Seriál Ulice: Čím Bedřich zaskočí Jindru?
aktualizováno včera 18:48

CO V TV NEUVIDÍTE: Překvapivé vyznání: Čím Bedřich zaskočí Jindru?

Před dvěma měsíci se to zdálo jako nesplnitelné přání, teď je to realita. Bedřich se vídá s Ladou denně, večer ji uspává, ráno probouzí. Jindru teď navíc hodně překvapí svým vyznáním. Jakým? To se dozvíte z této scény, která se do úterního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: Stanou se z Jany a Marcely sokyně kvůli Brunovi?
včera 15:49

UKÁZKA z úterní Ulice: Jana vs. Marcela: Boj o Bruna?!

Janě padl Bruno do oka hned při seznámení. Má o něj zájem, aniž by tušila, že vlastně leze do zelí Marcele. Jak zareaguje, až se to dozví? Rozpoutá se o Bruna boj? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak Blanka vyřeší těžké dilema?
včera 14:35

UKÁZKA z úterní Ulice: Těžké dilema: K čemu Blanka dospěje?

Pro Blanku to začíná být noční můra. Nedokáže si představit, že by po tom všem, co se stalo, strávila Štědrý večer společně s manželem a jeho mladší milenkou, i když na dětech jí hodně záleží. Právě kvůli nim je schopná jakékoliv oběti. K čemu nakonec dospěje? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Petr vyznamená vůči Evě?
včera 13:32

UKÁZKA z úterní Ulice: To je přivítání! Jak se zase předvede Petr?

Petrovi se ani trochu nelíbí, že se Anča a Eva usmířily. Na Evu má už svůj velmi nelichotivý názor, který nemíní měnit. A podle toho se k ní i chová. Proč nastane dusno, jen co přijde domů? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Rozinu dojme dárek od Victora k slzám
včera 12:49

UKÁZKA z úterní Ulice: Velký důkaz lásky: Co Rozinu dojme k slzám?

Je to jako sen. Jeden den se Rozina obávala rozchodu kvůli vztahu na dálku, hned následujícího dne dostane od Victora dárek, který jí doslova vyrazí dech. Dává jí jím totiž jednoznačně najevo, jak jejich vztah vnímá, co k ní cítí. Co Rozina od něj dostane? To se dozvíte z této ukázky z úterního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Kdo a při čem nachytá Tomáše a Vlaďku?
10.12.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Obavy se naplňují! Kdo a při čem načapá Tomáše a Vlaďku?

David to začíná vidět mezi rodiči docela bledě. A bohužel už brzy bude ještě hůř. Podezření, že spolu Tomáš a Vlaďka něco mají, se potvrdí. Kdo je přistihne? A co to rozpoutá? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čeho se obává David?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Špatné zprávy pro Davida: Co mu hrozí?

David má jen dva týdny před Vánoci plnou hlavu starostí kvůli rodičům. To, co zpočátku vypadalo jako špatný vtip, je, zdá se, realitou. Čeho se David obává? S čím se mu svěří táta? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Amálie zaskočí Blanku?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Smutná pravda pro Blanku: Co ji hodně překvapí?

Blanka našla v Amálii spřízněnou duši, které se svěřuje s tím, co ji trápí. Přitom netuší, že toho mají s Amálií společného mnohem víc, než by se zdálo. Čím ji Amálie hodně překvapí? Co jí prozradí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co hodně raní Rozinu?
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Rozchod jako dárek k narozeninám?!

Rozina má dnes narozeniny, ovšem slavit se jí ani trochu nechce. Chybí jí Victor, po kterém se jí už hodně stýská. Navíc si začíná uvědomovat, že jejich vztah vlastně nemá perspektivu. Co ji hodně raní? Co je pro ni jen potvrzením jejího neblahého tušení? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Tereza nachytá Davida v posteli s Magdou
10.12.

UKÁZKA z pondělní Ulice: David s Magdou v posteli! Co na to Tereza?

Terezu, Davida i Magdu čeká hned po ránu pořádný šok. Tereza totiž načapá Davida v posteli s Magdou. Jak na to zareaguje? A jak přistižený David? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly Ulice?
10.12.

VIDEO: Boj o kluka, překvapivá vyznání, zarážející novinky i nečekaný konflikt. Co se bude dít v Ulici tento týden?

O tomto adventním týdnu to v Ulici nejen hodně zajiskří, ale také pořádně zabouří. Marcela začne bojovat o Bruna, Dušan se chce elegantně zbavit Tomáše, Magda musí s pravdou ven, Lukáš okouzlí Veroniku, u Pavla se provalí jeho tajemství, mezi Petrem a Evou dojde k nečekanému konfliktu. A nejen to. Na co se můžete těšit tento týden?

Seriál Ulice: Čím manžel dožene Blanku k slzám?
07.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Další rána pro Blanku. Jak ji manžel znovu podrazí?

Blanka se jen těžko vyrovnává s tím, že děti v poslední době téměř nevidí. O to více se těší na Vánoce, že budou zase spolu. Ovšem její manžel má jiné plány. Co Blance oznámí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.