Seriál Ulice: Jak Rozina zachrání Bruna?
dnes 13:08

UKÁZKA ze středeční Ulice: Rozina zachraňuje Bruna: Co pro něj udělá?

Bruno se ocitne nečekaně v úzkých kvůli těhotné Dominice. Plány se mu sesypou jako domeček z karet, to, co složitě domlouval, je v ohrožení. Na poslední chvíli pro něj ale udělá Rozina něco, co by od ní ani v nejmenším nečekal. Jak ho zachrání? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jana a Josef se do sebe ostře pustí
včera 09:59

UKÁZKA z úterní Ulice: Ostrá hádka: Čím Jana namíchne Josefa?

Radka je za Janu a Rozinu ráda, Josefovi ale dává společné soužití s impulsivní Janou docela zabrat. Už brzy u nich opět hodně zhoustne atmosféra. Co se stane? Který z nich to víc přežene? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak to spolu nyní mají Bruno a Marcela?
08.01.

UKÁZKA z úterní Ulice: Nečekané shledání: Co Marcela přizná Brunovi?

Marcela a Bruno se delší dobu neviděli. Když na sebe neplánovaně v Coolně narazí, je to setkání hodně rozpačité. Z čeho Bruno podezírá Marcelu? A co mu ona přizná? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Bruno překvapí Rozinu?
01.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Tohle nečeká: Čím Bruno dostane Rozinu?

Bruno umí překvapit, to o něm ví každý, kdo ho zná. Teď to zjistí i Rozina, která se nestačí divit, co všechno v něm vězí. Čím ji docela šokuje? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Josefovi rupnou nervy kvůli Janě
28.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Josefovi rupnou nervy: Jak to od něj schytá Jana?

U Radky a Josefa v novém roce hodně zhoustne atmosféra kvůli Janě, která svůj i jejich život sdílí na sociálních sítích. Přestože se bude jednat o nedorozumění, Jana si to už brzy pořádně odskáče. Co se stane? Co jí Josef provede? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Marcela neskousne?
20.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Proč Marcela znovu setře Rozinu?

Marcela stále nemůže přijít Rozině a Janě na jméno kvůli Brunovi, o kterého zřejmě definitivně přišla. S Rozinou se od výstupu v kavárně neviděla. Jaké je jejich nové shledání? Co Marcela nezvládne? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marcela, nebo Martin? Kdo je na tom kvůli lásce hůř?
13.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Marcela, nebo Martin? Který z nich je na tom kvůli lásce hůř?

Brunova reakce na její pozvání Marcelu hodně ranila. Do Roziny se vzápětí pustila dost ostře, ve skutečnosti má ale pořád na krajíčku. S čím se svěří Martinovi? A jaká bude jeho reakce, jež se týká i jeho vztahu se Šárkou? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Marcela bojuje o Bruna
12.12.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Marcela bojuje o Bruna: Konečně rande?

Co se týče Bruna, Marcela je hodně plachá a ostýchavá. Už dlouho sbírá odvahu k tomu, aby mu dala najevo, co k němu cítí a pozvala ho na rande. Teď se konečně odhodlá a zajde za ním. Jak Bruno zareaguje? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Stanou se z Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?!

Janě padl Bruno do oka hned při seznámení. Má o něj zájem, aniž by tušila, že vlastně leze do zelí Marcele. Jak zareaguje, až se to dozví? Rozpoutá se o Bruna boj? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
11.12.

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co hodně raní Rozinu?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Rozchod jako dárek k narozeninám?!

Rozina má dnes narozeniny, ovšem slavit se jí ani trochu nechce. Chybí jí Victor, po kterém se jí už hodně stýská. Navíc si začíná uvědomovat, že jejich vztah vlastně nemá perspektivu. Co ji hodně raní? Co je pro ni jen potvrzením jejího neblahého tušení? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Zájem o Bruna má Marcela i Jana
aktualizováno 08.12.

Marcela vs. Jana: Boj o Bruna už příští týden

Marcela je do Bruna stále zamilovaná. Byla by ráda, kdyby se k sobě vrátili, kdyby to mezi nimi bylo jako dříve. Teď ale začne mít velkou konkurentku v Janě, jíž Bruno také padl do oka. Která z nich u něj má větší šanci? Jak Marcela o Bruna už brzy zabojuje?