Seriál Ulice: Jirkovi se stane trapas s Magdou
13.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Trapas s Magdou: Co Jirka nezvládne?

Miki, nebo Jirka? Který z nich má u Magdy větší šanci? Z kámošů jsou nyní i soupeři kvůli sázce o Magdu. Jirka se snaží být férový, ale právě na to brzy tak trochu doplatí. Proč? Jaký trapas se mu stane s Magdou? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jakou lekci dá Magda Filipovi a Jakubovi?
12.02.

UKÁZKA z úterní Ulice: Filip a Jakub tvrdě narazí: Jak se s nimi vypořádá Magda?

Filip a Jakub školu docela flákají a jen čekají, co jim u kantorů projde. Teď si otestují Magdu, jestli jim zbaští jejich historky stejně jako Ota. Ovšem ta je jiného ražení. A hned taky kluky odkáže do patřičných mezí. Jakou jim dá lekci? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 7
01.02.

FOTKY + ANKETA: Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Mikimu i Jirkovi se Magda hodně líbí. Oba jsou navíc singl, a tak se o Magdu vsadili. Kdo ji dříve sbalí, Jirka, nebo Miki? Magda se má na co těšit, protože kluci opravdu nebudou zahálet. Který z nich má u ní větší šanci? Podívejte se na fotky ve fotogalerii a tipujte v naší anketě.

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadili o Magdu - 4
01.02.

Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Jirka, nebo Miki? Který z nich má u Magdy větší šanci?

Seriál Ulice: Magda a její zachránci - 6
01.02.

FOTKY: Kráska v nesnázích: Kdo Magdu zachrání?

Magda se dostane do nemilé situace. V místech, kde zatím nikoho nezná, ji nechají ve štychu stěhováci. Záhy ale zjistí, že na malér sama nezůstane. Kdo ji zachrání? Podívejte se na fotky v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Magda a její zachránci - 2
01.02.

Magda a její zachránci

Magda a její zachránci

Seriál Ulice: Jirka a Miki se vsadí o Magdu
01.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jirka vs. Miki: Sázka o Magdu

Jirkovi i Mikimu padne Magda do oka hned, jak ji poprvé spatří. Oba jsou singl, oběma by nová holka pomohla zapomenout a vykročit dál. Odtud je už jen krůček k praštěné sázce, k níž se kluci vyhecují. Co všechno za ní vězí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jakou lekci dostane Filipova partička?
31.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Filipově partičce sklapne: Jakou lekci dá klukům Ota?

Filip, Standa a Jakub se tváří jako mistři světa, teď ale nečekaně narazí u Oty. Ten se totiž s kluky už nepáře a bez mrknutí oka jim předvede, kdo je ve škole pánem situace. Jak ji zavaří? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Co Tereza přizná?
11.01.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Dusno kvůli výpovědi: Co Tereza přizná?

Na gymnáziu by se dala atmosféra krájet kvůli Terezině výpovědi. Všechny to docela rozhodilo, samotná Tereza je na tom dost mizerně. Proč? Co ji hodně zasáhlo? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: K čemu Tereza nečekaně dospěje?
11.01.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šokující rozhodnutí: Kdy chce Tereza skončit?

Tereza si to sice všechno krásně naplánovala, ale najednou je spousta věcí jinak. Tereza začne překvapivě okamžitě jednat a ředitelku šokuje svým nenadálým rozhodnutím ohledně odchodu ze školy. Jak si to představuje? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: S čím se nešťastná Tereza svěří Otovi?
10.01.

CO NEBYLO V TV: Co Tereza přizná Otovi?

David odjel do Lince teprve včera, ale pro Terezu to je už nekonečně dlouhá doba. Vztah na dálku snáší čím dál hůř, což neunikne ani Otovi. S čím se mu nešťastná Tereza svěří? To se dozvíte z této scény, která se do čtvrtečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Jak Magda setře Filipovu partičku?
10.01.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Magda setře Filipa a spol. Jakou jim dá lekci?

Filip Standa a Jakub se chovají jako mistři světa, teď jim ale nečekaně srazí hřebínek Magda. Jak je hodně rychle srovná do latě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.