Seriál Ulice: Lukáš vystartuje po Veronice
07.01.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Lukáš vystartuje po Veronice: Co by se Martinovi určitě nelíbilo?

Lukáš Binar se motá kolem Veroniky už několik měsíců. Ta ho bere jako kamaráda a VIP klienta jejich salonu, jenže Lukáš má zájem hlavně o ni. Jak Veronika zareaguje na jeho vyznání lásky? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
31.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?

Jirka se pořád nedokáže smířit s kopačkami od Šárky. Jakmile se přestane kvůli alkoholu kontrolovat, dost drsně se do ní pustí a pak napadne i Martina. Co se stane? A jak to Martin odskáče? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Lukáš se pokusí sbalit Veroniku
23.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Otevřené vyznání: Jak chce Lukáš sbalit Veroniku?

Lukáš Binar krouží kolem Veroniky od chvíle, kdy se seznámili. Ví, že je vdaná, přesto ji zahrnuje různými pozornostmi. Teď se ji dokonce pokusí sbalit. Jak? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Šárka neustojí?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Provinilá Šárka to nezvládá: Co by mělo být Veronice podezřelé?

V provinilé Šárce pokaždé pořádně hrkne, když ji osloví Veronika, ať už po telefonu, nebo napřímo. Kontakt s ní se snaží vždy co nejrychleji ukončit, až tím začíná být podezřelá. Co neustojí tentokrát? A co na to Veronika? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Proč to Veronika schytá od Martina?
17.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin to nezvládá: Proč seřve Veroniku?

Martin má nervy na pochodu, tentokrát ale ne kvůli Šárce, do níž je zamilovaný, i když se svými city bojuje kvůli Veronice. Dokonce ani ne kvůli Lukáši Binarovi, jenž se kolem jeho ženy nyní motá. Proč vybouchne tentokrát? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Veronika překvapí Lukáše Binara?
14.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Překvapení pro Lukáše: Co mu Veronika prozradí?

Lukáš může na Veronice oči nechat, i když se snaží, aby to nebylo tak zjevné. Teď se navíc dozví něco, co ještě více vzbudí jeho zájem o ni. S čím se mu Veronika svěří? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na čem se Lukáš dohodne s Veronikou?
26.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Lukáš hned využije situace! Proč by měl být Martin ve střehu?

Není to tak dávno, co Lukáš Binar ležel Martinovi pořádně v žaludku kvůli hodně osobnímu dárku, který věnoval Veronice. Darovaným parfémem to u Lukáše ale zdaleka nekončí. Proč by se měl mít Martin před Lukášem na pozoru? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Martina hodně hořká pilulka?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin tváří v tvář Lukáši Binarovi: Co ho moc nepotěší?

Před týdnem udělal Martin Veronice žárlivou scénu kvůli parfému od Lukáše Binara. Teď se s tímto VIP klientem salonu osobně setká. Co je pro něj hodně hořkou pilulkou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je Lukášovi podezřelé?
22.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další dárek od Lukáše: Jak Veronika zareaguje?

Kvůli parfému od Lukáše bylo před pár dny u Maléřových velké dusno. Teď se Lukáš vytasí s dalším dárkem. Co na to Veronika? Co je Lukášovi podezřelé? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Martin seznámí s Lukášem Binarem?
19.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Veronika mezi Martinem a Lukášem: Který z nich má smůlu?

Martin vidí kvůli Lukáši Binarovi rudě, protože má sám máslo na hlavě vzhledem k tomu, co nyní řeší se Šárkou. Již za pár dní se právě s Lukášem nečekaně setká. Jak to proběhne? A jak to mezi nimi ustojí Veronika? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Čím Martin šokuje Veroniku?
19.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Výbuch a žárlivá scéna: Čím Martin šokuje Veroniku?

Martin má v poslední době nervy na pochodu i máslo na hlavě kvůli Šárce. Před Veronikou se snaží ovládnout, jenže stačí málo, aby dlouho potlačované emoce už na uzdě neudržel. Z čeho Veroniku obviní? Co na sebe nechtěně prozradí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Lukáš překvapí Veroniku...
02.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Lukáš a Veronika: Jen poděkování, nebo něco víc?

Máloco mohlo Lukáše více potěšit než Veroničino vystoupení na jeho oslavě. Jak se jí odvděčí? Hned následujícího dne jí vyrazí dech dárkem, který ani trochu nečeká. Jakým? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.