí. David se ale na soud zatím moc netváří. Co byste mu doporučili vy? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Jaké jsou první momenty setkání Aleny a Terezy?
13.04.

CO NEBYLO V TV: Alena a Tereza opět tváří v tvář! Jak to zvládnou?

Alena nedokázala dlouho skousnout, že dostala kopačky od Davida kvůli Tereze. Teď se s Terezou znovu potká, dokonce v Davidově přítomnosti. Jak to ustojí? A jak Tereza? To se dozvíte ze scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co Alena doporučí Davidovi?
13.04.

UKÁZKA z páteční Ulice: Překvapivé návrhy: Co Alena doporučí Davidovi?

Alena se na Davidovu kauzu dívá očima právníka. A podle toho mu i otevřeně předestře, co by měl dělat, aby očistil své jméno. Co by podle ní měl podniknout? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Alena se vrací Davidovi do života
12.04.

Alena o sobě dává opět vědět! Čím překvapí Davida?

David o Aleně neslyšel od jejich bouřlivého rozchodu a scén, které mu tehdy udělala. Teď se mu Alena znovu připomene. Proč? Oč jí jde tentokrát?

Seriál Ulice: Třída griluje Terezu
11.04.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Třída griluje Terezu kvůli Davidovi: Čemu musí čelit?

Na gymnáziu by se dala atmosféra krájet. Studenti se nehodlají smířit s rozhodnutím ředitelky školy, která jim vzala Davida. O jaké perné chvilky se kvůli tomu postarají Tereze? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.