Seriál Ulice: Co je pro zamilovaného Bruna docela velká rána?
15.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Rána pro zamilovaného Bruna: Co se dozví?

Brunovi se Rozina hodně líbí. Rád by ji sbalil, ale protože je docela nesmělý, nedělá to nijak prvoplánově. Pořád si dělá naděje, ale už brzy se dozví něco, co ho moc nepotěší. Co? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Eddie a Ája tvářít v tvář
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Eddie a Ája tváří v tvář: Co Eddieho zarazí?

Po Robertovi má Ája na mušce Matěje, jenž splňuje všechna její kritéria. Matěj vztah s ní příliš neřeší, zato Ája se snaží, aby o něj nepřišla. Díky svým přepadovkám narazí u Matěje i na Eddieho. Čím ho překvapí? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Jirka šokuje Karlu?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Karla v šoku: Co jí Jirka prozradí?

Karla chce vědět, na čem je, a tak Jirku hned po Valentýnu podrobí důkladnému výslechu. Co znamenal ten včerejšek? Opravdu si za ni už hledá náhradu? Jeho odpověď ji ovšem pořádně šokuje. Co na sebe Jirka prozradí? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaké mají Věrka a Luboš ráno po společné noci?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Bouřlivý a vášnivý Valentýn! Jaké jsou následky?

Věrka a Luboš to včera, na Valentýna, nečekaně rozjeli. Hlavně Věrka zase jednou překonala sama sebe a ukázala, co v ní vězí. Ovšem ta rána… Jaké krušné chvilky zažije? A co se dělo v noci? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co by se mohlo Frantovi vymstít?
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Franta si zahrává: Co by se mu mohlo vymstít?

Franta si nedá pokoj. Nic mu není cizí, chce si za každou cenu vyhnat Skyler z hlavy. Pije, kouří trávu, balí holky na počkání, seká dluhy. Čím si vyslouží jedno velké varovní? Na co by mohl doplatit? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Matěj znovu namíchne Katarínu
15.02.

UKÁZKA z páteční Ulice: Střet Matěje a Kataríny: Co Katarína hned tak nevydýchá?

Matěj by rád pomohl Benešovým, aby alespoň nějak odčinil, co způsobil. Jenže Katarínu každý jeho pokus jen rozčílí. Čím ji Matěj namíchne tentokrát? Tato ukázka z pátečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Co Karla neustojí?
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Rána pro Karlu: Co ji hodně zasáhne právě na Valentýna?

Karla doufala, že o svého parťáka tak úplně nepřijde, i když se nechala přeřadit na jiné oddělení. Jenže Jirka to má asi jinak. Nové případy s ní už neprobírá, teď navíc přijde další ťafka. Jaká? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jaká kouzla dokáže Luboš s Věrkou?
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Valentýn Luboše a Věrky: Jak povolí ledy?

Luboš si vezme Márova slova k srdci. S pozváním Věrky opravdu nezahálí, navíc i moc dobře ví, co na ni zabírá. Jak se vyvine jejich Valentýn? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Matěj se postará Eddiemu o perné chvilky
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Spiklenci Matěj a Eddie v akci: Pomoc za všechny prachy?

Matěj by rád pomohl Kataríně, aby se jí podařilo udržet pradlenku v chodu. Když to nevyšlo s penězi, vymyslí nový plán, do kterého zapojí i Eddieho. S jakým výsledkem? Proč se kvůli Tomu Eddie docela zapotí? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Filipova partička udělá boudu na Otu
14.02.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Bouda na Otu: Co mu Filipova partička provede?

Kluci válčí s Otou od chvíle, kdy se dozvěděli, jaké známky od něj dostanou na vysvědčení. Místo aby se začali učit, využijí první příležitosti k tomu, aby mu dali menší lekci. Co udělají? A jak na to zareaguje Ota? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Vendula již nezvládá stresy v pekařství...
13.02.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Strach o Vendulu! Co s ní je?

Neustálé stresy, jež Nyklovi zažívají v poslední době v pekařství, si začínají vybírat svou daň. Lumír, Nyklová i Vendula mají nervy na pochodu. A právě s Vendulou bude již brzy zle. Co se stane? Tato exkluzivní ukázka z nových dílů Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Čím Luboš moc nepotěší Máru?
13.02.

UKÁZKA ze středeční Ulice: Mára pletichaří: Jak dát rodiče znovu dohromady?

Před pár dny to vypadalo mezi Márovými rodiči docela slibně, teď jsou jejich vztahy zase na bodu mrazu. Jak to vnímá Luboš? A co mu Mára poradí? To se dozvíte z této ukázky ze středečního dílu Ulice.