Seriál Ulice: Jakou lekci dá Petr Anče?
dnes 13:41

UKÁZKA z úterní Ulice: Petr přitvrzuje: Jakou lekci dá Anče?

Petr se jen těžko vyrovnává s tím, že Anča dala přednost před jeho narozeninami předčasné nadílce pro Chrise a své rodině. Přestože se tváří, že je nad věcí, při nejbližší příležitosti jí dá lekci, aby se jí pomstil. Jakou? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?
včera 22:59

UKÁZKA z úterní Ulice: Co Petr udělá Anče za zády?

Petr nese dost nelibě, že Anča s ním neoslaví narozeniny tak, jak si představoval. Ovšem bude ještě hůř, až Petr zjistí, oč přichází, protože jeho k Bedřichovi nikdo nepozval. Nejen že začne být opět nepříjemný. Navíc Anče udělá i něco za zády. Co? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Bedřich zatají Anče?
včera 18:23

CO V TV NEUVIDÍTE: Co Bedřich zatají Anče?

Bedřich a Franta uspořádají už zítra předvánoční nadílku pro Chrise a Ladu. Z jejich hlavy to však není, s čímž se Bedřich Anče pro jistotu nepochlubí. Navíc jí zatají i jednu podstatnou věc. Jakou? To se dozvíte z této scény, která se do pondělního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Proč má Petr u Anči smůlu?
včera 12:31

UKÁZKA z pondělní Ulice: Překvapivé odmítnutí: Proč má Petr u Anči smůlu?

Petr není zvyklý, že by u Anči narazil. Téměř vždy se mu ve všem podřídí, čehož on začíná zdárně zneužívat. O to větší je ťafka, kterou teď od ní schytá. Co se stane? A jak to skousne? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jaké naschvály dělá Petr Anče?
aktualizováno 15.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Naschvály Anče: Jak ji Petr podusí?

Petr chce naprosto opanovat Ančino teritorium a mít ji jen pro sebe. Ve chvíli, kdy se to nedaří podle jeho představ, prudí a dělá naschvály. Co je už docela přes čáru? A jak na to Anča zareaguje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak se do sebe Eva a Petr pustí?
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Eva se nežinýruje: Jak to od ní schytá Petr?

Petr dává Evě okázale najevo, jak moc mu vadí. Je jen otázkou času, kdy to mezi nimi bouchne, protože Eva si nemíní nechat všechno líbit. Jak se do sebe už brzy pustí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Petr vyznamená vůči Evě?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: To je přivítání! Jak se zase předvede Petr?

Petrovi se ani trochu nelíbí, že se Anča a Eva usmířily. Na Evu má už svůj velmi nelichotivý názor, který nemíní měnit. A podle toho se k ní i chová. Proč nastane dusno, jen co přijde domů? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak přijme sebestředný Petr Ančinu kritiku?
05.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Anča otevřeně o noci hrůzy: Jak to sebestředný Petr vezme?

Spali spolu už bezčetněkrát, teď ale Anča zažila kvůli Petrovi noc hrůzy. Poté, co spolu začali bydlet, konečně poznává, jaký Petr doopravdy je. Jak zareaguje na její líčení krušné noci? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Petr naplno odhaluje svou druhou tvář...
03.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Varování pro Anču: Jak si Petr představuje společné bydlení?

Petr si Ančin návrh, aby se sestěhovali, moc dlouho nerozmýšlel. Hned po víkendu se k ní nastěhuje, protože mu její péče dělá dobře. Společným bydlením se u něj však spousta věcí změní. Co například? Co by měla Anča brát jako první velké varování? To se dozvíte z této ukázky z pondělního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jakým ďáblíkem umí být Bedřichova Lada?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Varování pro Bedřicha: Co riskuje?

Pro Bedřicha je Lada na prvním místě. Kvůli ní je schopen jakékoliv oběti, jen aby malá byla šťastná a spokojená. Sám si přitom docela zahrává, protože se jeho dobrý skutek může stát už záhy noční můrou. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Eva si znovu podá Anču i před Petrem
16.11.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jak si rozzuřená Eva znovu podá Anču kvůli Milošovi?

Eva vidí rudě od chvíle, kdy se provalilo Milošovo poblouznění Ančou. Včera si Anču pěkně ostře podala, tím to ale nekončí. Hned ráno na ni vlítne znovu a opět si nebere servítky. Co na Petr? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Eva odhalí Milošovu novou můzu?
15.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Praskne to! Jak Eva odhalí Milošovy zálety?

Eva tuší už delší dobu, že Miloš si našel novou múzu. Teď konečně získá jistotu a navrch se i dozví, kdo tou jeho múzou je. Jak? Čím si Miloš doma pořádně zavaří? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.