Seriál Ulice: pf 2018
aktualizováno 01.01.

VIDEO: Vše nejlepší do nového roku!

Milí fanoušci Ulice, do nového roku vykročte tou správnou nohou, aby vám přinesl jen to nejlepší a splnilo se vám vše, co si přejete.

Seriál Ulice: Alešovo romantické vánoční překvapení pro Gábinu a Šímu - 19
aktualizováno 31.12.

VIDEO: Paříž, nebo New York? Hvězdy Ulice prozradily, kde budou vítat rok 2018!

Vuk Čelebić a Pavel Novotný, oblíbení herci, kteří jsou v poslední době známí ze seriálu Ulice, odpovídali na otázky týkající se příchodu Nového roku. Kde budou slavit?

Sabina Rojková
30.12.

VIDEO: Sabina Rojková to rozhodně nepřehání! Jak nejraději tráví Silvestra?

Sabina Rojková, kterou můžete znát ze seriálu Ulice jako Viki, zavzpomínala na nejkrásnější dárek, jaký v dětství dostala, a prozradila také, jak slaví Silvestra. Co myslíte, je křehká kráska tou dokonalou party girl?

Bohdana Pavlíková
30.12.

Nejkrásnější Silvestr Bohdany Pavlíkové z Ulice: Strávila jej jenom ve dvou! Společnost jí dělal ten nejdůležitější člověk

Jak slaví příchod nového roku Bohdana Pavlíková alias Jindra z Ulice? Je spíše na párty, nebo gaučový povaleč? A vzpomínka na její nejkrásnější oslavy SIlvestra vás zaručeně dojme!

Patricie Solaříková
aktualizováno 07.12.

Velké přání Patricie Solaříkové: Materiální stránka je absurdní! K Vánocům chce něco důležitějšího než dárky

Nejkrásnější svátky v roce jsou již za dveřmi. Jak se na ně těší představitelka Terezy Jordánové z Ulice? Patricie Solaříková prozradila, co by si tento rok na Vánoce nejvíce přála!