Seriál Ulice: Čím Franta dostane Jindru?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Ťafka pro Jindru: Jak ji Franta setře kvůli Ladě?

Jindra a Bedřich spolu zase skvěle vycházejí, to však neznamená, že se ve všem vždy shodnou. Teď ale atmosféra zhoustne kvůli Frantovi, jenž nechtěně Jindru podusí ve vlastní šťávě kvůli Ladě. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Bedřich zaskočí Jindru?
aktualizováno 11.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Překvapivé vyznání: Čím Bedřich zaskočí Jindru?

Před dvěma měsíci se to zdálo jako nesplnitelné přání, teď je to realita. Bedřich se vídá s Ladou denně, večer ji uspává, ráno probouzí. Jindru teď navíc hodně překvapí svým vyznáním. Jakým? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jakým ďáblíkem umí být Bedřichova Lada?
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Varování pro Bedřicha: Co riskuje?

Pro Bedřicha je Lada na prvním místě. Kvůli ní je schopen jakékoliv oběti, jen aby malá byla šťastná a spokojená. Sám si přitom docela zahrává, protože se jeho dobrý skutek může stát už záhy noční můrou. Proč? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Bedřich zaskočí Jindru svým návrhem...
aktualizováno 28.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Bedřichův překvapivý návrh: Víc než jen střídavá péče?

U Bedřicha je Lada na prvním místě ode dne, kdy ji poprvé spatřil. Zbožňuje ji, chce pro ni to nejlepší, rád by s ní trávil co nejvíce času. S tím souvisí i jeho nečekaný návrh. K čemu dospěje? A jak na to zareaguje Jindra? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Bedřicha nepříjmeně překvapí Jindra s Honzou?
27.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Nepříjemné překvapení pro Bedřicha: Na čem se dohodli Jindra a Honza?

Jen co Jindra a Bedřich našli společnou řeč ohledně Lady, opět to mezi nimi trochu zaskřípe, tentokrát kvůli Ladině výchově. Co se Bedřichovi moc nezdá? A jak na to zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Bedřich dostane Jindru?
15.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Bedřich a Jindra: Návrat starých časů?

Jindra a Bedřich nyní kolem sebe našlapují docela opatrně, i když se zdá, že to nejhorší je už za nimi. Jak to spolu teď mají po krizi, kdy málem skončili u soudu? Máloco by mohlo Jindru překvapit víc než právě tohle. Co Bedřich udělá? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Jindra přijme fakt o Ančině záskoku u Lady?
aktualizováno 07.11.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Nešťastné podřeknutí: Jak Jindra zareaguje na Ančin záskok u Lady?

Bedřich neměl v úmyslu Jindře cokoliv říkat. Jenže stačí jedno malé podřeknutí, aby bylo všechno jinak. Jak Jindra přijme fakt, že Ladu hlídala její bývalá sokyně Anča? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to má Anča s Ladou?
06.11.

UKÁZKA z úterní Ulice: Anča otevřeně o Ladě: Jak ji bere?

Bedřicha hodně překvapí, když mu v nouzi pomůže právě Anča. Ona je ta poslední, od koho by to čekal, protože se jedná o hlídání Lady. Jak to Anča bere? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Z Lady roste velká čiperka...
05.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: To je o strach: Jak Miloš pojme hlídání Lady?

Z Lady roste pěkná čiperka. Bedřich má najednou plné ruce práce, aby ji uhlídal. Miloš mu již brzy přijde pomoci, ovšem to bude spíš o strach. Co by se Jindře asi moc nelíbilo? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jindra a Bedřich jen krůček od soudních tahanic...
31.10.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jindra na tenkém ledě: Jak se chce vyhnout soudním tahanicím o Ladu?

Bedřichovi už došla trpělivost. Chce se o Ladu soudit, což je pro Jindru noční můrou. Co všechno udělá, aby to nezašlo tak daleko? Co Bedřichovi navrhne? Tato ukázka ze středečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Bedřich pohrozí Jindře?
30.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jindra v šoku: Čím jí Bedřich vyhrožuje?

Bedřichovi už dochází trpělivost. Nehodlá se věčně doprošovat toho, aby mohl být se svou dcerou. Tentokrát už ani nezuří, jen Jindře suše oznámí, jak to od teď bude. O to je to pro ni horší. Čím jí pohrozí? A jak na to Jindra zareaguje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Bedřichovi dochází trpělivost...
17.10.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jindra v úzkých: Co jí Bedřich oznámí?

Od chvíle, kdy se od něj Jindra i s Ladou odstěhovala, svádí Bedřich neustálý boj o svou dceru, aby s ní mohl být co nejvíce. Chvíle zoufalství střídají výbuchy vzteku. Už brzy ale Bedřichovi dojde s konečnou platností trpělivost. Čím Jindru hodně zaskočí? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.