Seriál Ulice: Jak to spolu mají Marcela a Rozina?
13.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Rozina a Marcela: Rivalky, nebo sestřenice?

Návratem Roziny se pro Marcelu mnohé změnilo. Jak ji bere? Je to pro ni rivalka, nebo sestřenice, se kterou si rozumí a které se dokáže se vším svěřit? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Mají Bruno a Marcela ještě šanci?
05.10.

UKÁZKA z páteční Ulice: Marcela a Bruno: Nový začátek?

Marcela a Bruno dnes vyrazí na únikovku, kterou Marcela dostala jako dárek k narozeninám. Vyklube se z toho rande, nebo Marcelu čeká další zklamání? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč skončí Marcela v slzách?
18.09.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další rána pro Marcelu: Co ji dožene k slzám?

Přímo v den oslavy narozenin Marcelu zasáhne další rána, kterou ani v nejmenším nečeká. Je to pro ni obrovská podpásovka, jež ji zasáhne do toho nejcitlivějšího místa. Proč skončí v slzách? Co se dozví? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Hanka rozhodí Marcelu?
14.09.

CO NEUVIDÍTE V TV: Další podpásovka pro Marcelu: Co jí provede máma?

Marcela se sesypala, když se dozvěděla, že máma se vrací k otci. Myslela si, že toho alkoholika už v životě neuvidí, teď je ale všechno jinak. Máma se jí navíc postará o další nepříjemné překvapení. Jaké? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Marcelu zasáhnou špatné zprávy
06.09.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Obrovská jobovka pro Marcelu: Co se dozví?

Marcela věří, že je u ní konečně všechno na dobré cestě. Teď ale o svůj optimismus hodně rychle přijde. Dozví se totiž zprávu, která s ní pořádně zamává. Jakou? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Martinova narozeninová oslava - 2
02.09.

FOTKY: Nečekaný rekord, oslava Martinova jubilea i špatné zprávy

Martin oslaví už za pár dní čtyřicátiny, jubileum, které v sobě skrývá podle Jardy nejedno úskalí. Martin se na narozeninovou oslavu přesto hodně těší, jenže ta bude mít bohužel hořkou příchuť kvůli špatným zprávám, jež zasáhnou celou rodinu. Co se dozví? A jaký rekord už brzy padne?

Seriál Ulice: Hanka raní Marcelu svou novinkou
18.08.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Velká rána pro Marcelu: Co se dozví?

Marcela má za sebou hodně těžké měsíce. Před prázdninami se konečně vše obrátilo k lepšímu, jenže hned po nich Marcelu zasáhne novinka, kterou by nikdo nečekal. Jaká? A jak na ni Marcela zareaguje? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co čeká Filipa a Marcelu po prázdninách?
31.07.

VIDEO: Filip a Marcela prozrazují: Koho čeká nová láska a koho velké změny?

Marcela a Filip si zatím užívají prázdniny stejně jako vy. Už za pár týdnů jim to ale začne – škola a s ní nejen povinnosti, ale také velké změny nebo trable s láskou. Který z nich bude co řešit? Podívejte se.

Seriál Ulice: Marcela konečně řekne Brunovi pravdu...
18.06.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Pravda pro Bruna: Co všechno mu Marcela přizná?

Marcele na Brunovi stále záleží. Ví, že to mezi sebou nemají vyřešené, i když Bruno si momentálně myslí pravý opak. Marcela se proto rozhodne jít s kůží na trh. Jak na její upřímnost Bruno zareaguje? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Otec se s Marcelou nepáře
15.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: Marcelin otec v ráži: Jaký cirkus udělá u Maléřových?

Proč Marcela tak nenávidí svého otce a nevěří mu ani nos mezi očima? Co nevidět se právě on objeví neohlášeně u Maléřových a hned bude oheň na střeše. Co se stane? Jaký je Marcelin otec, o kterém se tak často mluví? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Proč se Marcela opět sesype?
08.06.

UKÁZKA z páteční Ulice: Marcela v slzách. Proč se znovu sesype?

Marcela po dlouhé době opět nezamhouří oka. Jen co se dostala z nejhoršího, je tu další velký atak na její psychiku, který s ní pořádně zamává. Co se stane? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Navážou Bruno a Marcela tam, kde před časem přestali?
06.06.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Marcela a Bruno: První krok k usmíření?

V zimě to mezi Marcelou a Brunem hodně jiskřilo. Pak se jejich vztah ocitl na bodu mrazu kvůli Marcelině nemoci. Podaří se jim navázat tam, kde před nějakou dobou přestali? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.