Seriál Ulice: Veronika za doprovodu cimbálu zpívá koledu
23.12.

VIDEO: Nádherná vánoční koleda v podání Veroniky

Veronika a cimbalista všechny dojali nádhernou vánoční koledou Štědrý večer nastal, kterou zahráli v pátek v hospodě. My vám ji nyní připomeneme. Podívejte se na video.

Seriál Ulice: Proč s Karlou zamává nový případ?
22.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Zkouška pro Karlu: Proč s ní zamává nový případ?

Karla je profesionálka, na kterou se může Jirka Herman vždy spolehnout. Teď se ale stane něco, co bude i na Karlu moc. Jaká těžká zkouška ji čeká? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Luboš všechny překvapí?
21.12.

CO NEBYLO V TV: Překvapivá reakce: Co Luboš neustojí?

Máloco by mohlo Luboše překvapit víc než to, co pro něj udělala Věrka. Přestože nedává před ostatními moc najevo své city a emoce, teď ho naprosto přemůžou. Čím všechny překvapí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Co Věrka tají svým blízkým?
21.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Obavy o Věrku: Co tají svým blízkým?

Na Věrku toho bylo v poslední době ažaž, takže by byl div, kdyby se stresy posledních měsíců nepodepsaly na jejím zdraví. Proč si o ni začnou dělat Karla a Mára starost? Jaké má tajemství? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Šárka zamete s Mastným
21.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Mastný tvrdě narazí: Jak ho setře Šárka?

Šárka se s Mastným již nepáře a dává mu jasně najevo, co si o něm myslí. Už se ho nebojí, ani když jí opět vyhrožuje. Jak s ním zamete? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Mára tají Karle?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nečekané komplikace: Co Karla nesmí vědět?

Máru nepříjemně zaskočil Karlin návrh, že spolu o Vánocích vyrazí někam za teplem. Snažil se to uhrát, aby jí nemusel říct úplnou pravdu. Jaká je? Co Mára právě teď řeší kvůli otěhotnění Karly? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to má Luboš s Věrkou?
19.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Konec Věrčiným nadějím: S čím se táta svěří Márovi?

Luboš stojí na novém začátku se vším všudy – nové bydlení, nová práce, nový život. Jak to má s Věrkou? Co by ji zřejmě dost bolestivě zasáhlo? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Ulice: Arnošt
aktualizováno 10.12.

Nečekané vyústění: Čím překvapí Arnošt? VIDEO

Co čeká Luboše a Arnošta v Ulici? Dušan Sitek s vtipem poodhalil budoucí vývoj obou postav! Nebo ne? Podívejte se, jak by si to představoval!

Ulice: Nový Prostor
aktualizováno 09.12.

Herci z Ulice prodávali časopis Nový prostor. Jak se jim dařilo?

Nový prostor je časopis, který pomáhá jeho prodejcům, lidem bez domova a v nouzi, vydělat si nějaké peníze. Této úlohy se ve středu zhostili seriáloví hrdinové Luboš a Arnošt, kteří se ocitli ve stejné situaci. Jak jim to šlo v nové roli prodejců?

Seriál Ulice: Věrka šokuje Karlu svou akčností
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Věrka v ráži: Co čeká těhotnou Karlu?

Věrka je jako vyměněná od chvíle, kdy zjistila, že syn s Karlou by se nebránili miminku. Okamžitě vše organizuje, aby se vnoučete dočkala co nejdříve. Čím dnes docela zaskočí Karlu? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hrozí Lubošovi kvůli ukradeným dokladům?
05.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rána pro Luboše: Co mu hrozí kvůli ukradeným dokladům?

Luboš se chce odrazit ode dna, začít znovu. K tomu však potřebuje nové doklady, protože ty, které měl, mu ukradli na ubytovně. A to je právě ta potíž. Na kolik desítek tisíc ho přijde pokuta kvůli ztraceným dokladům? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Arnošt provede Věrce tentokrát?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Věrka zralá na panáka! Co jí Arnošt provede?

Jakmile se Věrka sejde s Arnoštem, vždy to skončí nějakou katastrofou. Také tentokrát se o Věrku bude pokoušet infarkt. Proč? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.