Seriál Ulice: jaká je Terezina kamarádka Magda? - 3
aktualizováno 14.12.

Jak zamíchá kartami krásná Magda? Fanoušci mají jasno!

V seriálu Ulice se nedávno objevila postava učitelky Magdy, kterou ztvárňuje Veronika Čermák Macková. Magda je postavou velmi tajemnou a spousta diváků má proto obavy, jak se bude v seriálu dále vyvíjet...

Seriál Ulice: Tereza nachytá Davida v posteli s Magdou
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: David s Magdou v posteli! Co na to Tereza?

Terezu, Davida i Magdu čeká hned po ránu pořádný šok. Tereza totiž načapá Davida v posteli s Magdou. Jak na to zareaguje? A jak přistižený David? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Magdu dostane Ota?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Čím Otu dostane krásná Magda?

Ota dokáže ženskou krásu ocenit hned dvojnásob – jako muž a jako umělec. Z Magdy bude paf, jen co ji spatří. Otázkou je, jestli jí to má lichotit, nebo by se měla spíš naštvat. Jakou poklonu jí svérázný Ota vysekne? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co vězí za Terezinou náhlou nevolností?
06.12.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Co vězí za náhlou nevolností Terezy?

Magda a Tereza se potkají znovu po letech na srazu se spolužáky z vysoké školy. Tereza si setkání ale moc neužije. Proč se jí udělá tak zle, že ji Magda odveze domů? A jaká Magda vlastně je? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaká je Terezina kamarádka Magda?
05.12.

Jaká je Terezina kamarádka Magda?

Jaká je Terezina kamarádka Magda?

Seriál Ulice: Jaká je Terezina kamarádka Magda?
05.12.

NOVÁ POSTAVA: Jaká je Terezina krásná kamarádka Magda?

Již ve čtvrtek se v Ulici objeví Terezina kamarádka Magda, se kterou se znovu uvidí po pár letech na srazu spolužáků z vysoké školy. Jaká Magda je? Díky svému oblečení opravdu nepřehlédnutelná. Ovšem pozornost na sebe nepoutá záměrně. Co za tím tedy vězí?

Seriál Ulice: Jak zasáhne do děje Terezina kamarádka Magda?
01.12.

VIDEO: Jak zasáhne do děje v Ulici Terezina krásná kamarádka Magda?

Již příští týden se v Ulici objeví Terezina hezká kamarádka Magda, se kterou se Tereza znovu uvidí po pár letech na srazu spolužáků z vysoké školy. Stejně jako Tereza má spoustu novinek i jednu zásadní informaci – momentálně se snaží o nový začátek. Jaký a kde?