Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?
včera 12:13

UKÁZKA z páteční Ulice: Karla v šoku: Co jí Jirka prozradí?

Karla chce vědět, na čem je, a tak Jirku hned po Valentýnu podrobí důkladnému výslechu. Co znamenal ten včerejšek? Opravdu si za ni už hledá náhradu? Jeho odpověď ji ovšem pořádně šokuje. Co na sebe Jirka prozradí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké mají Věrka a Luboš ráno po společné noci?
včera 11:25

UKÁZKA z páteční Ulice: Bouřlivý a vášnivý Valentýn! Jaké jsou následky?

Věrka a Luboš to včera, na Valentýna, nečekaně rozjeli. Hlavně Věrka zase jednou překonala sama sebe a ukázala, co v ní vězí. Ovšem ta rána… Jaké krušné chvilky zažije? A co se dělo v noci? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Karla neustojí?
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Rána pro Karlu: Co ji hodně zasáhne právě na Valentýna?

Karla doufala, že o svého parťáka tak úplně nepřijde, i když se nechala přeřadit na jiné oddělení. Jenže Jirka to má asi jinak. Nové případy s ní už neprobírá, teď navíc přijde další ťafka. Jaká? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaká kouzla dokáže Luboš s Věrkou?
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Valentýn Luboše a Věrky: Jak povolí ledy?

Luboš si vezme Márova slova k srdci. S pozváním Věrky opravdu nezahálí, navíc i moc dobře ví, co na ni zabírá. Jak se vyvine jejich Valentýn? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Luboš moc nepotěší Máru?
13.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Mára pletichaří: Jak dát rodiče znovu dohromady?

Před pár dny to vypadalo mezi Márovými rodiči docela slibně, teď jsou jejich vztahy zase na bodu mrazu. Jak to vnímá Luboš? A co mu Mára poradí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Milena Steinmasslová, Kryštof Rímský a Markéta Stehlíková jako Věrka, Mára a Karla
06.02.

VIDEO: Poznejte je jinak než jako Věrku a Máru! Co byste si neměli nechat ujít?

Z Ulice znáte Kryštofa Rímského a Milenu Steinmasslovou jako Máru a jeho mámu Věrku. Nyní máte možnost obdivovat jejich herecké umění i v divadle. Oba se představí v rolích, jež jsou naprosto odlišné od těch v Ulici, v rolích, které vám vyrazí dech. Co, kde a kdy byste si neměli nechat ujít?

Seriál Ulice: Co je Věrku velká podpásovka?
05.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Podpásovka pro Věrku: Co jí provede Luboš?

Lubošovo pozvání na oběd Věrku hodně potěšilo. Hned si začala dělat naděje, vidí za tím příslib nového začátku. O to větší ťafkou pro ni je nečekaný vývoj situace u Luboše doma. Čím ji Luboš hodně raní? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jak to má Věrka s Lubošem?
04.02.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Věrka otevřeně o Lubošovi: Co přizná Karle?

Věrku viditelně potěšilo, když ji Luboš pozval na kolaudaci svého nového bydlení. Karle nyní Věrka otevřeně přizná, jak Luboše i jejich současný vztah vnímá. Vrátila by se k němu? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co je pro Karlu docela těžké?
01.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Změny u Karly: Co ji docela zasáhne?

Karla se před pár dny rozhodla pro velkou změnu ve svém životě. Tehdy o ní byla přesvědčená, teď ji to nečekaně zasáhne. Co je pro ni docela těžké? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím vším si prošla v Ulici Tereza?
24.01.

VIDEO: Přes třináct let v Ulici: Čím vším si Tereza prošla?

Tereza se rozhodla pro nový začátek v Rakousku, po boku svého muže Davida. Dnes se rozloučila s Ulicí, ve které vyrůstala a dospěla, se kterou má spojenou pěknou řádku vzpomínek – hezkých i mrazivých. Co všechno tu zažila? Připomeňte si spolu s námi zásadní okamžiky jejího života.

Seriál Ulice: Co si Karla vyčítá?
22.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Další rána pro Karlu: Co si bude vyčítat?

Karla se snaží nedávat před okolím emoce najevo. Dění kolem Vojty ji ale natolik zasáhlo, že se občas neovládne. Co nyní otevřeně přizná Márovi? Co si začne vyčítat? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: K čemu se Karla rozhodne?
22.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Karla už nemůže dál: Co udělá?

Včerejší výbuch s Karlou hodně zamával. Sama sebe nepoznává, ví, že přestřelila. Už to v práci nezvládá, Vojtův případ se jí dostal pod kůži. Jak to chce vyřešit? Čím šokuje svého parťáka? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.