Seriál Ulice: Anča randí se dvěma nápadníky
01.05.

Ančin 1. máj: Jak zvládne rande hned se dvěma nápadníky najednou?

O klidném prvomájovém dni si Anča může nechat jenom zdát. Nejprve si s ní domluví rande Evin šéf, pak i bývalý mistr, který na ni tak dlouho naléhá, až Anča nakonec kapituluje. Tím si ale docela zavaří. Jaké krušné chvilky ji čekají?

Seriál Ulice: Milan, nebo Petr? Pro koho se Anča rozhodne?
aktualizováno 18.04.

CO NEBYLO V TV: Petr, nebo Milan? Jak se Anča rozhodne?

Anču uhánějí hned dva chlapi najednou. Bývalý mistr Petr a Evin šéf Milan. Anča se právě kvůli nim dost zapotila, když s jedním telefonovala a druhý právě přicházel na schůzku. Kterému z nich dá přednost? To se dozvíte ze scény, jež se do středečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Milan se vrací Anče do života...
16.04.

Milan je zpět! Jak zabojuje o Anču?

Anča pustila Milana z hlavy ve chvíli, kdy jí řekl, že se s ženou ještě pokusí zachránit manželství. Teď se Milan překvapivě vrací Anče do života a hned s velkým vyznáním. Jak to má nyní se vztahy? A co na to Anča?

Seriál Ulice: Anču začnou uhánět hned dva chlapi najednou...
15.04.

Anča mezi dvěma chlapy! Jak v tom začne bruslit?

O Anču mají zájem hned dva muži najednou. Do hry se vrací Milan, který ji nemůže pustit z hlavy. A do oka padla i bývalému mistru Petrovi, jenž ji začne balit. Co na to Anča? Proč se i docela zapotí, zatímco Zuzana se bude královsky bavit?

Seriál Ulice: Do koho byla beznadějně zamilovaná Anča?
05.04.

CO NEBYLO V TV: Bedřich není jediný! Do koho byla beznadějně zamilovaná Anča?

Anča se na sraz se spolužáky ze střední školy začala těšit hned, jak potvrdila, že na něj dorazí. Vzápětí pak začala bilancovat své lásky. A jedna se týká právě i učňáku. Do koho byla tehdy zamilovaná? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Hodili by se k sobě Anča a Milan?
19.03.

HLASUJTE! Hodí se k sobě Anča a Evin šéf Milan Růžička?

Milanovi padla Anča do oka hned při seznámení. Proto nenechal nic na náhodě a již následujícího dne se s ní znovu sešel. Samotná Anča přiznává, že jí je Milan sympatický. Co myslíte, měli by se dát dohromady, když to Anče krachlo s Evženem?

Seriál Ulice: Milan se opět setká s Ančou
19.03.

Anča a Milan: Otevřené vyznání i překvapivý zvrat

Milanovi padla Anča do oka hned, jak ji spatřil. Už na první schůzce na něj natolik zapůsobila, že ji začal okamžitě balit. Teď ale přijde nečekaný zvrat. Proč? Co se mezi nimi stane?

Seriál Ulice: Jaký trapas se stane hned při jejich seznámení?
15.03.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Anča v šoku z Milana: Jak se spolu seznámí?

Eva ušije na Anču pořádnou boudu. Aniž by ji předem varovala, postará se jí o překvapení v podobě nečekaného seznámení se svým šéfem. Jak Anča a Milan trapas ustojí? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

SAeriál Ulice: Milan Růžička má zájem o Anču
13.03.

Kdo je muž, který má zájem o Anču? Seznamte se

S Evženem to Anča už sice vzdala, ale na nedostatek zájmu ze strany mužů si rozhodně nemůže stěžovat. Už tento týden padne do oka dalšímu muži. Komu? A jaký je? Seznamte se s ním již nyní.