Seriál Ulice: Proč skončí Marcela v slzách?
18.09.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další rána pro Marcelu: Co ji dožene k slzám?

Přímo v den oslavy narozenin Marcelu zasáhne další rána, kterou ani v nejmenším nečeká. Je to pro ni obrovská podpásovka, jež ji zasáhne do toho nejcitlivějšího místa. Proč skončí v slzách? Co se dozví? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Hanka rozhodí Marcelu?
14.09.

CO NEUVIDÍTE V TV: Další podpásovka pro Marcelu: Co jí provede máma?

Marcela se sesypala, když se dozvěděla, že máma se vrací k otci. Myslela si, že toho alkoholika už v životě neuvidí, teď je ale všechno jinak. Máma se jí navíc postará o další nepříjemné překvapení. Jaké? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Marcelu zasáhnou špatné zprávy
06.09.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Obrovská jobovka pro Marcelu: Co se dozví?

Marcela věří, že je u ní konečně všechno na dobré cestě. Teď ale o svůj optimismus hodně rychle přijde. Dozví se totiž zprávu, která s ní pořádně zamává. Jakou? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Hanka raní Marcelu svou novinkou
18.08.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Velká rána pro Marcelu: Co se dozví?

Marcela má za sebou hodně těžké měsíce. Před prázdninami se konečně vše obrátilo k lepšímu, jenže hned po nich Marcelu zasáhne novinka, kterou by nikdo nečekal. Jaká? A jak na ni Marcela zareaguje? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Marcele začíná jít o život...
26.04.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Marcela v bezvědomí! Co se stane?

Marcela trpící mentální anorexií už jednou zkolabovala, ale ani to ji nezastavilo. I nadále mučí své tělo, aby nepřiprala ani gram. Teď se jí to všechno sečte. Jak vážné to s ní je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marcela se drsně pustí do mámy...
24.04.

UKÁZKA z úterní Ulice: Marcelino drsné obvinění: Co už Hanka neustojí?

Útěk z domova, sesypání i přiznání, co se doma stalo těsně před tím, než beze slova vysvětlení odešla. Tím to ale pro nešťastnou a nemocnou Marcelu nekončí. Do mámy, která svého muže hájí, se pustí tak, že ta se z toho začne hroutit. Co se mezi nimi odehraje? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.