Seriál Ulice: Soutěž
01.01.

SOUTĚŽ: Novoroční kvíz Ulice

Ulice je s vámi již přes třináct let. Za tu dobu se v ní toho událo už opravdu hodně. Pamatujete si na vše? Zkuste si náš novoroční kvíz a zapojte se do soutěže o ceny, které vás jistě potěší. Přejeme vám příjemnou zábavu a úspěšný vstup do nového roku.

Ulice - speciál
aktualizováno 10.09.

Luštěte s Ulicí! V nových křížovkách můžete odhalit osudy svých oblíbených hrdinů

Dobrá zpráva pro všechny milovníky UIice a vášnivé křížovkáře! Ve spolupráci s časopisem TV Revue jsme pro Vás připravili speciál plný uličních křížovek. Vyluštěte si příběhy svých oblíbených hrdinů!

Seriál Ulice: Najdete pět rozdílů?
01.08.

Najdete pět rozdílů?

Pamatujete si, jak Gábina sváděla Aleše? Tehdy do něj byla ještě zamilovaná, ale už jim to začínalo ve vztahu docela skřípat. Nyní si můžete připomenout, jak Aleš podlehl jejím svodům, a zároveň si vyzkoušet i svůj postřeh. Najdete všech pět rozdílů na obrázku?

Seriál Ulice: Kvíz
17.07.

KVÍZ: Znáte dobře Ulici?

V září to bude již třináct let, co každý všední podvečer sledujete osudy obyvatel Ulice. Pamatujete si ještě, co všechno je a jejich blízké potkalo? Nyní si s námi můžete osvěžit paměť. Máme pro vás nový kvíz, se kterým si můžete prověřit, jak dobře znáte Ulici.

Seriál Ulice: Kvíz
aktualizováno 09.07.

KVÍZ: Znáte dobře Ulici?

Ulice je s vámi již téměř třináct let. Někteří z vás sledují osudy jejích hrdinů od samého začátku, jiní se přidali o něco později. Pamatujete si ještě, čím vším si vaši staří známí prošli? Nyní máte možnost otestovat si své znalosti v našem kvízu.

Seriál Ulice: Kvíz
28.12.

KVÍZ: Znáte dobře Ulici?

Přes dvanáct let sledujete osudy vašich známých z Ulice. Prožíváte s nimi chvíle plné štěstí a lásky, ale i okamžiky, kdy jsou na dně. Právě o Vánocích či na konci roku došlo ke spoustě zlomových situací. Pamatujete si, co všechno, komu a kdy se událo? Pak pro vás bude tento kvíz hračkou.

Seriál Ulice: Ze zákulisí natáčení nových dílů Ulice
01.09.

Známe výherce srpnové soutěže Prázdninový kvíz Ulice

Je tu konec prázdnin a s ním i konec naší velké letní soutěže, ve které jste mohli vyhrát účast na natáčení nových dílů Ulice. Na koho se usmálo štěstí tentokrát a zahraje si v Ulici? Jména výherců najdete v článku.

Seriál Ulice: Kdo vyhrává originální triko Starýho vercajku?
23.08.

Kdo vyhrál ve třetím kole velké letní soutěže Ulice?

Do třetího kola srpnové soutěže Prázdninový kvíz Ulice jste nám zaslali velké množství správných odpovědí. Z nich jsme opět vylosovali tři výherce týdenního kola, ke kterým poputují báječné ceny. Kdo se bude radovat tentokrát?

Seriál Ulice: Soutěž Prázdninový kvíz Ulice
23.08.

SOUTĚŽ o účast na natáčení nových dílů Ulice vrcholí! Jak dobře Ulici znáte?

Poslední kolo srpnové soutěže Prázdninový kvíz Ulice je tu a s ním i poslední možnost vyhrát skvělé ceny včetně účasti na natáčení nových dílů vašeho oblíbeného seriálu či originálního trika Starýho vercajku. Zapojit se můžete kdykoliv, stačí jen znát správné odpovědi na naše otázky.

Seriál Ulice: Bedřich, Matouš a Ondra svou gratulací rozhodí Jindru
16.08.

Kdo vyhrál ve druhém kole srpnové soutěže?

Ve druhém kole srpnové soutěže Prázdninový kvíz Ulice se nám sešla celá hromada správných odpovědí, z nichž jsme vylosovali tři nové výherce. Kdo se bude radovat z báječných cen tentokrát?

Seriál Ulice: Soutěž Prázdninový kvíz Ulice
16.08.

SOUTĚŽ: Vyhrajte účast na natáčení nových dílů Ulice

Je tu další kolo velké letní soutěže Prázdninový kvíz Ulice, v níž můžete vyhrát skvělé ceny včetně účasti na natáčení nových dílů vašeho oblíbeného seriálu či originálního trika Starýho vercajku. Zapojit se můžete kdykoliv, stačí jen znát správné odpovědi na naše otázky.

Seriál Ulice: Soutěž Prázdninový kvíz Ulice
aktualizováno 09.08.

SOUTĚŽ: Chcete si zahrát v Ulici? Teď máte příležitost

Velká letní soutěž Prázdninový kvíz Ulice o báječné ceny včetně účasti na natáčení nových dílů vašeho oblíbeného seriálu pokračuje dalším kolem. Také tentokrát na vás čeká pět soutěžních otázek. Znáte dobře Ulici? Pak se určitě zapojte a nenechte si ujít tuhle příležitost.