Seriál Ulice: Matěj znovu namíchne Katarínu
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Střet Matěje a Kataríny: Co Katarína hned tak nevydýchá?

Matěj by rád pomohl Benešovým, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Jenže Katarínu každý jeho pokus jen rozčílí. Čím ji Matěj namíchne tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj se postará Eddiemu o perné chvilky
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Spiklenci Matěj a Eddie v akci: Pomoc za všechny prachy?

Matěj by rád pomohl Kataríně, aby se jí podařilo udržet pradlenku v chodu. Když to nevyšlo s penězi, vymyslí nový plán, do kterého zapojí i Eddieho. S jakým výsledkem? Proč se kvůli Tomu Eddie docela zapotí? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak dopadne setkání Kataríny a Áji?
07.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Temné výhrůžky: Co Matějovi hrozí?

Matěj se snaží odčinit, co způsobil, jak jen může. Jenže se to pomalu obrací proti němu. Co udělá Katarína s penězi, které dal Matěj jejímu otci? A jak dopadne setkání Kataríny a Áji? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Udělal Matěj správně, když oběti věnoval beze svědků peníze?
06.02.

HLASUJTE! Schvalujete Matějovo rozhodnutí věnovat oběti nehody peníze?

Matěj se snaží odčinit, co způsobil, a tak věnoval oběti nehody sto tisíc jako kompenzaci za újmu. Udělal to bez konzultace s právníkem, navíc na to nemá svědky a ani si nenechal převzetí peněz podepsat. Schvalujete toto jeho bezprostřední jednání? Hlasujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Co by se mohlo Matějovi šeredně vymstít?
06.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Jaký dobrý skutek by se mohl Matějovi krutě vymstít?

Matěj by rád nějak odčinil, co způsobil. Za nehodu se cítí odpovědný, i když to nebyla tak úplně jeho vina. Snaží se pomoci, jenže udělá něco, co by se mohlo obrátit proti němu a hodně mu přitížit u soudu. Co? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak dcera oběti zamete s Matějem?
aktualizováno 05.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Matěj tvrdě narazí: Jak s ním zamete dcera oběti nehody?

Matěj by rád alespoň nějak odčinil, co nechtěně a souhrou náhod způsobil. Snaží se pomoci oběti i její rodině, jenže tvrdě narazí. Co se stane? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.