Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
29.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Odkopnutý Jirka ztrácí nervy: Co udělá Šárce?

Jirka se s kopačkami od Šárky kvůli někomu jinému jen hodně těžko vyrovnává. Chce vědět, kdo ho vystřídal. Jakou scénu kvůli tomu udělá Šárce přímo v hospodě? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Na čem se Lukáš dohodne s Veronikou?
26.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Lukáš hned využije situace! Proč by měl být Martin ve střehu?

Není to tak dávno, co Lukáš Binar ležel Martinovi pořádně v žaludku kvůli hodně osobnímu dárku, který věnoval Veronice. Darovaným parfémem to u Lukáše ale zdaleka nekončí. Proč by se měl mít Martin před Lukášem na pozoru? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co je pro Martina hodně hořká pilulka?
26.11.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Martin tváří v tvář Lukáši Binarovi: Co ho moc nepotěší?

Před týdnem udělal Martin Veronice žárlivou scénu kvůli parfému od Lukáše Binara. Teď se s tímto VIP klientem salonu osobně setká. Co je pro něj hodně hořkou pilulkou? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Jirka udělá Šárce žárlivou scénu...
23.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Žárlivá scéna: Jak to Šárka schytá od Jirky?

Kopačky od Šárky s Jirkou pořádně zamávaly. Něco takového ani v nejmenším nečekal, takže ho zákonitě zajímá důvod. A ten je nasnadě. Jakou scénu kvůli tomu Šárce udělá v hospodě? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Co je Lukášovi podezřelé?
22.11.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Další dárek od Lukáše: Jak Veronika zareaguje?

Kvůli parfému od Lukáše bylo před pár dny u Maléřových velké dusno. Teď se Lukáš vytasí s dalším dárkem. Co na to Veronika? Co je Lukášovi podezřelé? To se dozvíte z této ukázky ze čtvrtečního dílu Ulice.

Seriál Ulice: Jak se Martin seznámí s Lukášem Binarem?
19.11.

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Veronika mezi Martinem a Lukášem: Který z nich má smůlu?

Martin vidí kvůli Lukáši Binarovi rudě, protože má sám máslo na hlavě vzhledem k tomu, co nyní řeší se Šárkou. Již za pár dní se právě s Lukášem nečekaně setká. Jak to proběhne? A jak to mezi nimi ustojí Veronika? To se dozvíte z této exkluzivní ukázky z nových dílů Ulice.

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 14
23.10.

UKÁZKA z úterní Ulice: Překvapení pro Gábinu! Jak se s ní rozloučí její blízcí?

Gábina zítra hned ráno odjíždí do Berlína. Dnes je v Ulici naposledy, což si žádá samozřejmě rozlučku. Ta, kterou jí uspořádají její blízcí je i s velkým překvapením. Jak ji dostanou? Tato ukázka z úterního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Aleš a Šíma na sebe opět narazí...
22.10.

UKÁZKA z pondělní Ulice: Ťafka pro Aleše: Co mu provede Šíma?

Šíma se Alešovi od jisté doby raději vyhýbá. O to větší šok zažije, když na něj nečekaně narazí ve škole. Jak to ustojí? Čím Aleše pořádně rozhodí? Tato ukázka z pondělního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 8
aktualizováno 23.10.

FOTKY: Gábina se loučí…

Gábina se již příští týden stěhuje do Berlína, aby zde začala znovu, daleko od Aleše. Ona sama žádnou rozlučku neplánuje, její blízcí ji ale překvapí a rozlučku pro ni uspořádají. A jak dokazují fotky v naší fotogalerii, bude to hodně dojemné...

Seriál Ulice: Rozlučka s Gábinou - 7
21.10.

Rozlučka s Gábinou

Rozlučka s Gábinou

Seriál Ulice: Že by se Gábině konečně zablýsklo na lepší časy?
11.10.

UKÁZKA ze čtvrteční Ulice: Nečekaná záchrana: Kdo a jak pomůže Gábině v nouzi?

Gábina si v poslední době připadá jak ve zlém snu. Nic se nedaří. Pokaždé, když si myslí, že hůř už být ani nemůže, přilítne další ťafka. Teď se konečně zableskne na lepší časy. Jak? Tato ukázka ze čtvrtečního dílu Ulice vám napoví.

Seriál Ulice: Lukáše dostane Veronika...
aktualizováno 05.10.

CO V TV NEUVIDÍTE: Trefa! Čím Veronika dostane Lukáše Binara?

Lukáš Binar je samý vtípek, v Gábinině salonu pokaždé všechny rozesměje. Také tentokrát sype z rukávu jednu hlášku za druhou. Ovšem na Veroniku nemá. Čím ho dostane? Jak si do něj rýpne? To se dozvíte z této scény, která se do pátečního dílu Ulice už bohužel nevešla.