Seriál Uice: Co přinesou nové díly Ulice?
dnes 21:03

VIDEO: Prozrazená tajemství i překvapivé předvánoční nadílky. Jak vyvrcholí letošní Ulice?

Letošní ulice vrcholí. Do konce roku zbývá už jen pět epizod, které přinesou tu pravou vánoční atmosféru, předvánoční nadílku, několik odhalených tajemství, humor i dojetí. Na co se můžete těšit?

Seriál Ulice: Michaela Maurerová jako Digi Stránská
aktualizováno dnes 21:10

SRDEČNĚ GRATULUJEME: Představitelka Digi je trojnásobnou maminkou

Michaela Maurerová, kterou znáte jako Digi Stránskou, si v sobotu nadělila ten nejkrásnější vánoční dárek. Na svět přivedla svého třetího potomka. Míše srdečně gratulujeme a celé její rodince přejeme hlavně zdraví!

Seriál Ulice: Kdo tuto sezonu nečekaně otěhotní?
včera 20:29

TIPUJTE! Kdo podle vás v této sezoně otěhotní?

Kreativní producent Ulice Matěj Podzimek na chatu prozradil, že i tuto sezonu někdo otěhotní. Zároveň naznačil, že Márovi a Karle by to moc přál. Budou to právě oni, kdo se pochlubí šťastnou novinkou, anebo někdo jiný? Tipujte v naší anketě!

Seriál Ulice: Blanka se svými dětmi
včera 19:28

EXKLUZIVNĚ: FOTKY Blančiných dětí: Jak s nimi šel čas?

Blanka má pro Adama a Kristýnu speciální dárek, jenž určitě ocení nejen teď, ale hlavně v pozdějším věku. Udělala jim speciální alba s fotkami, když byli malí. My pro vás nyní máme ty nejhezčí z nich. Podívejte se na ně v naší fotogalerii.

Seriál Ulice: Předvánoční nadílka u Liškových - 26
včera 18:19

FOTKY: Předvánoční nadílka u Liškových: Kdo si ji užije nejvíc?

Už za pár dní jsou tu nejkrásnější svátky v roce, ovšem u Bedřicha se bude nadělovat mnohem dřív. Ježíšek u něj zaťuká na dveře příští týden s bohatou nadílkou. Jak si ji všichni užijí? Kdo se sejde u nazdobeného vánočního stromečku?

Speciální díl: Vánoce v Ulici - 15
včera 12:38

ZE ZÁKULISÍ: Herci prozradili, jak se natáčel bonusový díl Ulice. Malý Milošek vás dostane! VIDEO

Režisér slibuje ve speciálním vánočním díle Ulice ještě vtipnější a uvolněnější scény než jsou ty, které se běžně připravují pro televizní vysílání! To znamená, že má být Miloš ještě víc nenucený a svůj? Co všechno se stane?

Ulice: 3580. díl
14.12.

CELÝ 3580. DÍL ULICE: Přeskočí jiskra? Lukáš a Veronika spolu stráví večer

Utekl vám aktuální díl Ulice? Podívejte se na něj na portálu NOVA Plus!

Seriál Ulice: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula?
14.12.

CO V TV NEUVIDÍTE: Jaká muka zažívají Pavel a Vendula kvůli babičkám?

Pavel a Vendula se rozhodli, že budou svůj vztah tajit, hlavně před babičkami. Tím si však pořádně zkomplikovali život. Proč kvůli nim nyní neskutečně trpí? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.

Seriál Ulice: jaká je Terezina kamarádka Magda? - 3
aktualizováno 14.12.

Jak zamíchá kartami krásná Magda? Fanoušci mají jasno!

V seriálu Ulice se nedávno objevila postava učitelky Magdy, kterou ztvárňuje Veronika Čermák Macková. Magda je postavou velmi tajemnou a spousta diváků má proto obavy, jak se bude v seriálu dále vyvíjet...

Seriál Ulice: Jaké Šárčino tajemství se provalí?
14.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Šárčino tajemství prozrazeno! Jak zareaguje Martin?

Martin měl co dělat, aby v hospodě ustál setkání se Šárkou. To má však nečekanou dohru i u něj doma. Co se provalí? A co Martin nezvládne? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Čím Veronika překvapí Lukáše Binara?
14.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Překvapení pro Lukáše: Co mu Veronika prozradí?

Lukáš může na Veronice oči nechat, i když se snaží, aby to nebylo tak zjevné. Teď se navíc dozví něco, co ještě více vzbudí jeho zájem o ni. S čím se mu Veronika svěří? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Děti se postarají Blance o pořádný šok
14.12.

UKÁZKA z páteční Ulice: Jaké jsou Blančiny děti?

Blanka o nich často mluví, zatím se ale u ní neukázali. O to větší překvapení to pro všechny je, když se Adam a Kristýna zčistajasna objeví v Praze. Jaké je jejich shledání s mámou? Čím ji dostanou? To se dozvíte z této ukázky z pátečního dílu Ulice.