Seriál Ulice: Mastný chystá další podraz na Světlanu
13.03.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další podraz na Světlanu! Jak ji chce Mastný potopit?

Radek Mastný ucítil příležitost, jak se zbavit Světlany, a teď už si jde tvrdě za svým. Nestačí, že ji Robert udal na policii. Mastný jí hodlá zatopit ještě víc. Jak? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Weiss se vybarvuje
09.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Světlana v úzkých: Jak si ji vychutná Weiss?

Pro Světlanu je architekt Weiss jedinou nadějí, jak zažehnat obrovský průšvih na radnici. Jenže ten jí teprve teď ukáže svou skutečnou tvář. Jaká je? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Robert přitlačí Adrianu ke zdi
aktualizováno 05.03.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Nátlak na Adrianu: Čím jí Robert vyhrožuje?

Když to nejde po dobrém, Robert zvolí jiný prostředek – přitlačí Adrianu ke zdi. A dojde dokonce i na výhrůžky. Jaké? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak chce zmanipulovaná Adriana vyšachovat dědu?
02.03.

UKÁZKA z páteční Ulice: Podraz na Peška: Jak ho zmanipulovaná Adriana zpracuje?

Vlastimil Pešek a Amálie jsou u Adriany už na ledasco zvyklí, ale tohle jim po dlouhé době opět vyrazí dech. Adriana zajde mnohem dál, než by u ní čekali. Co kvůli Robertovi udělá? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Robert se pomstí
aktualizováno 28.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Udání Světlany na policii! Jak se Robert pomstí?

Okamžitou výpovědí to pro Roberta rozhodně nekončí, i když právě on může za průšvih, který nyní Světlana řeší. Už brzy se jí pomstí způsobem, nad kterým zůstává rozum stát. Jak? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co už je na Světlanu moc?
28.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Další lži! Co je pro Světlanu poslední kapkou?

Světlana lítá kvůli Robertovi v pořádném průšvihu. Hned si ho taky podá, ale Robert se tak snadno nedá. Jak zareaguje? Co Světlaně definitivně otevře oči a rozzuří ji jako máloco? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Robertova levárna se provalí...
28.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Praskne to! Jaký Robertův podraz se provalí?

Robertovi zatím všechno procházelo a ze všeho vykličkoval, teď ale tvrdě narazí. Už brzy vyjde najevo, jakou levárnu udělal. A není to žádná sranda. Jaký průšvih kvůli tomu hrozí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Robertovi povolí nervy
27.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Robert vyšiluje: Co odstartuje zemětřesení na radnici?

Robertovi zatím všechno vycházelo, teď ale nečekaně narazí. A podle toho vypadá i jeho reakce. Co ho naprosto vykolejí? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč se Radek Mastný tolik angažuje?
18.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Odhalení: Co vězí za intrikami Mastného?

Radek Mastný se až podezřele aktivně vrhl do zařizování, aby klapla rekonstrukce školky. Proč ten náhlý zájem? Oč se mu jedná doopravdy? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.